Balea MENPjena za brijanje Fresh, 300 ml
1,15 €
0,3 l (3,83 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,15 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- pjena za brijanje za muškarce
- osvježava i štiti kožu
- pruža hidrataciju
- s rashlađujućim kompleksom i mentolom
- veganski proizvod
Balea MEN pjena za brijanje fresh osvježava i štiti kožu tijekom brijanja. Njezini hidratantni sastojci obavijaju dlake brade i omekšavaju ih, omogućujući oštrici da optimalno klizi po koži. Zahvaljujući rashlađujućem kompleksu s mentolom, ova pjena za brijanje pruža ugodan osjećaj svježine. Formula je idealna za temeljito i ugodno mokro brijanje te ostavlja kožu glatkom i njegovanom.
dm broj proizvoda: 1615488
EAN: 4070765014747
Značajke
Značajke
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- pjena
- Svojstva proizvoda:
- bez alkohola, bez bojila, bez parabena, bez parafina / mineralnih ulja
Upozorenja
Upozorenja
Spremnik pod tlakom: može se rasprsnuti ako se grije. Zaštititi od sunčevog svjetla. Ne izlagati temperaturi višoj od 50°C. Ne bušiti niti paliti, čak ni nakon uporabe. Ne prskati u oči. U SLUČAJU DODIRA S OČIMA: oprezno ispirati vodom nekoliko minuta. Ukloniti kontaktne leće ako ih nosite i ako se one lako uklanjaju. Nastaviti ispirati. Čuvati odvojeno od topline, vrućih površina, iskri, otvorenog plamena i ostalih izvora paljenja. Ne pušiti. Čuvati izvan dohvata djece. Proizvod koristiti samo u svrhu za koju je namijenjen. Ne nanositi na ozlijeđenu ili nadraženu kožu. Samo ispražnjene limenke smiju se odložiti u reciklažni otpad. 4 masenih % sadržaja je zapaljivo.
Sastojci
Sastojci
AQUA, GLYCERIN, TRIETHANOLAMINE, STEARIC ACID, PALMITIC ACID, BUTANE, PROPANE, COCO-GLUCOSIDE, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE POWDER, SODIUM SILICATE, PARFUM, ALLANTOIN, MENTHOL, PHENOXYETHANOL, TETRAMETHYLACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES.
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
www.dm.hr
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Pjena za brijanje Sensitive, 300 ml; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 0,3 l (3,83 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Pjena za brijanje Ultra Sensitiv, 300 ml; Cijena: 1,55 €; Osnovna cijena: 0,3 l (5,17 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,55 €0,3 l (5,17 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Umirujuća pjena za brijanje s aloe verom Sensitive, 75 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,075 l (12,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Pjena za brijanje za osjetljivu kožu, 150 ml; Cijena: 0,45 €; Osnovna cijena: 0,15 l (3,00 € za 1 l); Rasprodaja Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinuTrenutna cijena:0,45 € |
Prethodna cijena:0,95 €0,15 l (3,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Dostupno za isporuku - Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Sensitive gel za brijanje, 75 ml; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 0,075 l (15,33 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €0,075 l (15,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Vodica poslije brijanja s hladećim učinkom, 100 ml; Cijena: 2,50 €; Osnovna cijena: 0,1 l (25,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,50 €0,1 l (25,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,40 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Pjena za brijanje Sensitive, 300 ml; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 0,3 l (3,83 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Vodica poslije brijanja s hladećim učinkom, 100 ml; Cijena: 2,50 €; Osnovna cijena: 0,1 l (25,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,50 €0,1 l (25,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,40 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Jednokratni brijač s dvije oštrice, 10 kom.; Cijena: 1,50 €; Osnovna cijena: 10 kom. (0,15 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,50 €10 kom. (0,15 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Jednokratni brijač s tri oštrice, 8 kom.; Pravna klasifikacija: Medicinski proizvod; Cijena: 2,50 €; Osnovna cijena: 8 kom. (0,31 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,50 €8 kom. (0,31 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,57 €Dostupno za isporuku
- Marka: Visiomax; Naziv proizvoda: Fiziološka otopina za ispiranje i čuvanje svih vrsta kontaktnih leća, 360 ml; Pravna klasifikacija: Medicinski proizvod; Cijena: 3,30 €; Osnovna cijena: 0,36 l (9,17 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,30 €0,36 l (9,17 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Pjena za brijanje Ultra Sensitiv, 300 ml; Cijena: 1,55 €; Osnovna cijena: 0,3 l (5,17 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,55 €0,3 l (5,17 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,55 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea MEN



