Balea MENVodica poslije brijanja s hladećim učinkom, 100 ml
2,50 €
0,1 l (25,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,40 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- vodica poslije brijanja za muškarce
- s učinkom hlađenja za osjećaj svježine
- s pantenolom i bisabololom
- može umanjiti iritacije kože uzrokovane brijanjem
- podnošljivost za kožu dermatološki je potvrđena
Balea MEN Fresh vodica poslije brijanja obnavlja i njeguje kožu nakon brijanja. Formula bez ulja s pantenolom i bisabololom pruža osvježavajući osjećaj i može umanjiti iritacije kože uzrokovane brijanjem i osjećaj zatezanja. Osim toga, vodica poslije brijanja podupire regeneraciju kože i ostavlja ugodan osjećaj njegovane kože. Zahvaljujući učinku hlađenja, koža je revitalizirana i osvježena. Ova Balea MEN Fresh vodica poslije brijanja idealna je njega za svjež početak dana. Podnošljivost za kožu dermatološki je potvrđena.
dm broj proizvoda: 3048884
EAN: 4070765014693
Značajke
Značajke
- Područje primjene:
- lice
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- losion
- Djelovanje:
- njega
- Tip kože:
- normalna/svaki tip kože
Sastojci
Sastojci
INGREDIENTS/SASTOJCI: ALCOHOL, AQUA, PARFUM, GLYCERIN, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAOHTHALENES, PANTHENOL, BISABOLOL, ACETYL CEDRENE, DIETHYLHEXYL SYRINGYLIDENEMALONATE, CITRONELLOL, LACTIC ACID, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, CITRIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, ROSE KETONES, CI 42090
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Nanijeti na kožu poslije brijanja.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1; DE-76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Balzam poslije brijanja Sensitive, 100 ml; Cijena: 2,10 €; Osnovna cijena: 0,1 l (21,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,10 €0,1 l (21,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Balzam poslije brijanja Energy, 100 ml; Cijena: 2,10 €; Osnovna cijena: 0,1 l (21,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,10 €0,1 l (21,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Gel za tuširanje i šampon Fresh, 50 ml; Cijena: 0,55 €; Osnovna cijena: 0,05 l (11,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,55 €0,05 l (11,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,70 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Pjena za brijanje Sensitive, 300 ml; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 0,3 l (3,83 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Pjena za brijanje Ultra Sensitiv, 300 ml; Cijena: 1,55 €; Osnovna cijena: 0,3 l (5,17 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,55 €0,3 l (5,17 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Antiperspirantni roll-on Fresh, 50 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,05 l (15,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,05 l (15,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Balzam poslije brijanja Energy, 100 ml; Cijena: 2,10 €; Osnovna cijena: 0,1 l (21,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,10 €0,1 l (21,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Jednokratni brijač s tri oštrice, 8 kom.; Pravna klasifikacija: Medicinski proizvod; Cijena: 2,50 €; Osnovna cijena: 8 kom. (0,31 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,50 €8 kom. (0,31 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,57 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea MEN



