BaleaSerum za ruke Hyaluron, 75 ml
1,95 €
0,075 l (26,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- serum za ruke
- s anti-age aktivnim kompleksom
- sadrži kompleks kratkolančane i dugolančane hijaluronske kiseline
- veganski proizvod
- podnošljivost za kožu dermatološki je potvrđena
Balea Hyaluron serum za ruke pruža intenzivnu njegu zahtjevnoj koži ruku. Njegova formula s aktivnim anti-age kompleksom i kompleksom kratkolančane i dugolančane hijaluronske kiseline može pomoći u zaglađivanju kože i pružanju vlage. Lagana tekstura seruma brzo se upija i ostavlja kožu mekom i podatnom. Ovaj serum za ruke idealan je za svakodnevnu upotrebu i podržava njegovan izgled ruku. Podnošljivost za kožu dermatološki je potvrđena.
dm broj proizvoda: 3046640
EAN: 4070765023237
Značajke
Značajke
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- serum
- Tip kože:
- normalna/svaki tip kože
- Svojstva proizvoda:
- bez aluminijskih soli, bez alkohola, bez bojila, bez nanočestica, bez parabena, bez parafina / mineralnih ulja, pH neutralno, veganski proizvod, vegetarijanski proizvod
Sastojci
Sastojci
Ingredients: AQUA, GLYCERIN, XANTHAN GUM, UREA, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL, PANTHENOL, BENZYL ALCOHOL, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, ISOPROPYL PALMITATE, PARFUM, CARRAGEENAN, BENZIOC ACID, SODIUM HYALURONATE, TRIACETIN, DEHYDROACETIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, LINALYL ACETATE, CITRIC ACID, GERANYL ACETATE, ACETYL CEDRENE, AMYL SALICYLATE, PELARGONIUM GRAVEOLENS FLOWER OIL, VANILLIN.
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1, DE-76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Učvršćujući i zaglađujući hidratantni serum za lice protiv bora Beauty, 30 ml; Cijena: 4,95 €; Osnovna cijena: 0,03 l (165,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,95 €0,03 l (165,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Serum za lice Beauty Hyaluron Power Booster, 10 ml; Cijena: 4,90 €; Osnovna cijena: 0,01 l (490,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,90 €0,01 l (490,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Hidratantni serum za lice Aqua, 30 ml; Cijena: 3,25 €; Osnovna cijena: 0,03 l (108,33 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,25 €0,03 l (108,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Hidratantni serum sa 7 vrsta hijalurona Ultra Sensitive, kriva UC, 30 ml; Cijena: 4,95 €; Osnovna cijena: 0,03 l (165,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,95 €0,03 l (165,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Koncentrat za hidrataciju s hijaluronom, 7 kom.; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 7 kom. (0,16 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €7 kom. (0,16 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Intenzivna hidratantna krema za suhe i oštećene ruke Urea, 100 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,1 l (9,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Krema za ruke Urea, 30 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,03 l (25,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Krema za ruke Bright & Protect SPF 50, 75 ml; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,075 kom. (26,00 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,075 kom. (26,00 € za 1 kom.)Cijena na 30.03.2026.: 1,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Intenzivna hidratantna krema za suhe i oštećene ruke Urea, 100 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,1 l (9,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Krema za ruke Bright & Protect SPF 50, 75 ml; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,075 kom. (26,00 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,075 kom. (26,00 € za 1 kom.)Cijena na 30.03.2026.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Piling za ruke - divlja ruža i marelica, 15 ml; Cijena: 0,90 €; Osnovna cijena: 0,015 l (60,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,90 €0,015 l (60,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Krema za ruke s pantenolom – Ultra Sensitive, 100 ml; Cijena: 1,45 €; Osnovna cijena: 0,1 l (14,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,45 €0,1 l (14,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Maska za ruke u obliku rukavica, 2 kom.; Cijena: 3,30 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,30 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,30 €1 kom. (3,30 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Učvršćujući i zaglađujući hidratantni serum za lice protiv bora Beauty, 30 ml; Cijena: 4,95 €; Osnovna cijena: 0,03 l (165,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,95 €0,03 l (165,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Maska za lice u maramici Glass Skin – s hijaluronom i kolagenom, 1 kom.; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (1,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €1 kom. (1,95 € za 1 kom.)Cijena na 27.03.2026.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Ulje za tuširanje s voćnim mirisom, 250 ml; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,25 l (7,80 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,25 l (7,80 € za 1 l)Cijena na 09.03.2026.: 1,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea


