Balea MENUmirujuća pjena za brijanje s aloe verom Sensitive, 75 ml
0,95 €
0,075 l (12,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- pjena za brijanje za osjetljivu kožu
- umiruje i štiti kožu tijekom brijanja
- s aloe verom
- za optimalno klizanje oštrice
- veganski proizvod
Balea MEN pjena za brijanje sensitive umiruje i štiti osjetljivu mušku kožu tijekom brijanja. Njezini hidratantni sastojci obavijaju dlaku brade i omekšavaju je, što omogućuje optimalno klizanje oštrice. Bogata formula s aloe verom štiti kožu od iritacija. Ova Balea pjena za brijanje ostavlja kožu glatkom i njegovanom. Podnošljivost za kožu dermatološki je potvrđena.
dm broj proizvoda: 1615560
EAN: 4070765015263
Značajke
Značajke
- Svojstva proizvoda:
- veganski proizvod, osjetljiva njega, bez alkohola, bez bojila, bez parabena, bez parafina / mineralnih ulja
Upozorenja
Upozorenja
Spremnik pod tlakom: može se rasprsnuti ako se grije. Zaštititi od sunčevog svjetla. Ne izlagati temperaturi višoj od 50°C. Ne bušiti niti paliti, čak ni nakon uporabe. Ne prskati u oči. U SLUČAJU DODIRA S OČIMA: oprezno ispirati vodom nekoliko minuta. Ukloniti kontaktne leće ako ih nosite i ako se one lako uklanjaju. Nastaviti ispirati. Čuvati odvojeno od topline, vrućih površina, iskri, otvorenog plamena i ostalih izvora paljenja. Ne pušiti. Ne prskati u otvoreni plamen ili drugi izvor paljenja. Čuvati izvan dohvata djece. Proizvod koristiti samo u svrhu za koju je namijenjen. Samo ispražnjene limenke smiju se odložiti u reciklažni otpad. 4 % mase sadržaja je zapaljivo.
Sastojci
Sastojci
INGREDIENTS/SASTOJCI/СЪСТАВКИ: AQUA, GLYCERIN, TRIETHA- NOLAMINE, STEARIC ACID, PALMITIC ACID, BUTANE, PROPANE, COCO-GLUCOSIDE, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE POWDER, SODIUM SILICATE, PARFUM, ALLANTOIN, PHENOXYETHANOL, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES.
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Prije upotrebe dobro protresti pa držeći dozu okomito istisnuti pjenu u dlan i ravnomjerno je razmazati na prethodno navlaženo lice. Nakon brijanja temeljito isprati.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Francuska
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Sensitive pjena za brijanje, 300 ml; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 0,3 l (3,83 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Sensitive gel za brijanje, 75 ml; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 0,075 l (15,33 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Sensitive gel za brijanje, 200 ml; Cijena: 1,55 €; Osnovna cijena: 0,2 l (7,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Pjena za brijanje Ultra Sensitiv, 300 ml; Cijena: 1,55 €; Osnovna cijena: 0,3 l (5,17 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,55 €0,3 l (5,17 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Pjena za brijanje za osjetljivu kožu, 150 ml; Cijena: 0,45 €; Osnovna cijena: 0,15 l (3,00 € za 1 l); Rasprodaja Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuTrenutna cijena:0,45 € |
Prethodna cijena:0,95 €0,15 l (3,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Dostupno za isporuku - Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Ultra Sensitive gel za brijanje, 200 ml; Cijena: 1,75 €; Osnovna cijena: 0,2 l (8,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,75 €0,2 l (8,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Balzam poslije brijanja Sensitive, 100 ml; Cijena: 2,10 €; Osnovna cijena: 0,1 l (21,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,10 €0,1 l (21,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Volumen Effekt sprej za učvršćivanje tanke kose, 100 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,1 l (9,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Sensitive pjena za brijanje, 300 ml; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 0,3 l (3,83 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Pjena za volumen kose – jačina 4, 50 ml; Cijena: 0,90 €; Osnovna cijena: 0,05 l (18,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,90 €0,05 l (18,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Dontodent; Naziv proizvoda: Vodica za ispiranje usta i njegu 6u1, 100 ml; Cijena: 0,65 €; Osnovna cijena: 0,1 l (6,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,65 €0,1 l (6,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Gel za tuširanje i šampon Fresh, 50 ml; Cijena: 0,55 €; Osnovna cijena: 0,05 l (11,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,55 €0,05 l (11,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,70 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Vatirani štapići, više vrsta, 50 kom.; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 50 kom. (1,50 € za 100 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €50 kom. (1,50 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Pjena za brijanje Ultra Sensitiv, 300 ml; Cijena: 1,55 €; Osnovna cijena: 0,3 l (5,17 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,55 €0,3 l (5,17 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Jednokratni brijač s tri oštrice, 8 kom.; Pravna klasifikacija: Medicinski proizvod; Cijena: 2,50 €; Osnovna cijena: 8 kom. (0,31 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,50 €8 kom. (0,31 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,57 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea MEN



