BaleaDeo roll-on 5in1 Protection, 50 ml
0,75 €
0,05 l (15,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,15 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- antiperspirant u roll-onu
- 5u1 zaštita od znojenja i neugodnih mirisa
- pruža do 48 sati svježine
- protiv bijelih tragova i žutih mrlja
- bez alkohola (etanola)
Balea 5u1 Protection antiperspirant u roll-onu pruža učinkovitu zaštitu od znojenja i neugodnih tjelesnih mirisa. Njegova formula bez alkohola (bez etanola) nježna je prema koži i pruža osjećaj svježine koji traje do 48 sati. Posebna 5u1 zaštita djeluje protiv neugodnih mirisa, znojenja te sprječava nastanak bijelih tragova i žutih mrlja na odjeći. Ovaj pouzdani antiperspirant u roll-onu osigurava dugotrajan osjećaj suhoće i ugode tijekom cijelog dana, uz blagu njegu područja pazuha. Podnošljivost za kožu dermatološki je potvrđena.
dm broj proizvoda: 1450782
EAN: 4066447944600
Značajke
Značajke
- Svojstva proizvoda:
- bez alkohola, bez bojila, bez parabena, bez parafina / mineralnih ulja
Upozorenja
Upozorenja
Ne koristiti na nadraženoj ili oštećenoj koži.
Sastojci
Sastojci
AQUA, ALUMINUM CHLOROHYDRATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, GLYCERYL STEARATE CITRATE, PARFUM, SODIUM STEAROYL GLUTAMATE, CETEARYL ALCOHOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, HYDROXYETHYLCELLULOSE, PROPYLENE GLYCOL, PHENOXYETHANOL, OCTENIDINE HCL, SODIUM HYDROXIDE, CITRONELLOL
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1
76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Antitranspirantni dezodorans u spreju 5u1 Protection, 200 ml; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 0,2 l (5,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €0,2 l (5,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Antiperspirantni roll-on Fresh, 50 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,05 l (15,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,05 l (15,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Antiperspirant roll-on dezodorans Extra Dry, 50 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,05 l (15,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,05 l (15,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,75 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Antitranspirantni dezodorans u spreju 5u1 Protection, 200 ml; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 0,2 l (5,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €0,2 l (5,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Antiperspirant roll-on dezodorans Extra Dry, 50 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,05 l (15,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,05 l (15,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Antiperspirantni roll-on Fresh, 50 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,05 l (15,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,05 l (15,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Dontodent; Naziv proizvoda: Antibakterijska pasta za zube, 125 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,125 l (7,60 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,125 l (7,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,05 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea



