Balea MENGel za tuširanje i šampon Fresh, 50 ml
0,55 €
0,05 l (11,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,70 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- u praktičnoj putnoj veličini
- 3u1 za tijelo, lice i kosu
- pruža osjećaj svježine
- s morskim mineralima
- veganski proizvod
Balea MEN gel za tuširanje 3u1 fresh pruža jedinstveno iskustvo svježine. Njegova svestrana formula 3u1 idealna je za tijelo, lice i kosu, što ga čini praktičnim rješenjem za svakodnevnu njegu. Obogaćen morskim mineralima, ovaj gel za tuširanje nježno čisti kožu i kosu te im pruža osjećaj revitalizacije. Ostavlja dugotrajan osjećaj svježine i ugodan miris na koži. Zahvaljujući praktičnom pakiranju, Balea MEN gel za tuširanje 3u1 fresh savršen je suputnik na putovanjima ili prilikom bavljenja sportom.
dm broj proizvoda: 1269340
EAN: 4066447993516
Značajke
Značajke
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- pjena
- Svojstva proizvoda:
- bez silikona, veganski proizvod
Sastojci
Sastojci
AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, GLYCERIN, COCAMIDOPROPYL BETAINE, TOCOPHEROL, ASCORBYL PALMITATE, PARFUM, GLYCERYL OLEATE, COCO- GLUCOSIDE, HYDROXYPROPYL GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE, LECITHIN, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES, LINALYL ACETATE, MARIS SAL, CITRIC ACID, SODIUM CHLORIDE, LACTIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, CI 42051
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Sensitive gel za tuširanje 3u1, 300 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,3 l (2,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,3 l (2,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Gel za tuširanje 3u1 Active Carbon, 300 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,3 l (2,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,3 l (2,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: PALMOLIVE MEN; Naziv proizvoda: Gel za tuširanje 3u1 Refreshing Sea Minerals and Eucalyptus Oil, 500 ml; Cijena: 4,60 €; Osnovna cijena: 0,5 l (9,20 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,60 €0,5 l (9,20 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Gel za tuširanje Golden Intense 4u1, 300 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,3 l (2,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,3 l (2,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Gel za tuširanje – badem i magnolija, 50 ml; Cijena: 0,70 €; Osnovna cijena: 0,05 l (14,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Dontodent PRO+; Naziv proizvoda: Pasta za zube Probiotik Aktiv, 20 ml; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 0,02 l (57,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €0,02 l (57,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti gel za tuširanje – med i mlijeko, 50 ml; Cijena: 0,70 €; Osnovna cijena: 0,05 l (14,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,70 €0,05 l (14,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,70 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Umirujuća pjena za brijanje s aloe verom Sensitive, 75 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,075 l (12,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Dontodent; Naziv proizvoda: Vodica za ispiranje usta i njegu 6u1, 100 ml; Cijena: 0,65 €; Osnovna cijena: 0,1 l (6,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,65 €0,1 l (6,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Hidratantni šampon za kosu – kokos, 50 ml; Cijena: 0,55 €; Osnovna cijena: 0,05 l (11,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,55 €0,05 l (11,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,70 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Njegujući gel za tuširanje – metvica i bergamot, 50 ml; Cijena: 0,80 €; Osnovna cijena: 0,05 l (16,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea MEN



