Balea PROFESSIONALRegenerator za kosu Silber Glanz
1,65 €
0,2 l (8,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- regenerator za sjaj kose
- s učinkom protiv žutog odsjaja
- za obojenu i sijedu kosu
- njegujuća formula s keratinom i ekstraktom srebrne vrbe
Balea PROFESSIONAL regenerator za kosu pruža kosi blistavi srebrni sjaj. Njegujuća formula s posebnim pigmentima boje, ekstraktom srebrne vrbe i keratinom nježno zaglađuje površinu kose i osigurava lako raščešljavanje. Balea PROFESSIONAL regenerator za kosu Silber Glanz pomaže u borbi protiv neželjenog žutog odsjaja na obojenoj i sivoj kosi. Za svilenkasto sjajnu kosu bez osjećaja težine. Podnošljivost za kožu dermatološki je potvrđena.
dm broj proizvoda: 1635099
EAN: 4070765001440
Značajke
Značajke
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- gel
Upozorenja
Upozorenja
Spriječiti dodir s očima. Ako dođe u dodir s očima, isprati s puno vode. Ako dođe u doticaj s drugim materijalima (tekstil, sanitarije), odmah dobro oprati. Nije namijenjeno za prirodno plavu kosu.
Sastojci
Sastojci
AQUA, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERIN, DISTEAROYLETHYL HYDROXYETHYLMONIUM METHOSULFATE, PANTHENOL, SALIX ALBA BARK EXTRACT, RICINUS COMMUNIS SEED OIL, PARFUM, DICAPRYLYL ETHER, ISOPROPYL PALMITATE, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, CETRIMONIUM CHLORIDE, HYDROLYZED KERATIN, ISOPROPYL ALCOHOL, SODIUM BENZOATE, CITRIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, SODIUM SULFATE, CI 60730
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Nježno umasirati na mokru kosu, kratko ostaviti da djeluje i potom dobro isprati.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.hr
www.dm.hr
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Regenerator za kosu Brilliant Blond, 200 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,2 l (8,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,2 l (8,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Regenerator za kosu Keratin Repair, 200 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,2 l (8,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,2 l (8,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Regenerator za kosu Glow & Shine, 200 ml; Cijena: 2,50 €; Osnovna cijena: 0,2 l (12,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,50 €0,2 l (12,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Regenerator za obojenu i kosu bez sjaja – ricinusovo ulje i ekstrakt divlje ruže, 200 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,2 l (8,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,2 l (8,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Regenerator za kosu Molecular Care, 200 ml; Cijena: 2,75 €; Osnovna cijena: 0,2 l (13,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,75 €0,2 l (13,75 € za 1 l)Cijena na 23.01.2026.: 2,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Plex Care regenerator za kosu, 200 ml; Cijena: 3,30 €; Osnovna cijena: 0,2 l (16,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,30 €0,2 l (16,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Regenerator za kosu Hydra Volume, 200 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,2 l (8,25 € za 1 l); Novo Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,2 l (8,25 € za 1 l)Cijena na 10.07.2026.: 1,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Regenerator za suhu i oštećenu kosu Oil Repair Intensiv, 200 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,2 l (8,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,2 l (8,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Regenerator za kosu Keratin Repair, 200 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,2 l (8,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,2 l (8,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Regenerator za suhu i oštećenu kosu Oil Repair Intensiv, 200 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,2 l (8,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,2 l (8,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Regenerator za kosu Brilliant Blond, 200 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,2 l (8,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,2 l (8,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti gel za tuširanje – vanilija i kokos, 300 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,3 l (2,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,3 l (2,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Šampon za suho pranje svijetle kose, 200 ml; Cijena: 2,50 €; Osnovna cijena: 0,2 l (12,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,50 €0,2 l (12,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Regenerator za obojenu i kosu bez sjaja – ricinusovo ulje i ekstrakt divlje ruže, 200 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,2 l (8,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,2 l (8,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Regenerator za kovrčavu i valovitu kosu – shea maslac i keratin, 200 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,2 l (8,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,2 l (8,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti tekući sapun – malina i magnolija, refill, 850 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,85 l (1,12 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,85 l (1,12 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Volume Effect sprej za učvršćivanje tanke kose, 300 ml; Cijena: 1,55 €; Osnovna cijena: 0,3 l (5,17 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea PROFESSIONAL



