BaleaKoncentrat za hidrataciju s hijaluronom, 7 kom.
1,15 €
7 kom. (0,16 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,15 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- s kompleksom za intenzivnu hidratizaciju
- ublažava borice nastale isušivanjem kože
- osvježava, zaglađuje i potiče regeneraciju kože
- s hijaluronskom kiselinom
- dermatološki ispitano
Balea hidratantni koncentrat pruža koži intenzivnu hidrataciju. Njegov kompleks za jačanje hijalurona potiče sintezu hijaluronske kiseline u koži i podržava njezin proces regeneracije. Formulacija s hijaluronskom kiselinom pomaže popuniti kožu iznutra, dok se bore i fine linije mogu smanjiti. Rezultat je osvježena, zaglađena i svilenkasto meka koža. Balea hidratantni koncentrat pruža osjećaj njegovane kože i blistav ten.
dm broj proizvoda: 1708626
EAN: 4066447952940
Upozorenja
Upozorenja
Samo za vanjsku primjenu. Ne gutati. Čuvati izvan dohvata djece. Paziti da ne uđe u oči, usta ili nos.
Sastojci
Sastojci
DIMETHICONE, DICAPRYLYL ETHER, COCONUT ALKANES, DIMETHICONE CROSSPOLYMER, DIMETHICONOL, PASSIFLORA EDULIS SEED OIL, PISTACIA VERA SEED OIL, TOCOPHERYL ACETATE, FUCUS VESICULOSUS EXTRACT, CAPRYLYL GLYCOL, SODIUM HYALURONATE, TOCOPHEROL, GLYCINE SOJA OIL, PARFUM, BUTYLENE GLYCOL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, HEXYLENE GLYCOL, SILICA DIMETHYL SILYLATE, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYL PALMITATE, DIMETHYL PHENETHYL ACETATE, TERPINEOL, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Otkinuti ili odrezati vrh kapsule. Prstima nanijeti na očišćenu kožu lica, vrata i dekoltea te nježno umasirati. Preporučuje se redovita primjena (ujutro i navečer). 1 kapsula dostatna je za 1 primjenu. Nakon otvaranja kapsulu odmah potrošiti.
Upute za pohranu
Upute za pohranu
Čuvati na hladnom, suhom i tamnom mjestu.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe, Njemačka
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: BEAUTY HYALURON hidratantni krem-gel za lice, 50 ml; Cijena: 5,95 €; Osnovna cijena: 0,05 kom. (119,00 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,95 €0,05 kom. (119,00 € za 1 kom.)Cijena na 30.03.2026.: 5,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Učvršćujući i zaglađujući hidratantni serum za lice protiv bora Beauty, 30 ml; Cijena: 4,95 €; Osnovna cijena: 0,03 l (165,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,95 €0,03 l (165,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Ampule za lice Beauty Hyaluron – lifting kura, 7x1 ml, 7 ml; Cijena: 4,95 €; Osnovna cijena: 0,007 l (707,14 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,95 €0,007 l (707,14 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,63 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Učvršćujući koncentrat za lice s retinolom, 7 kom.; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 7 kom. (0,16 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €7 kom. (0,16 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,58 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Hidratantni serum za lice Aqua, 30 ml; Cijena: 3,25 €; Osnovna cijena: 0,03 l (108,33 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,25 €0,03 l (108,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Hidratantni serum sa 7 vrsta hijalurona Ultra Sensitive, kriva UC, 30 ml; Cijena: 4,95 €; Osnovna cijena: 0,03 l (165,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,95 €0,03 l (165,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Q10 koncentrat u kapsulama protiv bora, 7 kom.; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 7 kom. (0,16 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €7 kom. (0,16 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Serum za lice Beauty Hyaluron Power Booster, 10 ml; Cijena: 4,90 €; Osnovna cijena: 0,01 l (490,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,90 €0,01 l (490,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Beauty Hyaluron dnevna krema za lice, 50 ml; Cijena: 5,75 €; Osnovna cijena: 0,05 l (115,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,75 €0,05 l (115,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,75 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Učvršćujući koncentrat za lice s retinolom, 7 kom.; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 7 kom. (0,16 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €7 kom. (0,16 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,58 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Q10 koncentrat u kapsulama protiv bora, 7 kom.; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 7 kom. (0,16 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €7 kom. (0,16 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Koncentrat za njegu usana i područja oko očiju, 7 kom.; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 7 kom. (0,16 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €7 kom. (0,16 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Maska za lice - hijaluron, 2 x 8 ml, 16 ml; Cijena: 0,65 €; Osnovna cijena: 0,016 l (40,63 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,65 €0,016 l (40,63 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Aqua maska za lice u maramici, 1 kom.; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (0,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €1 kom. (0,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Hidrogel maska za oči s vodom kaktusa i hijaluronom, 2 kom.; Cijena: 0,85 €; Osnovna cijena: 2 kom. (0,43 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,85 €2 kom. (0,43 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Ampule za lice Beauty Hyaluron – lifting kura, 7x1 ml, 7 ml; Cijena: 4,95 €; Osnovna cijena: 0,007 l (707,14 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,95 €0,007 l (707,14 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,63 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Blazinice, 140 kom.; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 140 kom. (0,68 € za 100 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 2 dodatne veličine0,95 €140 kom. (0,68 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Učvršćujući i zaglađujući hidratantni serum za lice protiv bora Beauty, 30 ml; Cijena: 4,95 €; Osnovna cijena: 0,03 l (165,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,95 €0,03 l (165,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea



