BaleaPjena za kosu Volume Effect, 250 ml
1,45 €
0,25 l (5,80 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,45 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- pjena za oblikovanje kose za volumen
- postojanost frizure do 48 sati
- za vidljivo više punoće i živahan zamah
- s UV filtrom i vitaminom za njegu
- ne lijepi kosu
Balea Volume Effect pjena pruža kosi vidljivo više punoće i živahan zamah. Njezina snažna formula omogućuje postojanost frizure do 48 sati bez lijepljenja kose. Obogaćena UV filtrom i vitaminom za njegu, pjena štiti kosu od vanjskih utjecaja i istovremeno je njeguje. Ova Balea pjena za volumen idealna je za stvaranje dugotrajnih i lepršavih frizura punih volumena. Za savršeno oblikovanu kosu koja izgleda prirodno i njegovano.
dm broj proizvoda: 1231218
EAN: 4070765017021
Značajke
Značajke
- Svojstva proizvoda:
- veganski proizvod
Upozorenja
Upozorenja
Falls Ventil verstopft, den Schaumkopf hochklappen und unter warmem Wasser ausspülen. GEFAHR: Extrem entzündbares Aerosol. Behälter Ako dođe do začepljenja ventila, otvoriti vrh pumpice i isprati ga pod toplom vodom. OPASNOST: Vrlo lako zapaljivi aerosol. Spremnik pod tlakom: može se rasprsnuti ako se grije. Čuvati odvojeno od topline, vrućih površina, iskri, otvorenog plamena i ostalih izvora paljenja. Ne pušiti. Ne prskati u otvoreni plamen ili drugi izvor paljenja. Ne bušiti niti paliti, čak ni nakon uporabe. Zaštititi od sunčevog svjetla. Ne izlagati temperaturi višoj od 50°C. Čuvati izvan dohvata djece. U slučaju nedovoljne ventilacije moguć nastanak eksplozivnih spojeva. Proizvod koristiti samo u svrhu za koju je namijenjen. Samo ispražnjene limenke smiju se odložiti u reciklažni otpad. Ne prskati u oči.
Sastojci
Sastojci
Ingredients: AQUA, BUTANE, PROPANE, ACRYLATES COPOLYMER, VP/METHACRYLAMIDE/VINYL IMIDAZOLE COPOLYMER, AMINOMETHYL PROPANOL, COCO- AQUA, BUTANE, PROPANE, ACRYLATES COPOLYMER, VP/METHACRYLAMIDE/VINYL IMIDAZOLE COPOLYMER, AMINOMETHYL PROPANOL, COCO- GLUCOSIDE, PANTHENOL, ETHYLHEXYL SALICYLATE, TOCOPHEROL, PHENYLPROPANOL, CAPRYLYL GLYCOL, PROPANEDIOL, PHENOXYETHANOL, POLYSORBATE 80, SODIUM LAURYL SULFATE, PARFUM, TERPINEOL
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Prije uporabe dobro protresti. Držeći pumpicu prema dolje istisnuti punu šaku pjene i ravnomjerno je rasporediti po mokroj kosi. Ne ispirati. Oblikovati frizuru kao i uobičajeno
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co.KG
Am dm-Platz 1, DE-76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Francuska
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Pjena za volumen kose – jačina 4, 50 ml; Cijena: 0,90 €; Osnovna cijena: 0,05 l (18,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,90 €0,05 l (18,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Locken Styling pjena za valovitu kosu – jačina 3, 250 ml; Cijena: 1,45 €; Osnovna cijena: 0,25 l (5,80 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,45 €0,25 l (5,80 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Volume Effect sprej za učvršćivanje tanke kose, 300 ml; Cijena: 1,55 €; Osnovna cijena: 0,3 l (5,17 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Volumen Effekt sprej za učvršćivanje tanke kose, 100 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,1 l (9,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Keratin & Volumen pjena za kosu – snaga učvršćivanja 4, 150 ml; Cijena: 1,45 €; Osnovna cijena: 0,15 l (9,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,45 €0,15 l (9,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,45 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Volume Effect sprej za učvršćivanje tanke kose, 300 ml; Cijena: 1,55 €; Osnovna cijena: 0,3 l (5,17 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Pjena za volumen kose – jačina 4, 50 ml; Cijena: 0,90 €; Osnovna cijena: 0,05 l (18,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,90 €0,05 l (18,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Locken Styling pjena za valovitu kosu – jačina 3, 250 ml; Cijena: 1,45 €; Osnovna cijena: 0,25 l (5,80 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,45 €0,25 l (5,80 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Invisible Power sprej za snažno učvršćivanje tanke kose, 300 ml; Cijena: 1,55 €; Osnovna cijena: 0,3 l (5,17 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,55 €0,3 l (5,17 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Blazinice, 140 kom.; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 140 kom. (0,68 € za 100 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 2 dodatne veličine0,95 €140 kom. (0,68 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Keratin & Volumen sprej za kosu – snaga učvršćivanja 4, 250 ml; Cijena: 2,24 €; Osnovna cijena: 0,25 l (8,96 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,24 €0,25 l (8,96 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,24 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea



