Balea MENGel za tuširanje 3u1 Active Carbon, 300 ml
0,75 €
0,3 l (2,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- gel za tuširanje za muškarce
- 3u1 njega za tijelo, lice i kosu
- s pikantno-svježim mirisom
- s aktivnim ugljenom
- veganski proizvod
Balea MEN 3u1 gel za tuširanje Active Carbon pruža aktivno iskustvo čišćenja i revitalizira tijelo, lice i kosu. Njegova formula s aktivnim ugljenom učinkovito čisti kožu, a istovremeno čuva njezinu prirodnu ravnotežu vlažnosti. Ovaj gel za tuširanje za muškarce osvježava osjetila svojim pikantno-svježim mirisom. Njegova pH-neutralna formula idealna je za svakodnevnu upotrebu. Podnošljivost za kožu dermatološki je potvrđena.
dm broj proizvoda: 1666925
EAN: 4066447993530
Značajke
Značajke
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- pjena
- Svojstva proizvoda:
- veganski proizvod
Sastojci
Sastojci
AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM CHLORIDE, CHARCOAL POWDER, TOCOPHEROL, ASCORBYL PALMITATE, PARFUM, GLYCERIN, GLYCERYL OLEATE, GLYCOL DISTEARATE, COCO-GLUCOSIDE, LAURETH-4, HYDROXYPROPYL GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE, LECITHIN, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES, LINALOOL, CITRIC ACID, LACTIC ACID, SODIUM HYDROXIDE
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe, Njemačka
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Sensitive gel za tuširanje 3u1, 300 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,3 l (2,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,3 l (2,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: NIVEA MEN; Naziv proizvoda: Active Clean gel za tuširanje, 250 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,25 l (11,80 € za 1 l); Ograničena cijena Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: NIVEA MEN; Naziv proizvoda: Active Clean gel za tuširanje, 500 ml; Cijena: 3,30 €; Osnovna cijena: 0,5 l (6,60 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Gel za tuširanje Ice Feeling 4u1, 300 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,3 l (2,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,3 l (2,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Gel za tuširanje i šampon Fresh, 50 ml; Cijena: 0,55 €; Osnovna cijena: 0,05 l (11,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,55 €0,05 l (11,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,70 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Gel za tuširanje Golden Intense 4u1, 300 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,3 l (2,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,3 l (2,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Gel za tuširanje Deep 4u1 Deep Sensation, 300 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,3 l (3,17 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,3 l (3,17 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Sensitive gel za tuširanje 3u1, 300 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,3 l (2,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,3 l (2,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Gel za tuširanje Golden Intense 4u1, 300 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,3 l (2,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,3 l (2,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Gel za tuširanje Deep 4u1 Deep Sensation, 300 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,3 l (3,17 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,3 l (3,17 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Gel za tuširanje Ice Feeling 4u1, 300 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,3 l (2,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,3 l (2,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti gel za tuširanje – vanilija i kokos, 300 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,3 l (2,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,3 l (2,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti gel za tuširanje – badem i magnolija, 300 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,3 l (2,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Dezodorans i sprej za tijelo Dark Elegance – amber i bergamot, 150 ml; Cijena: 1,30 €; Osnovna cijena: 0,15 l (8,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,30 €0,15 l (8,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Dezodorans u spreju Invisible Dry, 200 ml; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 0,2 l (5,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €0,2 l (5,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea MEN



