BaleaPjena za kosu Ultra Power, 250 ml
1,45 €
0,25 l (5,80 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,45 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- pjena za ultrasnažno učvršćivanje kose
- za postojanost frizure do 48 sati
- izuzetno snažno učvršćivanje
- sadrži UV filter i njegujući vitamin
- bez ljepljenja i otežavanja kose
Balea Ultra Power pjena za kosu pruža izuzetno snažno učvršćivanje za savršeno oblikovane frizure. Njezina formula omogućuje oblikovanje kreativnih i dugotrajnih frizura bez osjećaja ljepljivosti ili otežavanja kose. Kosa ostaje fiksirana i puna volumena do 48 sati. Ova Balea pjena za kosu sadrži UV filter i njegujući vitamin koji pomažu u zaštiti kose od vanjskih utjecaja. Za pouzdanu postojanost i stil koji traje, bez obzira na izazove tijekom dana.
dm broj proizvoda: 1233656
EAN: 4070765017014
Značajke
Značajke
- Učinak:
- dugotrajno
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- pjena
- Djelovanje:
- stiliziranje
- Svojstva proizvoda:
- veganski proizvod
- Snaga učvršćivanja:
- vrlo jako učvršćivanje
Upozorenja
Upozorenja
Vrlo lako zapaljivi aerosol. Spremnik pod tlakom: može se rasprsnuti ako se grije. Čuvati odvojeno od topline, vrućih površina, iskri, otvorenog plamena i ostalih izvora paljenja. Ne pušiti. Ne prskati u otvoreni plamen ili drugi izvor paljenja. Ne bušiti niti paliti, čak ni nakon uporabe. Zaštititi od sunčevog svjetla. Ne izlagati temperaturi višoj od 50°C. Čuvati izvan dohvata djece. U slučaju nedovoljne ventilacije moguć nastanak eksplozivnih spojeva. Proizvod koristiti samo u svrhu za koju je namijenjen. Samo ispražnjene limenke smiju se odložiti u reciklažni otpad. Ne prskati u oči.
Sastojci
Sastojci
AQUA, BUTANE, PROPANE, ACRYLATES COPOLYMER, VP/METHACRYLAMIDE/VINYL IMIDAZOLE COPOLYMER, AMINOMETHYL PROPANOL, COCO- GLUCOSIDE, PANTHENOL, ETHYLHEXYL SALICYLATE, TOCOPHEROL, PHENYLPROPANOL, CAPRYLYL GLYCOL, PROPANEDIOL, PHENOXYETHANOL, POLYSORBATE 80, SODIUM LAURYL SULFATE, PARFUM, TERPINEOL
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Prije uporabe dobro protresti. Držeći pumpicu prema dolje istisnuti punu šaku pjene i ravnomjerno je rasporediti po mokroj kosi. Ne ispirati. Oblikovati frizuru kao i uobičajeno. Ako dođe do začepljenja ventila, otvoriti vrh pumpice i isprati ga pod toplom vodom.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1, DE-76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Francuska
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Locken Styling pjena za valovitu kosu – jačina 3, 250 ml; Cijena: 1,45 €; Osnovna cijena: 0,25 l (5,80 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,45 €0,25 l (5,80 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Pjena za volumen kose – jačina 4, 50 ml; Cijena: 0,90 €; Osnovna cijena: 0,05 l (18,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,90 €0,05 l (18,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Keratin & Volumen pjena za kosu – snaga učvršćivanja 4, 150 ml; Cijena: 1,45 €; Osnovna cijena: 0,15 l (9,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,45 €0,15 l (9,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,45 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Invisible Power sprej za snažno učvršćivanje tanke kose, 300 ml; Cijena: 1,55 €; Osnovna cijena: 0,3 l (5,17 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,55 €0,3 l (5,17 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Volume Effect sprej za učvršćivanje tanke kose, 300 ml; Cijena: 1,55 €; Osnovna cijena: 0,3 l (5,17 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Locken Styling pjena za valovitu kosu – jačina 3, 250 ml; Cijena: 1,45 €; Osnovna cijena: 0,25 l (5,80 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,45 €0,25 l (5,80 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Pjena za volumen kose – jačina 4, 50 ml; Cijena: 0,90 €; Osnovna cijena: 0,05 l (18,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,90 €0,05 l (18,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Keratin & Volumen pjena za kosu – snaga učvršćivanja 4, 150 ml; Cijena: 1,45 €; Osnovna cijena: 0,15 l (9,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,45 €0,15 l (9,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,45 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea



