BaleaHidratantna maska za lice – Aloe Vera, 2 x 8 ml, 16 ml
0,65 €
0,016 l (40,63 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,90 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- hidratantna maska za lice
- za intenzivnu i dugotrajnu hidrataciju
- osvježava i umanjuje napetost kože
- s aloe verom, glicerinom, pantenolom i shea maslacem
- za sve tipove kože
Balea Aloe Vera maska za lice intenzivno njeguje i razmazuje kožu. Formula s aloe verom, termalnom vodom, pantenolom i shea maslacem može dugotrajno povećati vlažnost kože i vidljivo poboljšati njezin izgled. Također, može pomoći smanjiti osjećaj napetosti i vidljivost bora. Balea maska za lice osvježava izgled kože te osigurava opušten i osvježen ten.
dm broj proizvoda: 1676906
EAN: 4066447952506
Značajke
Značajke
- Područje primjene:
- lice
- Učinak:
- hidratantno djelovanje
- Tip kože:
- svi tipovi kože
- Svojstva proizvoda:
- posebno pogodno za lice, bez aluminijskih soli, bez alkohola, bez nanočestica, bez parabena, bez parafina / mineralnih ulja, pH neutralno, veganski proizvod
Upozorenja
Upozorenja
Upotrijebiti odmah nakon otvaranja. Samo za vanjsku upotrebu. Nije za upotrebu kod djece!
Sastojci
Sastojci
ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE*, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL*, GLYCERIN, CETEARYL ALCOHOL, DECYL OLEATE, GLYCERYL STEARATE CITRATE, HYDROGENATED VEGETABLE GLYCERIDES, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, PANTHENOL, TOCOPHEROL, XANTHAN GUM, PARFUM, SCLEROTIUM GUM, ETHYLHEXYLGLYCERIN, SODIUM HYDROXIDE, PANTOLACTONE, CITRIC ACID, PHENOXYETHANOL, CI 77288, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES.
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Nakon čišćenja, nanesite obilno i ravnomjerno na lice, izbjegavajući područje oko očiju i usta. Ostavite da djeluje 10-15 minuta. Ostatke maske uklonite mekom maramicom ili nježno umasirajte. Koristite 1-2 puta tjedno po potrebi. Jedna vrećica dovoljna je za 2 nanošenja. Dermatološki potvrđena kompatibilnost s kožom. Idealno kao tretman nakon sunčanja.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1, DE-76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Maska za lice - hijaluron, 2 x 8 ml, 16 ml; Cijena: 0,65 €; Osnovna cijena: 0,016 l (40,63 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,65 €0,016 l (40,63 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Maska za lice Anti-age – retinol, 2 x 8 ml, 16 ml; Cijena: 0,65 €; Osnovna cijena: 0,016 l (40,63 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,65 €0,016 l (40,63 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Maska za lice – Lovely Pistachio, 2 x 8 ml, 16 ml; Cijena: 0,65 €; Osnovna cijena: 0,016 l (40,63 € za 1 l); Limitirana pakiranja Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,65 €0,016 l (40,63 € za 1 l)Cijena na 17.09.2025.: 0,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Maska za lice u maramici Ultra Sensitive, 1 kom.; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (1,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €1 kom. (1,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Aqua maska za lice u maramici, 1 kom.; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (0,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €1 kom. (0,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Maska u maramici Hydro, 1 kom.; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (0,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €1 kom. (0,95 € za 1 kom.)Cijena na 19.08.2025.: 0,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Maska za ruke u obliku rukavica, 2 kom.; Cijena: 3,30 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,30 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,30 €1 kom. (3,30 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: ZORINA mast; Naziv proizvoda: Hidratantna maska za lice Hydra Mask, 50 ml; Cijena: 19,90 €; Osnovna cijena: 0,05 l (398,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu19,90 €0,05 l (398,00 € za 1 l)Cijena na 21.11.2025.: 19,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Pjena za pranje lica – aloe vera, 150 ml; Cijena: 2,25 €; Osnovna cijena: 0,15 l (15,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,25 €0,15 l (15,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: GARNIER SKIN NATURALS; Naziv proizvoda: Hyaluronic Aloe maska za lice u maramici, 1 kom.; Cijena: 2,45 €; Osnovna cijena: 1 kom. (2,45 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,45 €1 kom. (2,45 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,45 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Maska za lice - hijaluron, 2 x 8 ml, 16 ml; Cijena: 0,65 €; Osnovna cijena: 0,016 l (40,63 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,65 €0,016 l (40,63 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Maska za lice Anti-age – retinol, 2 x 8 ml, 16 ml; Cijena: 0,65 €; Osnovna cijena: 0,016 l (40,63 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,65 €0,016 l (40,63 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Glow Peel-Off maska za lice, 2 x 8 ml, 16 ml; Cijena: 0,65 €; Osnovna cijena: 0,016 l (40,63 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,65 €0,016 l (40,63 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Hidrogel maska za oči s vodom kaktusa i hijaluronom, 2 kom.; Cijena: 0,85 €; Osnovna cijena: 2 kom. (0,43 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,85 €2 kom. (0,43 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Maska za lice – Lovely Pistachio, 2 x 8 ml, 16 ml; Cijena: 0,65 €; Osnovna cijena: 0,016 l (40,63 € za 1 l); Limitirana pakiranja Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,65 €0,016 l (40,63 € za 1 l)Cijena na 17.09.2025.: 0,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Aqua maska za lice u maramici, 1 kom.; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (0,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €1 kom. (0,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Maska za lice u maramici - vitamin C i hijaluron, 1 kom.; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (0,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €1 kom. (0,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Maska za lice u maramici – AHA i BHA, 1 kom.; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (0,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €1 kom. (0,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Maska za lice u maramici Ultra Sensitive, 1 kom.; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (1,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €1 kom. (1,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea



