BaleaHiIdratantna dnevna krema – aloe vera, SPF 15, 50 ml
2,50 €
0,05 l (50,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,50 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- hidratantna krema sa zaštitnim faktorom 15
- pruža intenzivnu hidrataciju
- za blistav ten
- s aloe verom i hidrokompleksom
- podnošljivost za kožu dermatološki potvrđena
Balea dnevna krema pruža normalnoj i mješovitoj koži intenzivnu hidrataciju i osigurava osjećaj meke kože. Formulacija s aloe verom i posebnim hidrokompleksom podržava ravnotežu vlažnosti kože. Sa zaštitnim faktorom 15 i UVA zaštitom, Balea dnevna krema štiti kožu od preranog starenja uzrokovanog svjetlom. Vitamin E također doprinosi zaštiti od slobodnih radikala. Hidratantna dnevna krema ostavlja blistav ten i osjećaj glatke kože.
dm broj proizvoda: 1680331
EAN: 4066447986457
Značajke
Značajke
- Vrsta proizvoda:
- njega lica
- Sadržani zaštitni faktor:
- 15
- Područje primjene:
- lice
- Učinak:
- hidratantno djelovanje
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- krema
- Djelovanje:
- njega, hidratantno
- Tip kože:
- mješovita koža, normalna/svaki tip kože
- Svojstva proizvoda:
- bez alkohola, bez bojila, bez nanočestica, bez parabena, bez parafina / mineralnih ulja, veganski proizvod
Upozorenja
Upozorenja
Izbjegavati područje oko očiju.
Sastojci
Sastojci
AQUA, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE, GLYCERIN, ETHYLHEXYL SALICYLATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, C12-15 ALKYL BENZOATE, POLYGLYCERYL-6 STEARATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, CETEARYL ALCOHOL, HYDROGENATED COCO_GLYCERIDES, MYRISTYL MYRISTATE, DICAPRYLYL ETHER, PHENYLBENZIMIDAZOLE SULFONIC ACID, GLYCERYL STEARATE, PARFUM, XANTHAN GUM, PHENOXYETHANOL, BIS_ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE, ETHYLHEXYL TRIAZONE, PANTHENOL, HYDROXYACETOPHENONE, TOCOPHERYL ACETATE, SODIUM HYDROXIDE, POLYGLYCERYL_6 BEHENATE, DISODIUM EDTA, LINALOOL, LINALYL ACETATE, ALPHA_ISOMETHYL IONONE, AMYL SALICYLATE, LIMONENE, CITRUS AURANTIUM PEEL OIL, VANILLIN, PINENE, CITRUS LIMON PEEL OIL, TOCOPHEROL.
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Ujutro nanijeti na očišćenu kožu lica, vrata i dekoltea te nježno umasirati.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe, Njemačka
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EFTA, Švicarska
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Pjena za pranje lica – aloe vera, 150 ml; Cijena: 2,25 €; Osnovna cijena: 0,15 l (15,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,25 €0,15 l (15,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Hranjiva dnevna krema za suhu i osjetljivu kožu s bademovim uljem, SPF 15, 50 ml; Cijena: 2,50 €; Osnovna cijena: 0,05 l (50,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,50 €0,05 l (50,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Osvježavajući gel za pranje lica – aloe vera, 150 ml; Cijena: 1,25 €; Osnovna cijena: 0,15 l (8,33 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,25 €0,15 l (8,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Intenzivna hidratantna dnevna krema za suhu i osjetljivu kožu – urea, SPF 15, 50 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,05 l (59,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €0,05 l (59,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Hidratantna tonirana dnevna krema, za srednje svijetli ten – vitamin E, SPF 15, 50 ml; Cijena: 2,75 €; Osnovna cijena: 0,05 l (55,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,75 €0,05 l (55,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Hidratantna dnevna krema protiv bora – hijaluronska kiselina, vitamin E, SPF 15, 50 ml; Cijena: 5,75 €; Osnovna cijena: 0,05 l (115,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,75 €0,05 l (115,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Učvršćujuća dnevna krema protiv bora – koenzim Q10 i omega kompleks, SPF 15, 15 ml; Cijena: 0,85 €; Osnovna cijena: 0,005 l (170,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,85 €0,005 l (170,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Dnevna krema s vitaminom C, SPF 15, 50 ml; Cijena: 4,25 €; Osnovna cijena: 0,05 l (85,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,25 €0,05 l (85,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Učvršćujuća dnevna krema protiv bora, SPF 15, 50 ml; Cijena: 2,90 €; Osnovna cijena: 0,05 l (58,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,90 €0,05 l (58,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,90 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Osvježavajući gel za pranje lica – aloe vera, 150 ml; Cijena: 1,25 €; Osnovna cijena: 0,15 l (8,33 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,25 €0,15 l (8,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Pjena za pranje lica – aloe vera, 150 ml; Cijena: 2,25 €; Osnovna cijena: 0,15 l (15,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,25 €0,15 l (15,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Blagi piling-gel za pranje lica s aloe verom, 75 ml; Cijena: 1,25 €; Osnovna cijena: 0,075 l (16,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,25 €0,075 l (16,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Osvježavajuće vlažne maramice za čišćenje lica 3u1, 25 kom.; Cijena: 1,35 €; Osnovna cijena: 25 kom. (0,05 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,35 €25 kom. (0,05 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,35 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Blazinice, 140 kom.; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 140 kom. (0,68 € za 100 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 2 dodatne veličine0,95 €140 kom. (0,68 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Hidrogel maska za oči, s vodom kaktusa i hijaluronom, 2 kom.; Cijena: 0,85 €; Osnovna cijena: 2 kom. (0,43 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,85 €2 kom. (0,43 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: hautrein kozmetički flasteri protiv prištića, 36 kom.; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 36 kom. (0,05 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €36 kom. (0,05 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Vatirani štapići za uši, 160 kom.; Cijena: 0,65 €; Osnovna cijena: 160 kom. (0,41 € za 100 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,65 €160 kom. (0,41 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,80 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Krema za pranje lica, piling i maska 3u1, 150 ml; Cijena: 2,40 €; Osnovna cijena: 0,15 l (16,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,40 €0,15 l (16,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,40 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Balzam za usne Sensitive, 2 x 4,8 g, 2 kom.; Cijena: 1,30 €; Osnovna cijena: 2 kom. (0,65 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,30 €2 kom. (0,65 € za 1 kom.)Cijena na 12.05.2026.: 1,30 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea



