BaleaMaska za lice Anti-age – retinol, 2 x 8 ml, 16 ml
0,65 €
0,016 l (40,63 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,90 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- sheet maska za lice
- s retinolom, fitoskvalanom i vitaminom E
- zaglađuje, intenzivno hidratizira, učvršćuje zahtjevnu kožu
- ima antioksidativno djelovanje
- veganski proizvod
Balea Anti-age maska za lice pruža intenzivnu njegu za zahtjevnu kožu. Zahvaljujući formulaciji s retinolom, fitoskvalanom i vitaminom E, Balea Anti-age maska hidratizira kožu i može poboljšati njezinu elastičnost. Antioksidativno djelovanje pomaže u zaštiti od slobodnih radikala uzrokovanih UV zračenjem, dok bogata tekstura može vidljivo ublažiti dubinu bora. Koža izgleda čvršće, glađe i blistavije.
dm broj proizvoda: 1632032
EAN: 4066447952544
Značajke
Značajke
- Tip kože:
- svi tipovi kože
- Svojstva proizvoda:
- protiv starenja, posebno pogodno za lice, bez aluminijskih soli, bez alkohola, bez bojila, bez nanočestica, bez parabena, bez parafina / mineralnih ulja, pH neutralno, veganski proizvod, s retinolom (vitamin A)
Upozorenja
Upozorenja
Sadrži vitamin A. Uzmite u obzir svoj dnevni unos prije uporabe. Nakon otvaranja odmah upotrijebiti. Samo za vanjsku uporabu. Ne koristiti za njegu djece! U slučaju pojave kožnih reakcija, prekinite uporabu proizvoda. Preporučujemo da za dnevnu njegu koristite proizvode sa zaštitnim faktorom (SPF).
Sastojci
Sastojci
AQUA, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, GLYCERIN, DICAPRYLYL CARBONATE, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE CITRATE, BUTYROSPERMUMPARKII BUTTER, HYDROGENATED VEGETABLE GLYCERIDES, SORBITO, SQUALANE, TOCOPHERYL ACETATE, RETINYL PALMITATE, PANTHENOL, SODIUM HYALURONATE, UBIQUINONE, TOCOPHEROL, PHENOXYETHANOL, XANTHAN GUM, PARFUM, ETHYLHEXYLGLYCERIN, CITRIC ACID, BIOSACCHARIDE GUM-1, PANTOLACTONE
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Nakon čišćenja obilno i ravnomjerno nanijeti na lice, izbjegavajući područje oko očiju i usana. Ostaviti da djeluje 10–15 minuta. Ostatke maske ukloniti mekom kozmetičkom maramicom ili nježno umasirati. Po potrebi koristiti 1–2 puta tjedno. Vrećica je dovoljna za 2 uporabe.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe, Njemačka
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Maska za lice u maramici – retinol, 1 kom.; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (0,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €1 kom. (0,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Maska za lice - hijaluron, 2 x 8 ml, 16 ml; Cijena: 0,65 €; Osnovna cijena: 0,016 l (40,63 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,65 €0,016 l (40,63 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Maska za lice protiv bora s koenzimom Q10, 2x8 ml, 16 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,016 l (59,38 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,016 l (59,38 € za 1 l)Cijena na 19.08.2025.: 0,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Hidratantna maska za lice – Aloe Vera, 2 x 8 ml, 16 ml; Cijena: 0,65 €; Osnovna cijena: 0,016 l (40,63 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,65 €0,016 l (40,63 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Učvršćujući koncentrat za lice s retinolom, 7 kom.; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 7 kom. (0,16 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €7 kom. (0,16 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,58 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Aqua maska za lice u maramici, 1 kom.; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (0,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €1 kom. (0,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Maska za lice u maramici - vitamin C i hijaluron, 1 kom.; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (0,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €1 kom. (0,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Noćna krema protiv bora – Q10 i omega kompleks, 15 ml; Cijena: 0,85 €; Osnovna cijena: 0,015 l (56,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,85 €0,015 l (56,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Peel-off maska s aktivnim ugljenom, 100 ml; Cijena: 2,65 €; Osnovna cijena: 0,1 l (26,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,65 €0,1 l (26,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,65 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Maska za lice - hijaluron, 2 x 8 ml, 16 ml; Cijena: 0,65 €; Osnovna cijena: 0,016 l (40,63 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,65 €0,016 l (40,63 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Hidratantna maska za lice – Aloe Vera, 2 x 8 ml, 16 ml; Cijena: 0,65 €; Osnovna cijena: 0,016 l (40,63 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,65 €0,016 l (40,63 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Glow Peel-Off maska za lice, 2 x 8 ml, 16 ml; Cijena: 0,65 €; Osnovna cijena: 0,016 l (40,63 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,65 €0,016 l (40,63 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Maska za lice u maramici – retinol, 1 kom.; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (0,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €1 kom. (0,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Učvršćujući koncentrat za lice s retinolom, 7 kom.; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 7 kom. (0,16 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €7 kom. (0,16 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,58 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Hydrogel maska za oči s hijaluronom, ekstraktom magnolije i vitaminom E, 2 kom.; Cijena: 0,85 €; Osnovna cijena: 2 kom. (0,43 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,85 €2 kom. (0,43 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Maska za lice – Lovely Pistachio, 2 x 8 ml, 16 ml; Cijena: 0,65 €; Osnovna cijena: 0,016 l (40,63 € za 1 l); Limitirana pakiranja Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,65 €0,016 l (40,63 € za 1 l)Cijena na 17.09.2025.: 0,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Hydrogel maska za oči – hijaluron, pitaja i vitamin C, 2 kom.; Cijena: 0,85 €; Osnovna cijena: 2 kom. (0,43 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,85 €2 kom. (0,43 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Maska za lice u maramici Glass Skin – s hijaluronom i kolagenom, 1 kom.; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (1,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €1 kom. (1,95 € za 1 kom.)Cijena na 27.03.2026.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Q10 koncentrat u kapsulama protiv bora, 7 kom.; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 7 kom. (0,16 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €7 kom. (0,16 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,15 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea



