BaleaSoft Cotton šampon za suho pranje kose, 200 ml
2,50 €
0,2 l (12,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,50 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- šampon za suho pranje kose
- za dugotrajnu svježinu kose
- pruža kosi volumen i punoću
- s ugodnim cvjetnim mirisom
- bez vidljivih ostataka nakon raščešljavanja
Balea Soft Cotton šampon za suho pranje omogućuje brzo i učinkovito suho pranje kose između redovitih pranja. Njegova formula s ugodnim cvjetnim mirisom pruža kosi dugotrajnu svježinu i osjećaj čistoće. Osim toga, kosi daje dodatni volumen i punoću bez ostavljanja vidljivih bijelih tragova nakon raščešljavanja. Ovaj šampon za suho pranje idealan je za brze popravke frizure i osvježenje izgleda u bilo kojem trenutku. S Balea šamponom za suho pranje Soft Cotton kosa izgleda njegovano i svježe.
dm broj proizvoda: 1460914
EAN: 4066447989328
Značajke
Značajke
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- sprej
- Djelovanje:
- stiliziranje, volumen
- Tip kože:
- normalna/svaki tip kože
- Svojstva proizvoda:
- veganski proizvod
- Tip kose:
- masna
Upozorenja
Upozorenja
Prije upotrebe dobro protresti dozu kako bi se spriječilo začepljenje ventila. Ako dođe do začepljenja mlaznice, isprati je pod toplom vodom i dobro posušiti. OPASNOST: Vrlo lako zapaljivi aerosol. Spremnik pod tlakom: može se rasprsnuti ako se grije. Čuvati odvojeno od topline, vrućih površina, iskri, otvorenog plamena i ostalih izvora paljenja. Ne pušiti. Ne prskati u otvoreni plamen ili drugi izvor paljenja. Ne bušiti niti paliti, čak ni nakon uporabe. Zaštititi od sunčevog svjetla. Ne izlagati temperaturi višoj od 50°C. Čuvati izvan dohvata djece. Ne udisati aerosol. U slučaju nedovoljne ventilacije moguć nastanak eksplozivnih spojeva. Proizvod koristiti samo u svrhu za koju je namijenjen. Samo ispražnjene limenke smiju se odložiti u reciklažni otpad. Ne prskati u oči, na nadraženu ili oštećenu kožu.
Sastojci
Sastojci
BUTANE, PROPANE, ALCOHOL DENAT., ORYZA SATIVA STARCH, CETRIMONIUM CHLORIDE, PARFUM, TETRAMETHYLACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES, VANILLIN
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Kosu dobro raščešljati. Za zaštitu odjeće prebaciti ručnik preko ramena. Prije prvog i svakog sljedećeg prskanja dobro protresti dozu. S udaljenosti od cca 20 cm pramen po pramen suhe kose ravnomjerno poprskati malom količinom proizvoda i kratko ostaviti da se osuši. Kosu dobro temeljito iščešljati ili ostaviti preko noći da djeluje u kosi.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co.KG
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Francuska
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Šampon za suho pranje svijetle kose, 200 ml; Cijena: 2,50 €; Osnovna cijena: 0,2 l (12,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,50 €0,2 l (12,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Šampon za suho pranje kose Moonlight Flowers, 200 ml; Cijena: 2,50 €; Osnovna cijena: 0,2 l (12,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,50 €0,2 l (12,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Šampon za suho pranje kose Hawaiian Coconut, 200 ml; Cijena: 2,50 €; Osnovna cijena: 0,2 l (12,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,50 €0,2 l (12,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Šampon za suho pranje kose Glamorous Moment, 200 ml; Cijena: 2,50 €; Osnovna cijena: 0,2 l (12,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,50 €0,2 l (12,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Šampon u pjeni za suho pranje kose Sensitive, 150 ml; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,15 l (13,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,15 l (13,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Šampon za suho pranje kose Moonlight Flowers, 100 ml; Cijena: 1,30 €; Osnovna cijena: 0,1 l (13,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,30 €0,1 l (13,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,30 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Šampon za suho pranje kose Moonlight Flowers, 200 ml; Cijena: 2,50 €; Osnovna cijena: 0,2 l (12,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,50 €0,2 l (12,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Šampon za suho pranje kose Glamorous Moment, 200 ml; Cijena: 2,50 €; Osnovna cijena: 0,2 l (12,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,50 €0,2 l (12,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Šampon za suho pranje kose Hawaiian Coconut, 200 ml; Cijena: 2,50 €; Osnovna cijena: 0,2 l (12,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,50 €0,2 l (12,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Blazinice, 140 kom.; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 140 kom. (0,68 € za 100 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 2 dodatne veličine0,95 €140 kom. (0,68 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Šampon za suho pranje svijetle kose, 200 ml; Cijena: 2,50 €; Osnovna cijena: 0,2 l (12,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,50 €0,2 l (12,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: Sanft&Sicher; Naziv proizvoda: Toaletni papir, 3-slojni, 180 listića, više vrsta, 8 kom.; Cijena: 3,25 €; Osnovna cijena: 8 kom. (0,41 € za 1 kom.); Limitirana pakiranja Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,25 €8 kom. (0,41 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti gel za tuširanje – cvijet badema i magnolija, 300 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,3 l (2,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Vatirani štapići za uši, 160 kom.; Cijena: 0,65 €; Osnovna cijena: 160 kom. (0,41 € za 100 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,65 €160 kom. (0,41 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,80 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea



