BaleaLak za kosu Ultra Power, 300 ml
1,55 €
0,3 l (5,17 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- lak za kosu za ultrasnažno učvršćivanje
- za dugotrajno postojane frizure do 48 h
- snažna fiksacija bez sljepljivanja
- s UV filterom i vitaminom za njegu
- lako se iščešljava
Balea Ultra Power lak za kosu pruža ultimativno i snažno učvršćivanje za savršeno stilizirane frizure. Njegova formula osigurava postojanost do 48 sati, bez osjećaja sljepljivanja ili otežavanja kose. Obogaćen UV filterom i vitaminom za njegu, ovaj lak za kosu ne samo da fiksira, već i njeguje kosu. Lako se iščešljava i ne ostavlja vidljive ostatke. Balea Ultra Power lak za kosu idealan je za kreativne i zahtjevne stilove koji trebaju maksimalnu pouzdanost tijekom cijelog dana.
dm broj proizvoda: 1046103
EAN: 4070765017113
Značajke
Značajke
- Učinak:
- dugotrajno
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- sprej
- Djelovanje:
- stiliziranje
- Svojstva proizvoda:
- veganski proizvod
- Tip kose:
- normalna/svaki tip
Upozorenja
Upozorenja
Vrlo lako zapaljivi aerosol. Spremnik pod tlakom: može se rasprsnuti ako se grije. Čuvati odvojeno od topline, vrućih površina, iskri, otvorenog plamena i ostalih izvora paljenja. Ne pušiti. Ne prskati u otvoreni plamen ili drugi izvor paljenja. Ne bušiti niti paliti, čak ni nakon uporabe. Zaštititi od sunčevog svjetla. Ne izlagati temperaturi višoj od 50 °C. Čuvati izvan dohvata djece. Izbjegavati udisanje aerosola. U slučaju nedovoljne ventilacije moguć nastanak eksplozivnih spojeva. Proizvod koristiti samo u svrhu za koju je namijenjen. Samo ispražnjene limenke smiju se odložiti u reciklažni otpad. Ne prskati u oči.
Sastojci
Sastojci
ALCOHOL DENAT., BUTANE, PROPANE, OCTYLACRYLAMIDE/ACRYLATES/BUTYLAMINOETHYL METHACRYLATE COPOLYMER, DIMETHYL ETHER, AQUA, AMINOMETHYL PROPANOL, PANTHENOL, ETHYLHEXYL SALICYLATE, BENZOIC ACID, PARFUM
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
S udaljenosti od cca 30 cm ravnomjerno raspršiti na kosu. Za veću postojanost frizure ciljano raspršiti na pojedine pramenove.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1, DE-76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
Frankreich
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Invisible Power sprej za snažno učvršćivanje tanke kose, 300 ml; Cijena: 1,55 €; Osnovna cijena: 0,3 l (5,17 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,55 €0,3 l (5,17 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Volume Effect sprej za učvršćivanje tanke kose, 300 ml; Cijena: 1,55 €; Osnovna cijena: 0,3 l (5,17 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Volume Effect sprej za učvršćivanje tanke kose, 300 ml; Cijena: 1,55 €; Osnovna cijena: 0,3 l (5,17 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Invisible Power sprej za snažno učvršćivanje tanke kose, 300 ml; Cijena: 1,55 €; Osnovna cijena: 0,3 l (5,17 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,55 €0,3 l (5,17 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Blazinice, 140 kom.; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 140 kom. (0,68 € za 100 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 2 dodatne veličine0,95 €140 kom. (0,68 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Volumen Effekt sprej za učvršćivanje tanke kose, 100 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,1 l (9,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Antitranspirantni dezodorans u spreju 5u1 Protection, 200 ml; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 0,2 l (5,75 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €0,2 l (5,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Keratin & Volumen sprej za kosu – snaga učvršćivanja 4, 250 ml; Cijena: 2,24 €; Osnovna cijena: 0,25 l (8,96 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,24 €0,25 l (8,96 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,24 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea



