Balea MENDezodorans i sprej za tijelo Dark Elegance – amber i bergamot, 150 ml
1,30 €
0,15 l (8,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- dezodorans u spreju za muškarce
- pruža 24-satnu deo zaštitu
- s neodoljivim mirisom jantara i bergamota
- 0 % aluminija (ACH)
- podnošljivost za kožu dermatološki je potvrđena
Balea MEN deo sprej Dark Elegance pruža intenzivan doživljaj mirisa i pouzdanu zaštitu. Njegova učinkovita formula osigurava do 24 sata zaštite od neugodnih tjelesnih mirisa, bez ostavljanja bijelih tragova na odjeći. Neodoljivi miris jantara i bergamota pruža osjećaj svježine tijekom cijelog dana. Ovaj dezodorans u spreju razvijen je bez aluminija (ACH). Podnošljivost za kožu dermatološki je potvrđena.
dm broj proizvoda: 1457111
EAN: 4070765015157
Značajke
Značajke
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- raspršivač
- Svojstva proizvoda:
- bez aluminijskih soli
Upozorenja
Upozorenja
Vrlo lako zapaljivi aerosol. Spremnik pod tlakom: može se rasprsnuti ako se grije. Čuvati izvan dohvata djece. Čuvati odvojeno od topline, vrućih površina, iskri, otvorenog plamena i ostalih izvora paljenja. Ne pušiti. Ne prskati u otvoreni plamen ili drugi izvor paljenja. Ne bušiti niti paliti, čak ni nakon uporabe. Zaštititi od sunčevog svjetla. Ne izlagati temperaturi višoj od 50°C. Proizvod koristiti samo u svrhu za koju je namijenjen. Samo ispražnjene limenke smiju se odložiti u reciklažni otpad. Ne prskati u oči, na nadraženu ili oštećenu kožu. U SLUČAJU DODIRA S OČIMA: oprezno ispirati vodom nekoliko minuta. Ukloniti kontaktne leće ako ih nosite i ako se one lako uklanjaju. Nastaviti ispirati.
Sastojci
Sastojci
BUTANE, ALCOHOL DENAT., PROPANE, TRIETHYL CITRATE, PARFUM, PROPYLENE GLYCOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, APLHA-ISOMETHYL IONONE, CITRONELLOL, LIMONENE, LINALOOL, AMYL SALICYLATE, GERANYL ACETATE, LAVANDULA OIL/EXTRACT, LINALYL ACETATE, PINENE, POGOSTEMON CABLIN OIL
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Raspršiti ispod pazuha s udaljenosti od cca 15 cm. Zatim raspršiti po tijelu i ostaviti nekoliko minuta da se osuši. Dermatološki ispitano.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe, Njemačka
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Francuska
Slični proizvodi
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Dezodorans u spreju Pure Elegance, 150 ml; Cijena: 1,30 €; Osnovna cijena: 0,15 l (8,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,30 €0,15 l (8,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Dezodorans i sprej za tijelo Glamorous Moment, 150 ml; Cijena: 1,30 €; Osnovna cijena: 0,15 l (8,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,30 €0,15 l (8,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Dezodorans i sprej za tijelo Golden Intense – grejp i muškatni oraščić, 150 ml; Cijena: 1,30 €; Osnovna cijena: 0,15 l (8,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,30 €0,15 l (8,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Dezodorans i sprej za tijelo Deep Sensation, 150 ml; Cijena: 1,30 €; Osnovna cijena: 0,15 l (8,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,30 €0,15 l (8,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Dezodorans u spreju Invisible Dry, 200 ml; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 0,2 l (5,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €0,2 l (5,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Dezodorans u spreju za tijelo Lemon Lover, 150 ml; Cijena: 1,30 €; Osnovna cijena: 0,15 l (8,67 € za 1 l); Limitirana pakiranja Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,30 €0,15 l (8,67 € za 1 l)Cijena na 03.04.2026.: 1,30 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Dezodorans i sprej za tijelo Golden Intense – grejp i muškatni oraščić, 150 ml; Cijena: 1,30 €; Osnovna cijena: 0,15 l (8,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,30 €0,15 l (8,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Dezodorans i sprej za tijelo Deep Sensation, 150 ml; Cijena: 1,30 €; Osnovna cijena: 0,15 l (8,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,30 €0,15 l (8,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Gel za tuširanje 3u1 Active Carbon, 300 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,3 l (2,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,3 l (2,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Dezodorans u spreju Invisible Dry, 200 ml; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 0,2 l (5,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €0,2 l (5,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea MEN