BaleaPuder za volumen kose, 10 g
1,75 €
0,01 kg (175,00 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 2,20 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- puder za kosu
- za dodatan volumen i teksturu pri korijenu
- s voćnim mirisom nara
- mat završetak bez vidljivih ostataka
- veganski proizvod
Balea puder za volumen kose s voćnim mirisom nara daje kosi izniman volumen i teksturu. Njegova lagana formula omogućuje savršen volumen pri korijenu kose bez otežavanja. Puder za kosu osigurava mat završetak bez vidljivih ostataka i idealan je za učvršćivanje frizura. Ovaj Balea puder za volumen odličan je za stvaranje pune frizure koja traje cijeli dan i za osvježavanje izgleda između pranja. Podnošljivost za kožu dermatološki je potvrđena.
dm broj proizvoda: 1567808
EAN: 4070765078381
Značajke
Značajke
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- prah
- Djelovanje:
- stiliziranje, volumen
- Svojstva proizvoda:
- bez alkohola, veganski proizvod
- Tip kose:
- sve vrste
- Snaga učvršćivanja:
- jaka pokrivenost
Upozorenja
Upozorenja
Čuvati izvan dohvata djece. Spriječiti dodir s očima i sluznicom.
Sastojci
Sastojci
Aqua, Silica Silylate, PEG-8, Undecane, Potassium Sorbate, Parfum, Carrageenan, Citric Acid, Tridecane, Tocopherol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Citrus Aurantium Peel Oil, Citral, Geraniol, Citronellol.
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Malu količinu rasporediti po dlanovima pa utrljati u suhu kosu. Za veći volumen umasirati izravno uz korijen.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EFTA, Švicarska
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Puder za stiliziranje kose, 10 g; Cijena: 1,55 €; Osnovna cijena: 0,01 kg (155,00 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,55 €0,01 kg (155,00 € za 1 kg)Cijena na 19.08.2025.: 1,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Sprej za volumen kose Pure Styling, 150 ml; Cijena: 2,25 €; Osnovna cijena: 0,15 l (15,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,25 €0,15 l (15,00 € za 1 l)Cijena na 11.06.2025.: 2,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Schwarzkopf taft; Naziv proizvoda: True Volume Powder puder za kosu, 10 g; Cijena: 4,20 €; Osnovna cijena: 0,01 kg (420,00 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,20 €0,01 kg (420,00 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 4,20 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Pjena za volumen kose – jačina 4, 50 ml; Cijena: 0,90 €; Osnovna cijena: 0,05 l (18,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,90 €0,05 l (18,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Volumen Effekt sprej za učvršćivanje tanke kose, 100 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,1 l (9,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Volume Effect sprej za učvršćivanje tanke kose, 300 ml; Cijena: 1,55 €; Osnovna cijena: 0,3 l (5,17 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Šampon u pjeni za suho pranje kose Sensitive, 150 ml; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,15 l (13,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,15 l (13,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,45 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Puder za stiliziranje kose, 10 g; Cijena: 1,55 €; Osnovna cijena: 0,01 kg (155,00 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,55 €0,01 kg (155,00 € za 1 kg)Cijena na 19.08.2025.: 1,55 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Sprej za volumen kose Pure Styling, 150 ml; Cijena: 2,25 €; Osnovna cijena: 0,15 l (15,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,25 €0,15 l (15,00 € za 1 l)Cijena na 11.06.2025.: 2,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Volume Effect sprej za učvršćivanje tanke kose, 300 ml; Cijena: 1,55 €; Osnovna cijena: 0,3 l (5,17 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Schwarzkopf taft; Naziv proizvoda: True Volume Powder puder za kosu, 10 g; Cijena: 4,20 €; Osnovna cijena: 0,01 kg (420,00 € za 1 kg); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,20 €0,01 kg (420,00 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 4,20 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea PROFESSIONAL; Naziv proizvoda: Keratin & Volumen sprej za kosu – snaga učvršćivanja 4, 250 ml; Cijena: 2,24 €; Osnovna cijena: 0,25 l (8,96 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,24 €0,25 l (8,96 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,24 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Glossy & Shine gel-vosak za sjaj kose, 75 ml; Cijena: 1,75 €; Osnovna cijena: 0,075 l (23,33 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,75 €0,075 l (23,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,20 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Šampon za suho pranje kose s matičnjakom, 20 g; Cijena: 2,40 €; Osnovna cijena: 0,02 kg (120,00 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,40 €0,02 kg (120,00 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 2,40 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea



