Balea MENDezodorans i sprej za tijelo Deep Sensation, 150 ml
1,30 €
0,15 l (8,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- dezodorans u spreju za muškarce za pazuhe i tijelo
- pouzdana zaštita do 24 sata
- ne ostavlja bijele tragove
- s mirisom bergamota i cedrovine
- bez aluminija (ACH)
Balea MEN Deep Sensation dezodorans u spreju pruža intenzivan doživljaj mirisa i pouzdanu zaštitu. Njegova učinkovita formula štiti od neugodnih tjelesnih mirisa do 24 sata, a pritom ne ostavlja bijele tragove na odjeći. Privlačan miris bergamota i cedrovine oživljava osjetila i osigurava dugotrajnu svježinu. Zahvaljujući formuli bez aluminija (ACH), ovaj dezodorans u spreju posebno je nježan prema koži.
dm broj proizvoda: 1692714
EAN: 4070765015140
Značajke
Značajke
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- raspršivač
Upozorenja
Upozorenja
Proizvod koristiti samo u svrhu za koju je namijenjen. Ne prskati u oči, na nadraženu ili oštećenu kožu. U slučaju dodira s očima oprezno ispirati vodom nekoliko minuta. Ukloniti kontaktne leće ako ih nosite i ako se one lako uklanjaju. Nastaviti ispirati.
Sastojci
Sastojci
BUTANE, ALCOHOL DENAT., PROPANE, TRIETHYL CITRATE, PROPYLENE GLYCOL, PARFUM, ETHYLEXYLGLYCERIN, COUMARIN, EUGENOL, GERANIOL, LIMONENE, LINALOOL, CITRUS AURANTIUM PEEL OIL, TRIMETHYLCYCLOPENTENYL METHYLISOPENTENOL, GERANYL ACETATE, LINALYL ACETATE, LAVANDULA OIL/EXTRACT, ROSE KETONES, POGOSTEMON CABLIN OIL, TETRAMETHYL ACETHYLOCTAHYDRONAPHTHALENES
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Raspršiti ispod pazuha s udaljenosti od cca 15 cm. Zatim raspršiti po tijelu i ostaviti nekoliko minuta da se osuši.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe, Njemačka
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Francuska
Slični proizvodi
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Dezodorans u spreju Pink Blossom, 150 ml; Cijena: 1,30 €; Osnovna cijena: 0,15 l (8,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,30 €0,15 l (8,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Gel za tuširanje Deep 4u1 Deep Sensation, 300 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,3 l (3,17 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,3 l (3,17 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Dezodorans i sprej za tijelo Dark Elegance – amber i bergamot, 150 ml; Cijena: 1,30 €; Osnovna cijena: 0,15 l (8,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,30 €0,15 l (8,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Dezodorans i sprej za tijelo Golden Intense – grejp i muškatni oraščić, 150 ml; Cijena: 1,30 €; Osnovna cijena: 0,15 l (8,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,30 €0,15 l (8,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Dezodorans i sprej za tijelo Glamorous Moment, 150 ml; Cijena: 1,30 €; Osnovna cijena: 0,15 l (8,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,30 €0,15 l (8,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Dezodorans u spreju za tijelo Lemon Lover, 150 ml; Cijena: 1,30 €; Osnovna cijena: 0,15 l (8,67 € za 1 l); Limitirana pakiranja Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,30 €0,15 l (8,67 € za 1 l)Cijena na 03.04.2026.: 1,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Dezodorans u spreju Pure Elegance, 150 ml; Cijena: 1,30 €; Osnovna cijena: 0,15 l (8,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,30 €0,15 l (8,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Deo sprej Sweet Sunshine s mirisom tropskog voća, 200 ml; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 0,2 l (5,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €0,2 l (5,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Dezodorans i sprej za tijelo Golden Intense – grejp i muškatni oraščić, 150 ml; Cijena: 1,30 €; Osnovna cijena: 0,15 l (8,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,30 €0,15 l (8,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Dezodorans i sprej za tijelo Dark Elegance – amber i bergamot, 150 ml; Cijena: 1,30 €; Osnovna cijena: 0,15 l (8,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,30 €0,15 l (8,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Gel za tuširanje Deep 4u1 Deep Sensation, 300 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,3 l (3,17 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,3 l (3,17 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Dezodorans i sprej za tijelo Glamorous Moment, 150 ml; Cijena: 1,30 €; Osnovna cijena: 0,15 l (8,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,30 €0,15 l (8,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Dezodorans u spreju Pure Elegance, 150 ml; Cijena: 1,30 €; Osnovna cijena: 0,15 l (8,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,30 €0,15 l (8,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Gel za tuširanje 3u1 Active Carbon, 300 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,3 l (2,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,3 l (2,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Dezodorans u spreju Pink Blossom, 150 ml; Cijena: 1,30 €; Osnovna cijena: 0,15 l (8,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,30 €0,15 l (8,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea MEN