BaleaŠampon za kosu Family, 500 ml
0,95 €
0,5 l (1,90 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- šampon za kosu
- s voćnim mirisom
- za nježno čišćenje i njegu
- s vitaminom B3 i njegujućim kompleksom vitamina
- bez silikona
Balea šampon za sve tipove kose pruža voćno iskustvo pranja kose. Njegova blaga formula s vitaminom B3 i njegujućim kompleksom vitamina nježno čisti kosu i vlasište. Ostavlja kosu lijepom i njegovanom, obavijenu ugodnim voćnim mirisom. Ovaj Balea šampon za kosu idealan je za svakodnevnu upotrebu i pogodan je za sve tipove kose. Formulacija bez silikona doprinosi osjećaju lakoće i prirodnog izgleda kose.
dm broj proizvoda: 1550815
EAN: 4066447982930
Značajke
Značajke
- Svojstva proizvoda:
- bez alkohola, bez silikona, veganski proizvod
Sastojci
Sastojci
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Niacinamide, Ananas Sativus Fruit Extract, Carica Papaya Fruit Extract, Ficus Carica Fruit Extract, Parfum, Glycerin, Glycol Distearate, Hydroxypropyl Oxidized Starch PG- Trimonium Chloride, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Laureth-4, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Limonene, Citric Acid, Sodium Lactate, Lactic Acid, Sodium Hydroxide
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Umasirati u vlažnu kosu i ostaviti da kratko djeluje. Temeljito isprati.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogeriemarkt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Hidratantni šampon za kosu – kokos, 50 ml; Cijena: 0,55 €; Osnovna cijena: 0,05 l (11,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,55 €0,05 l (11,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,70 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Regenerator za suhu i oštećenu kosu, 300 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,3 l (3,17 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,3 l (3,17 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,20 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti tekući sapun - malina i magnolija, dodatno punjenje, 850 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,85 l (1,12 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,85 l (1,12 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea



