BaleaOsvježavajući gel za pranje lica – aloe vera, 20 ml
0,65 €
0,02 l (32,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,65 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- u praktičnoj putnoj veličini
- za normalnu i mješovitu kožu
- formula s aloe verom i hidrokompleksom
- podnošljivost za kožu dermatološki potvrđena
- veganska formulacija
Balea osvježavajući gel za pranje lica nježno, ali temeljito čisti normalnu i mješovitu kožu. Blago pjenasta formula s aloe verom i hidrokompleksom pouzdano oslobađa kožu od čestica prljavštine i ostataka šminke. Pritom se čuva prirodna ravnoteža vlažnosti kože. Gel za pranje lica može očistiti i osvježiti kožu bez isušivanja. Za blistav ten, čak i kod sjajne kože. Osvježavajući gel za pranje lica marke Balea osigurava osjećaj čiste i njegovane kože.
dm broj proizvoda: 1621267
EAN: 4066447492927
Značajke
Značajke
- Vrsta proizvoda:
- gel / krema za tuširanje
- Grupe mirisa:
- cvjetni
- Područje primjene:
- lice
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- gel
- Tip kože:
- mješovita koža, normalna/svaki tip kože
- Svojstva proizvoda:
- posebno pogodno za lice, bez bojila, bez parabena, bez parafina / mineralnih ulja, pH neutralno, veganski proizvod
Sastojci
Sastojci
AQUA · COCO-GLUCOSIDE · GLYCERIN · SODIUM COCO-SULFATE · COCAMIDOPROPYL HYDROXYSULTAINE · GLYCERYL OLEATE · SODIUM BENZOATE · PANTHENOL · CITRIC ACID · SODIUM CHLORIDE · PARFUM · ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE POWDER · SODIUM SULFATE · TOCOPHEROL · HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE · LECITHIN · ASCORBYL PALMITATE · TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Najbolje upotrijebiti u roku 12 mjeseci od otvaranja.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt d.o.o.
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Slični proizvodi
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Osvježavajući gel za pranje lica – aloe vera, 150 ml; Cijena: 1,25 €; Osnovna cijena: 0,15 l (8,33 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,25 €0,15 l (8,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Pjena za pranje lica – aloe vera, 150 ml; Cijena: 2,25 €; Osnovna cijena: 0,15 l (15,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,25 €0,15 l (15,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Gel za pranje lica Sensitive, 150 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,15 l (11,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,15 l (11,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Blagi piling-gel za pranje lica s aloe verom, 75 ml; Cijena: 1,25 €; Osnovna cijena: 0,075 l (16,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,25 €0,075 l (16,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Osvježavajuće vlažne maramice za čišćenje lica 3u1, 25 kom.; Cijena: 1,35 €; Osnovna cijena: 25 kom. (0,05 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,35 €25 kom. (0,05 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,35 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Ultra Sensitive gel za pranje lica, 20 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,02 l (37,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Gel za pranje lica Ultra Sensitive Jelly Wash, 150 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,15 l (26,33 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €0,15 l (26,33 € za 1 l)Cijena na 23.05.2025.: 3,00 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Gel za čišćenje lica BE YOU Jelly Cleanser, 150 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,15 l (19,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €0,15 l (19,67 € za 1 l)Cijena na 12.03.2026.: 2,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Učvršćujuća dnevna krema protiv bora – koenzim Q10 i omega kompleks, SPF 15, 15 ml; Cijena: 0,85 €; Osnovna cijena: 0,005 l (170,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,85 €0,005 l (170,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Dontodent PRO+; Naziv proizvoda: Pasta za zube Probiotik Aktiv, 20 ml; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 0,02 l (57,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €0,02 l (57,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Vlažne maramice za čišćenje lica 3u1, za suhu i osjetljivu kožu, 10 kom.; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 10 kom. (0,08 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €10 kom. (0,08 € za 1 kom.)Cijena na 18.09.2025.: 0,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Blazinice, 30 kom.; Cijena: 0,60 €; Osnovna cijena: 30 kom. (2,00 € za 100 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 2 dodatne veličine0,60 €30 kom. (2,00 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,60 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Noćna krema protiv bora – Q10 i omega kompleks, 15 ml; Cijena: 0,85 €; Osnovna cijena: 0,015 l (56,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,85 €0,015 l (56,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Gel za tuširanje – badem i magnolija, 50 ml; Cijena: 0,70 €; Osnovna cijena: 0,05 l (14,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Dnevna krema za suhu kožu lica – divlja ruža, 10 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,01 l (75,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Vatirani štapići, više vrsta, 50 kom.; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 50 kom. (1,50 € za 100 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €50 kom. (1,50 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Ultra Sensitive gel za pranje lica, 20 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,02 l (37,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea