BaleaMaska za ruke u obliku rukavica, 2 kom.
3,30 €
1 kom. (3,30 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,30 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- maska za ruke u obliku rukavica
- za baršunasto meke ruke
- s karite maslacem, uljem divlje ruže i uljem koštica marelice
- pruža intenzivnu hidrataciju
- pogodno za zaslone osjetljive na dodir
Balea maska za ruke s karite maslacem, dragocjenim uljem koštica marelice i uljem divlje ruže pruža intenzivnu hidrataciju i štiti kožu od isušivanja. Praktične jednokratne rukavice njeguju ruke, čineći ih baršunasto mekima i podatnima. Formulacija može pomoći u zaštiti od isušivanja i pružiti osjećaj njegovane kože. Zahvaljujući Balea maski za ruke, koža dobiva potrebnu njegu. Dodatna prednost je mogućnost korištenja zaslona osjetljivih na dodir tijekom nošenja.
dm broj proizvoda: 1574860
EAN: 4066447968323
Značajke
Značajke
- Područje primjene:
- tijelo
- Učinak:
- hidratantno djelovanje
- Djelovanje:
- njega, hidratantno
- Tip kože:
- svi tipovi kože, normalna/svaki tip kože
- Svojstva proizvoda:
- veganski proizvod
Sastojci
Sastojci
AQUA, GLYCERIN, PENTAERYTHRITYL TETRAETHYLHEXANOATE, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE, 1,2-HEXANEDIOL, STEARIC ACID, UNDECANE, POLYGLYCERYL-3 METHYLGLUCOSE DISTEARATE, BETAINE, TRIDECANE, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, HYDROXYACETOPHENONE, PARFUM, ZEA MAYS STARCH, ETHYLHEXYLGLYCERIN, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER EXTRACT, EUTERPE OLERACEA FRUIT EXTRACT, ARACHIDIC ACID, ANANAS SATIVUS FRUIT EXTRACT, PRUNUS ARMENIACA KERNEL OIL, ROSA CANINA FRUIT OIL, SIMMONDSIA CHINENSIS SEED OIL, PALMITIC ACID, OLEIC ACID, SODIUM BENZOATE, TOCOPHEROL, CITRIC ACID, POTASSIUM SORBATE
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Odložiti nakit i navući ih na čiste i suhe ruke. Vezicu zalijepiti oko zapešća kako bi se rukavica zatvorila. Ostaviti da djeluje 15 – 20 minuta, ukloniti rukavice te ostatke nježno umasirati u kožu ili ukloniti kozmetičkom maramicom. Za jednokratnu upotrebu! Pogodno za touch screen korištenje. Odmah po otvaranju upotrijebiti masku.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt d.o.o.
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
www.dm.hr
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
Južna Koreja
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Krema za ruke – maslina, 100 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,1 l (9,50 € za 1 l); Ograničena cijena Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,1 l (9,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Piling za ruke - divlja ruža i marelica, 15 ml; Cijena: 0,90 €; Osnovna cijena: 0,015 l (60,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,90 €0,015 l (60,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Krema za ruke Urea, 30 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,03 l (25,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Hidratantna maska za lice – Aloe Vera, 2 x 8 ml, 16 ml; Cijena: 0,65 €; Osnovna cijena: 0,016 l (40,63 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,65 €0,016 l (40,63 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Balzam za ruke i nokte – kamilica, 30 ml; Cijena: 0,55 €; Osnovna cijena: 0,03 l (18,33 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,55 €0,03 l (18,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Intenzivna krema za ruke Urea, 100 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,1 l (9,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Maska-čarape za stopala, 1 par, 2 kom.; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 2 kom. (1,48 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €2 kom. (1,48 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Maska za lice – Lovely Pistachio, 2 x 8 ml, 16 ml; Cijena: 0,65 €; Osnovna cijena: 0,016 l (40,63 € za 1 l); Limitirana pakiranja Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,65 €0,016 l (40,63 € za 1 l)Cijena na 17.09.2025.: 0,90 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Piling za ruke - divlja ruža i marelica, 15 ml; Cijena: 0,90 €; Osnovna cijena: 0,015 l (60,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,90 €0,015 l (60,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Maska-čarape za stopala, 1 par, 2 kom.; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 2 kom. (1,48 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €2 kom. (1,48 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Ultra Sensitive maska-čarape za stopala, univerzalna veličina, 1 par, 1 kom.; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (2,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €1 kom. (2,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,91 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Hydrogel maska za oči s hijaluronom, ekstraktom magnolije i vitaminom E, 2 kom.; Cijena: 0,85 €; Osnovna cijena: 2 kom. (0,43 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,85 €2 kom. (0,43 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Jastučići od gel-flisa za područje oko očiju, 2 kom.; Cijena: 0,85 €; Osnovna cijena: 2 kom. (0,43 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,85 €2 kom. (0,43 € za 1 kom.)Cijena na 22.01.2026.: 0,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Maska za lice u maramici - vitamin C i hijaluron, 1 kom.; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (0,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €1 kom. (0,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Krema za ruke Bright & Protect SPF 50, 75 ml; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,075 kom. (26,00 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,075 kom. (26,00 € za 1 kom.)Cijena na 30.03.2026.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Hydrogel maska za oči – hijaluron, pitaja i vitamin C, 2 kom.; Cijena: 0,85 €; Osnovna cijena: 2 kom. (0,43 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,85 €2 kom. (0,43 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea


