BaleaLak za kosu Wind Shield, 300 ml
2,10 €
0,3 l (7,00 € za 1 l)Cijena na 22.11.2025.: 2,10 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- lak za snažno učvršćivanje kose
- pruža do 72 sata postojanosti
- za iznimno čvrsto učvršćivanje bez sljepljivanja
- dvostruka snaga raspršivanja za ravnomjerno nanošenje
- s UV filtrom i njegujućim vitaminom
Balea Wind Shield lak za kosu pruža pouzdano i snažno učvršćivanje za postojane frizure u svim vremenskim uvjetima. Njegova formula osigurava do 72 sata postojanosti bez osjećaja ljepljivosti. Zahvaljujući dvostrukoj snazi raspršivanja, lak se ravnomjerno nanosi i omogućuje stvaranje savršenih stilova. Obogaćen UV filtrom i njegujućim vitaminom, Balea lak za kosu Wind Shield također pomaže u zaštiti kose. Idealan je za sve koji žele dugotrajnu i čvrstu frizuru koja odolijeva vjetru i vlazi.
dm broj proizvoda: 3077205
EAN: 4070765017090
Značajke
Značajke
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- sprej
- Djelovanje:
- stiliziranje
- Svojstva proizvoda:
- bez amonijaka, bez silikona, veganski proizvod
- Snaga učvršćivanja:
- vrlo jako učvršćivanje
Sastojci
Sastojci
ALCOHOL DENAT., DIMETHYL ETHER, AQUA, OCTYLACRYLAMIDE/ACRYLATES/BUTYLAMINOETHYL METHACRYLATE COPOLYMER, AMINOMETHYL PROPANOL, PANTHENOL, ETHYLHEXYL SALICYLATE, BENZOIC ACID, PARFUM
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt
Am dm-Platz 1 DE-76227, Karlsruhe
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Francuska
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Volume Effect sprej za učvršćivanje tanke kose, 300 ml; Cijena: 1,55 €; Osnovna cijena: 0,3 l (5,17 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Invisible Power sprej za snažno učvršćivanje tanke kose, 300 ml; Cijena: 1,55 €; Osnovna cijena: 0,3 l (5,17 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,55 €0,3 l (5,17 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Volumen Effekt sprej za učvršćivanje tanke kose, 100 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,1 l (9,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Keratin & Volumen sprej za kosu – snaga učvršćivanja 4, 250 ml; Cijena: 2,24 €; Osnovna cijena: 0,25 l (8,96 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,24 €0,25 l (8,96 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,24 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Blazinice, 140 kom.; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 140 kom. (0,68 € za 100 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 2 dodatne veličine0,95 €140 kom. (0,68 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Sprej za volumen kose Pure Styling, 150 ml; Cijena: 2,25 €; Osnovna cijena: 0,15 l (15,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,25 €0,15 l (15,00 € za 1 l)Cijena na 11.06.2025.: 2,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Volume Effect sprej za učvršćivanje tanke kose, 300 ml; Cijena: 1,55 €; Osnovna cijena: 0,3 l (5,17 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Invisible Power sprej za snažno učvršćivanje tanke kose, 300 ml; Cijena: 1,55 €; Osnovna cijena: 0,3 l (5,17 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,55 €0,3 l (5,17 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea



