BaleaIntenzivna hidratantna dnevna krema za suhu i osjetljivu kožu – urea, SPF 15, 50 ml
2,95 €
0,05 l (59,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- dnevna krema za lice
- sa zaštitnim faktorom 15
- smanjuje osjećaj napetosti i intenzivno hidratizira
- s 5 % ureje i veganskom formulom
- bez parfema
Balea dnevna krema za lice s urejom pruža umirujuću njegu prilagođenu potrebama vrlo suhe i osjetljive kože. Njezina formula s 5 % ureje može koži pružiti intenzivnu hidrataciju i tako smanjiti osjećaj napetosti. Sa zaštitnim faktorom 15, ova dnevna krema s urejom također pomaže u zaštiti od preranog starenja kože uzrokovanog svjetlošću. Budući da je bez parfema, Balea dnevna krema idealna je za osjetljivu kožu te podržava njezinu prirodnu ravnotežu. Za osjećaj njegovane i meke kože tijekom cijelog dana.
dm broj proizvoda: 1635098
EAN: 4066447986488
Značajke
Značajke
- Sadržani zaštitni faktor:
- 15
- Područje primjene:
- lice
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- krema
- Tip kože:
- suha koža, osjetljiva koža
- Svojstva proizvoda:
- bez mirisa, bez parabena, bez parafina / mineralnih ulja, bez nanočestica, bez bojila, bez alkohola, sa zaštitnim faktorom, veganski proizvod
Sastojci
Sastojci
AQUA, GLYCERIN, UREA, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, C12-15 ALKYL BENZOATE, CETEARYL ALCOHOL, DIBUTYL ADIPATE, GLYCERYL STEARATE CITRATE, ETHYLHEXYL TRIAZONE, CETEARYL ISONONANOATE, HYDROGENATED COCO-GLYCERIDES, MYRISTYL MYRISTATE, GLYCERYL STEARATE, ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE, PHENOXYETHANOL, PANTHENOL, BIS_ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE, HYDROXYACETOPHENONE, TOCOPHERYL ACETATE, XANTHAN GUM
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Ujutro nanijeti na očišćenu kožu lica, vrata i dekoltea te nježno umasirati. Izbjegavati područje oko očiju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe, Njemačka
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EFTA, Švicarska
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Dnevna krema za lice, za osjetljivu kožu Ultra Sensitive, 50 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,05 l (79,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €0,05 l (79,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Hidratantna krema za područje oko očiju – urea i pantenol, 15 ml; Cijena: 2,90 €; Osnovna cijena: 0,015 l (193,33 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,90 €0,015 l (193,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Hranjiva dnevna krema za suhu i osjetljivu kožu s bademovim uljem, SPF 15, 50 ml; Cijena: 2,50 €; Osnovna cijena: 0,05 l (50,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,50 €0,05 l (50,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Intenzivna hidratantna krema za suhe i oštećene ruke Urea, 100 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,1 l (9,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Intenzivna krema za lice Ultra Sensitive – urea i pantenol, 50 ml; Cijena: 4,35 €; Osnovna cijena: 0,05 l (87,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,35 €0,05 l (87,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,35 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Krema za ruke Urea, 30 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,03 l (25,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: HiIdratantna dnevna krema – aloe vera, SPF 15, 50 ml; Cijena: 2,50 €; Osnovna cijena: 0,05 l (50,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,50 €0,05 l (50,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Hidratantna dnevna krema protiv bora – hijaluronska kiselina, vitamin E, SPF 15, 50 ml; Cijena: 5,75 €; Osnovna cijena: 0,05 l (115,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,75 €0,05 l (115,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Vital+ dnevna krema s kalcijem, SPF 15, 50 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,05 l (79,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €0,05 l (79,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,75 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Intenzivna hidratantna noćna krema za suhu i osjetljivu kožu – 5 % urea, 50 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,05 l (59,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €0,05 l (59,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Hidratantna krema za područje oko očiju – urea i pantenol, 15 ml; Cijena: 2,90 €; Osnovna cijena: 0,015 l (193,33 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,90 €0,015 l (193,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Mlijeko za tijelo s ureom 15 %, 250 ml; Cijena: 2,45 €; Osnovna cijena: 0,25 l (9,80 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,45 €0,25 l (9,80 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,38 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Intenzivna hidratantna krema za suhe i oštećene ruke Urea, 100 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,1 l (9,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Gel za pranje lica – Ultra Sensitive, 150 ml; Cijena: 3,45 €; Osnovna cijena: 0,15 l (23,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Gel za tuširanje i šampon za kosu 2u1 – 5 % urea, 300 ml; Cijena: 1,75 €; Osnovna cijena: 0,3 l (5,83 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Hidratantni serum za lice Aqua, 30 ml; Cijena: 3,25 €; Osnovna cijena: 0,03 l (108,33 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,25 €0,03 l (108,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Hidratantna tonirana dnevna BB krema, za srednje svijetli ten, SPF 15, 50 ml; Cijena: 2,75 €; Osnovna cijena: 0,05 l (55,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,75 €0,05 l (55,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Umirujući hidratantni tonik za lice Beauty Expert, 100 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,1 l (39,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €0,1 l (39,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea



