BaleaSprej za kosu Glossy Shine, 300 ml
1,55 €
0,3 l (5,17 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- sprej za sjaj i učvršćivanje kose
- za blistav sjaj i završni izgled
- pruža postojanost do 48 sati
- s UV filtrom i vitaminom za njegu
- bez ljepljenja i lako se iščešljava
Balea Glossy & Shine sprej pruža kosi sjajan završetak i fleksibilno učvršćivanje do 48 sati. Njegova formula osigurava blistav sjaj i podatnu kosu bez osjećaja ljepljivosti. Obogaćen UV filtrom i vitaminom za njegu, ovaj sprej pomaže u zaštiti kose od vanjskih utjecaja. Balea Glossy & Shine sprej za kosu lako se iščešljava i ne ostavlja vidljive ostatke. Za stiliziranu frizuru koja traje i izgleda prirodno te sjajno tijekom cijelog dana.
dm broj proizvoda: 1267373
EAN: 4070765016895
Značajke
Značajke
- Svojstva proizvoda:
- veganski proizvod
Upozorenja
Upozorenja
Bei verstopfter Düse diese unter warmem Wasser ausspülen. Gefahr: Extrem entzündbares Aerosol. Behälter steht unter Druck: Kann bei Vrlo lako zapaljivi aerosol. Spremnik pod tlakom: može se rasprsnuti ako se grije. Čuvati odvojeno od topline, vrućih površina, iskri, otvorenog plamena i ostalih izvora paljenja. Ne pušiti. Ne prskati u otvoreni plamen ili drugi izvor paljenja. Ne bušiti niti paliti, čak ni nakon uporabe. Zaštititi od sunčevog svjetla. Ne izlagati temperaturi višoj od 50°C. Čuvati izvan dohvata djece. Izbjegavati udisanje aerosola. U slučaju nedovoljne ventilacije moguć nastanak eksplozivnih spojeva. Proizvod koristiti samo u svrhu za koju je namijenjen. Samo ispražnjene limenke smiju se odložiti u reciklažni otpad. Ne prskati u oči.
Sastojci
Sastojci
Ingredients: ALCOHOL DENAT., BUTANE, PROPANE, DIMETHYL ETHER, AQUA, OCTYLACRYLAMIDE/ACRYLATES/BUTYLAMINOETHYL METHACRYLATE ALCOHOL DENAT., BUTANE, PROPANE, DIMETHYL ETHER, AQUA, OCTYLACRYLAMIDE/ACRYLATES/BUTYLAMINOETHYL METHACRYLATE COPOLYMER, AMINOMETHYL PROPANOL, PANTHENOL, ETHYLHEXYL SALICYLATE, BENZOIC ACID, PARFUM
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
S udaljenosti od cca 30 cm ravnomjerno raspršiti na kosu. Za veću postojanost frizure ciljano raspršiti na pojedine pramenove. Dermatološki ispitano. Upozorenje: ako dođe do začepljenja mlaznice, isprati je pod toplom vodom.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH & Co. KG
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe
servicecentar@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
Frankreich EU, Francuska
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Glossy & Shine gel-vosak za sjaj kose, 75 ml; Cijena: 1,75 €; Osnovna cijena: 0,075 l (23,33 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,75 €0,075 l (23,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,20 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Volume Effect sprej za učvršćivanje tanke kose, 300 ml; Cijena: 1,55 €; Osnovna cijena: 0,3 l (5,17 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Serum za zaglađivanje i sjaj kose, 100 ml; Cijena: 2,25 €; Osnovna cijena: 0,1 kom. (22,50 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,25 €0,1 kom. (22,50 € za 1 kom.)Cijena na 30.03.2026.: 2,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Glow & Shine kura za laminaciju i sjaj kose, 200 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,2 l (14,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €0,2 l (14,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Serum za kosu Glow & Shine Ultra Gloss, 125 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,125 l (23,60 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €0,125 l (23,60 € za 1 l)Cijena na 22.11.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Invisible Power sprej za snažno učvršćivanje tanke kose, 300 ml; Cijena: 1,55 €; Osnovna cijena: 0,3 l (5,17 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,55 €0,3 l (5,17 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Volumen Effekt sprej za učvršćivanje tanke kose, 100 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,1 l (9,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Volume Effect sprej za učvršćivanje tanke kose, 300 ml; Cijena: 1,55 €; Osnovna cijena: 0,3 l (5,17 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Invisible Power sprej za snažno učvršćivanje tanke kose, 300 ml; Cijena: 1,55 €; Osnovna cijena: 0,3 l (5,17 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,55 €0,3 l (5,17 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Blazinice, 140 kom.; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 140 kom. (0,68 € za 100 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 2 dodatne veličine0,95 €140 kom. (0,68 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Volumen Effekt sprej za učvršćivanje tanke kose, 100 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,1 l (9,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Locken Styling pjena za valovitu kosu – jačina 3, 250 ml; Cijena: 1,45 €; Osnovna cijena: 0,25 l (5,80 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,45 €0,25 l (5,80 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Keratin & Volumen sprej za kosu – snaga učvršćivanja 4, 250 ml; Cijena: 2,24 €; Osnovna cijena: 0,25 l (8,96 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,24 €0,25 l (8,96 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,24 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Dezodorans u spreju Pink Blossom, 150 ml; Cijena: 1,30 €; Osnovna cijena: 0,15 l (8,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,30 €0,15 l (8,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Jessa; Naziv proizvoda: Classic dnevni ulošci sa zaštitnom folijom, 55 kom.; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 55 kom. (0,02 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €55 kom. (0,02 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Soft Cotton šampon za suho pranje kose, 200 ml; Cijena: 2,50 €; Osnovna cijena: 0,2 l (12,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,50 €0,2 l (12,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,50 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea



