BaleaKrema za ruke Olive, 100 ml
0,95 €
0,1 l (9,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,15 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- krema za njegu ruku
- za vrlo suhu kožu ruku
- s maslinovim uljem i maslinovim maslacem
- podnošljivost za kožu dermatološki je potvrđena
- veganski proizvod
Balea krema za ruke maslina pruža bogatu njegu i ostavlja baršunasto mekan osjećaj na koži. Njegujuća formula s maslinovim uljem, maslinovim maslacem i pantenolom umiruje kožu i intenzivno je hrani. Ova krema za ruke smanjuje neugodan osjećaj zatezanja i stoga je idealna za njegu vrlo suhih ruku. Receptura je veganska, a podnošljivost za kožu dermatološki je potvrđena.
dm broj proizvoda: 1574859
EAN: 4070765001228
Značajke
Značajke
- Vrsta proizvoda:
- maslac / krema za tijelo
- Grupe mirisa:
- cvjetni, voćni, drveni
- Područje primjene:
- tijelo
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- krema
- Tip kože:
- svi tipovi kože, mješovita koža, suha koža, normalna/svaki tip kože, osjetljiva koža, umorna koža
- Svojstva proizvoda:
- bez bojila, bez nanočestica, bez parabena, bez parafina / mineralnih ulja
Sastojci
Sastojci
AQUA, GLYCERIN, CETEARYL ALCOHOL, ISOPROPYL PALMITATE, ETHYLHEXYL STEARATE, GLYCERYL STEARATE CITRATE, GLYCERYL STEARATE, PHENOXYETHANOL, PANTHENOL, OLEA EUROPAEA FRUIT OIL, SODIUM CETEARYL SULFATE, PARFUM, HYDROGENATED OLIVE OIL, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE, XANTHAN GUM, CITRIC ACID, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, SODIUM HYDROXIDE, BENZYL ALCOHOL, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES, GERANYL ACETATE
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm drogerie markt GmbH Co. KG
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Intenzivna hidratantna krema za suhe i oštećene ruke Urea, 100 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,1 l (9,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Balzam za njegu ruku i noktiju s ekstraktom kamilice, 100 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,1 l (9,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,1 l (9,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Krema za ruke s pantenolom – Ultra Sensitive, 100 ml; Cijena: 1,45 €; Osnovna cijena: 0,1 l (14,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,45 €0,1 l (14,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Krema za ruke Urea, 30 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,03 l (25,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Balzam za njegu ruku i noktiju s ekstraktom kamilice, 100 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,1 l (9,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,1 l (9,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Intenzivna hidratantna krema za suhe i oštećene ruke Urea, 100 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,1 l (9,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti tekući sapun – aloe vera, refill, 850 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,85 l (1,12 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,85 l (1,12 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Balzam za usne Sensitive, 2 x 4,8 g, 2 kom.; Cijena: 1,30 €; Osnovna cijena: 2 kom. (0,65 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,30 €2 kom. (0,65 € za 1 kom.)Cijena na 12.05.2026.: 1,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Krema za ruke s pantenolom – Ultra Sensitive, 100 ml; Cijena: 1,45 €; Osnovna cijena: 0,1 l (14,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,45 €0,1 l (14,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,45 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea



