BaleaHidratantna tonirana dnevna krema, za srednje svijetli ten – vitamin E, SPF 15, 50 ml
2,75 €
0,05 l (55,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,75 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- sa zaštitnim faktorom 15
- za srednje svijetli ten
- pruža 24-satnu hidrataciju
- formula s vitaminom e i uljem koštica breskve
- podnošljivost za kožu dermatološki je potvrđena
Balea tonirana dnevna krema za srednje svijetli ten pruža koži ugodan osjećaj i svjež izgled. Hidratantni kompleks opskrbljuje kožu vrijednom vlagom tijekom 24 sata, dok se mikrofini pigmenti u boji koji reflektiraju svjetlost prilagođavaju prirodnom tonu kože. Formula s vitaminom E i prirodnim uljem koštica breskve daje umornoj koži blistavost. Ova Balea tonirana krema također može vizualno suziti pore za ujednačen ten. Sa zaštitnim faktorom 15 i UVA zaštitom, pomaže u zaštiti kože od preranog starenja uzrokovanog suncem.
dm broj proizvoda: 1606676
EAN: 4066447986389
Značajke
Značajke
- Sadržani zaštitni faktor:
- 15
- Područje primjene:
- lice
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- krema
- Tip kože:
- normalna/svaki tip kože
- Svojstva proizvoda:
- bez alkohola, bez nanočestica, bez parabena, bez parafina / mineralnih ulja, veganski proizvod
Sastojci
Sastojci
AQUA, GLYCERIN, CI 77891, ETHYLHEXYL SALICYLATE, C12-15 ALKYL BENZOATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, CETEARYL ALCOHOL, DIBUTYL ADIPATE, POLYGLYCERYL-6 STEARATE, CETEARYL ISONONANOATE, HYDROGENATED COCO- GLYCERIDES, MYRISTYL MYRISTATE, PHENYLBENZIMIDAZOLE SULFONIC ACID, DISTARCH PHOSPHATE, GLYCERYL STEARATE, PRUNUS PERSICA KERNEL OIL, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE, PHENOXYETHANOL, BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE, ETHYLHEXYL TRIAZONE, HYDROXYACETOPHENONE, TOCOPHERYL ACETATE, XANTHAN GUM, PARFUM, SODIUM HYDROXIDE, POLYGLYCERYL_6 BEHENATE, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, LINALOOL, LINALYL ACETATE, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, AMYL SALICYLATE, LIMONENE, CITRUS AURANTIUM PEEL OIL, VANILLIN, CI 77499, CI 77491, CI 77492
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co KG.
Am dm-Platz 1, DE-76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
www.dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EFTA, Švicarska
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: HiIdratantna dnevna krema – aloe vera, SPF 15, 50 ml; Cijena: 2,50 €; Osnovna cijena: 0,05 l (50,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,50 €0,05 l (50,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Hidratantna dnevna krema protiv bora – hijaluronska kiselina, vitamin E, SPF 15, 50 ml; Cijena: 5,75 €; Osnovna cijena: 0,05 l (115,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,75 €0,05 l (115,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Hranjiva dnevna krema za suhu i osjetljivu kožu s bademovim uljem, SPF 15, 50 ml; Cijena: 2,50 €; Osnovna cijena: 0,05 l (50,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,50 €0,05 l (50,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Učvršćujuća dnevna krema protiv bora, SPF 15, 50 ml; Cijena: 2,90 €; Osnovna cijena: 0,05 l (58,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,90 €0,05 l (58,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Dnevna krema s vitaminom C, SPF 15, 50 ml; Cijena: 4,25 €; Osnovna cijena: 0,05 l (85,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,25 €0,05 l (85,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Intenzivna hidratantna dnevna krema za suhu i osjetljivu kožu – urea, SPF 15, 50 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,05 l (59,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €0,05 l (59,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Teint Perfektion Magic Teint krema za ujednačavanje tena, 50 ml; Cijena: 4,95 €; Osnovna cijena: 0,05 l (99,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,95 €0,05 l (99,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Vital blago tonirana krema za područje oko očiju, 15 ml; Cijena: 4,20 €; Osnovna cijena: 0,015 l (280,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,20 €0,015 l (280,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,20 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Učvršćujuća dnevna krema protiv bora – koenzim Q10 i omega kompleks, SPF 15, 15 ml; Cijena: 0,85 €; Osnovna cijena: 0,005 l (170,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,85 €0,005 l (170,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Teint Perfektion Magic Teint krema za ujednačavanje tena, 50 ml; Cijena: 4,95 €; Osnovna cijena: 0,05 l (99,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,95 €0,05 l (99,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Njegujuće vlažne maramice za čišćenje lica 3u1, 25 kom.; Cijena: 1,35 €; Osnovna cijena: 25 kom. (0,05 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,35 €25 kom. (0,05 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,35 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Hranjiva dnevna krema za suhu i osjetljivu kožu s bademovim uljem, SPF 15, 50 ml; Cijena: 2,50 €; Osnovna cijena: 0,05 l (50,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,50 €0,05 l (50,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Intenzivna hidratantna dnevna krema za suhu i osjetljivu kožu – urea, SPF 15, 50 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,05 l (59,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €0,05 l (59,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Hidratantna dnevna krema za lice s hijaluronom i provitaminom B5, 50 ml; Cijena: 2,50 €; Osnovna cijena: 0,05 l (50,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,50 €0,05 l (50,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Osvježavajuće vlažne maramice za čišćenje lica 3u1, 25 kom.; Cijena: 1,35 €; Osnovna cijena: 25 kom. (0,05 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,35 €25 kom. (0,05 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,35 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Krema za posvjetljivanje pigmentnih mrlja s vitaminom C i niacinamidom, 50 ml; Cijena: 4,90 €; Osnovna cijena: 0,05 l (98,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,90 €0,05 l (98,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,90 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea

