Balea MENBalzam poslije brijanja Sensitive, 100 ml
2,10 €
0,1 l (21,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- balzam poslije brijanja za osjetljivu kožu
- umiruje kožu i smanjuje crvenilo
- intenzivno hidratizira i brzo se upija
- s aloe verom i provitaminom B5
- formula bez alkohola
Balea MEN balzam poslije brijanja sensitive pruža umirujuću njegu osjetljivoj muškoj koži. Njegova blaga formula s aloe verom i provitaminom B5 intenzivno hidratizira i pomaže u smanjenju iritacija uzrokovanih brijanjem. Balzam se brzo upija ne ostavljajući masni trag na koži. Zahvaljujući formuli bez alkohola, ovaj balzam poslije brijanja idealan je za svakodnevnu upotrebu nakon brijanja. Za osjećaj ugode i njegovan izgled kože. Podnošljivost za kožu dermatološki je potvrđena.
dm broj proizvoda: 1612694
EAN: 4070765015256
Značajke
Značajke
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- balzam
- Tip kože:
- osjetljiva koža
- Svojstva proizvoda:
- bez alkohola, bez bojila, bez parabena, bez parafina / mineralnih ulja, pH neutralno, osjetljiva njega
Sastojci
Sastojci
AQUA, GLYCERIN, CETEARYL ISONONANOATE, BEHENYL ALCOHOL, POLYGLYCERYL-3 DICITRATE/STEARATE, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE · PERSEA GRATISSIMA OIL, GLYCINE SOJA OIL, PANTHENOL, TOCOPHERYL ACETATE, CALENDULA OFFICINALIS FLOWER EXTRACT, ALLANTOIN, BISABOLOL, TOCOPHEROL, XANTHAN GUM, GELLAN GUM, CITRIC ACID, PARFUM, FARNESOL, CAPRYLYL GLYCOL, DECYLENE GLYCOL, PHENOXYETHANOL
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
www.dm.hr
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Luksemburg
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Balzam poslije brijanja Ultra Sensitive, 100 ml; Cijena: 2,10 €; Osnovna cijena: 0,1 l (21,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,10 €0,1 l (21,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Balzam poslije brijanja Energy, 100 ml; Cijena: 2,10 €; Osnovna cijena: 0,1 l (21,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,10 €0,1 l (21,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK MEN; Naziv proizvoda: Balzam poslije brijanja – sensitive, 75 ml; Cijena: 3,04 €; Osnovna cijena: 0,075 l (40,53 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,04 €0,075 l (40,53 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,04 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Sensitive gel za brijanje, 75 ml; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 0,075 l (15,33 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €0,075 l (15,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Umirujuća pjena za brijanje s aloe verom Sensitive, 75 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,075 l (12,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Pjena za brijanje Sensitive, 300 ml; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 0,3 l (3,83 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Pjena za brijanje Sensitive, 300 ml; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 0,3 l (3,83 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Balzam poslije brijanja Ultra Sensitive, 100 ml; Cijena: 2,10 €; Osnovna cijena: 0,1 l (21,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,10 €0,1 l (21,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Balzam poslije brijanja Energy, 100 ml; Cijena: 2,10 €; Osnovna cijena: 0,1 l (21,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,10 €0,1 l (21,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Vodica poslije brijanja s hladećim učinkom, 100 ml; Cijena: 2,50 €; Osnovna cijena: 0,1 l (25,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,50 €0,1 l (25,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,40 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Gel za tuširanje Sensitive, 3u1, 300 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,3 l (2,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,3 l (2,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Umirujuća pjena za brijanje s aloe verom Sensitive, 75 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,075 l (12,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Pjena za brijanje Ultra Sensitiv, 300 ml; Cijena: 1,55 €; Osnovna cijena: 0,3 l (5,17 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,55 €0,3 l (5,17 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,55 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea MEN



