Balea MENGel za kosu Maximum Power, 150 ml
1,95 €
0,15 l (13,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,20 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- jačina: 8
- gel za oblikovanje kose
- s formulom za brzo sušenje
- za ekstremne stilove
- veganski proizvod
Balea MEN Maximum Power gel za kosu pruža ultimativni 24-satni snažan izgled i savršeno oblikovanje. Zahvaljujući formuli za brzo sušenje, omogućuje oblikovanje frizure u samo nekoliko sekundi uz iznimno snažno učvršćivanje. Ovaj Balea MEN gel za kosu idealan je za kreiranje ekstremnih i odvažnih stilova koji zahtijevaju dugotrajnu postojanost. Ne lijepi kosu i lako se ispire, ostavljajući je spremnom za novi stil. Podnošljivost za kožu dermatološki je potvrđena.
dm broj proizvoda: 1453261
EAN: 4066447970906
Značajke
Značajke
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- gel
- Djelovanje:
- stiliziranje
- Tip kože:
- normalna/svaki tip kože
- Svojstva proizvoda:
- bez amonijaka, bez silikona, bez sulfata, veganski proizvod
- Tip kose:
- normalna/svaki tip
- Snaga učvršćivanja:
- vrlo jako učvršćivanje
Sastojci
Sastojci
AQUA, ACRYLATES COPOLYMER, PVP, AMINOMETHYL PROPANOL, ACRYLATES/PALMETH-25 ACRYLATE COPOLYMER, PHENOXYETHANOL, PROPYLEN INGREDIENTS: AQUA, ACRYLATES COPOLYMER, PVP, AMINOMETHYL PROPANOL, ACRYLATES/PALMETH-25 ACRYLATE COPOLYMER, PHENOXYETHANOL, PROPYLENE GLYCOL, CAPRYLYL GLYCOL, GLYCERIN, PARFUM, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, DECYLENE GLYCOL, DISODIUM EDTA, POLYSORBATE 80, CI 47005, CI 42090.
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1 76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Gel za oblikovanje frizure Invisible Look, 150 ml; Cijena: 1,80 €; Osnovna cijena: 0,15 l (12,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,80 €0,15 l (12,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,80 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Krema za oblikovanje frizure Power Flex, 150 ml; Cijena: 2,20 €; Osnovna cijena: 0,15 l (14,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,20 €0,15 l (14,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,20 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Gel za oblikovanje frizure Invisible Look, 150 ml; Cijena: 1,80 €; Osnovna cijena: 0,15 l (12,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,80 €0,15 l (12,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,80 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Gel za tuširanje Deep 4u1 Deep Sensation, 300 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,3 l (3,17 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,3 l (3,17 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Antiperspirant roll-on dezodorans Extra Dry, 50 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,05 l (15,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,05 l (15,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,75 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea MEN



