Balea PROFESSIONALRegenerator za obojenu i kosu bez sjaja – ricinusovo ulje i ekstrakt divlje ruže, 200 ml
1,65 €
0,2 l (8,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- za obojenu kosu
- s ricinusovim uljem i ekstraktom divlje ruže
- anti frizz efekt
- bez silikona
Balea Professional Color Gloss regenerator za kosu pomaže obnoviti oštećenu dužinu i vraća sjaj obojenoj kosi. Formula proizvoda s Color Gloss tehnologijom pomaže postići ujednačen sjaj boje do vrhova te olakšava raščešljavanje. Balea Professional Color Gloss regenerator djeluje protiv frizza i doprinosi glatkijoj strukturi vlasi zahvaljujući kombinaciji sastojaka koji ciljano njeguju kosu. Podnošljivost za kožu dermatološki je potvrđena.
dm broj proizvoda: 3050101
EAN: 4070765001488
Značajke
Značajke
- Djelovanje:
- za sjaj, zaštita boje, lako češljanje
- Svojstva proizvoda:
- bez silikona
- Tip kose:
- obojena, bez sjaja
Sastojci
Sastojci
AQUA, GLYCERIN, CETEARYL ALCOHOL, ISOPROPYL PALMITATE, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, PANTHENOL, ROSA CANINA FRUIT EXTRACT, RICINUS COMMUNIS SEED OIL, PARFUM, ISOPROPYL ALCOHOL, HYDROLYZED KERATIN, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES, CITRIC ACID, SODIUM HYDROXIDE
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Umasirati na mokru kosu, kratko ostaviti da djeluje pa isprati mlakom vodom.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe, Njemačka
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Ulje za obojenu i kosu bez sjaja Glossy Color, 20 ml; Cijena: 1,55 €; Osnovna cijena: 0,02 l (77,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,55 €0,02 l (77,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Glossy Color šampon za kosu, 250 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,25 l (6,60 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,25 l (6,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Regenerator za kosu Glow & Shine, 200 ml; Cijena: 2,50 €; Osnovna cijena: 0,2 l (12,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,50 €0,2 l (12,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Regenerator za suhu i oštećenu kosu Oil Repair Intensiv, 200 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,2 l (8,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,2 l (8,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Regenerator za kosu Keratin Repair, 200 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,2 l (8,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,2 l (8,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Regenerator za kosu Molecular Care, 200 ml; Cijena: 2,75 €; Osnovna cijena: 0,2 l (13,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,75 €0,2 l (13,75 € za 1 l)Cijena na 23.01.2026.: 2,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Regenerator za kosu Brilliant Blond, 200 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,2 l (8,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,2 l (8,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Regenerator za kosu Silber Glanz; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,2 l (8,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,2 l (8,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Glossy Color šampon za kosu, 250 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,25 l (6,60 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,25 l (6,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Regenerator za kosu Keratin Repair, 200 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,2 l (8,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,2 l (8,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Ulje za obojenu i kosu bez sjaja Glossy Color, 20 ml; Cijena: 1,55 €; Osnovna cijena: 0,02 l (77,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,55 €0,02 l (77,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Regenerator za suhu i oštećenu kosu Oil Repair Intensiv, 200 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,2 l (8,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,2 l (8,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Regenerator za kosu Hydra Volume, 200 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,2 l (8,25 € za 1 l); Novo Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,2 l (8,25 € za 1 l)Cijena na 10.07.2026.: 1,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Regenerator za kovrčavu i valovitu kosu – shea maslac i keratin, 200 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,2 l (8,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,2 l (8,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Keratin Repair kura za kosu, 300 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,3 l (13,17 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €0,3 l (13,17 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Regenerator za kosu Brilliant Blond, 200 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,2 l (8,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,2 l (8,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Serum za kosu Glow & Shine Ultra Gloss, 125 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,125 l (23,60 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €0,125 l (23,60 € za 1 l)Cijena na 22.11.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti gel za tuširanje – cvijet badema i magnolija, 300 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,3 l (2,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea PROFESSIONAL



