NIVEAKrema za ruke s maslinama, 75 ml
2,60 €
0,075 l (34,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,60 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- formula s ekstraktom masline i glicerinom
- osigurava svilenkasto meke i glatke ruke
- pogodno za osjetljive i suhe ruke
- intenzivno hidratizira kožu ruku 48h
NIVEA Moisture Care krema za ruke s ekstraktom masline intenzivno hidratizira suhu kožu na rukama čak do 48h i čini je mekanom. Napredna hidratantna formula sadrži glicerin i ekstrakt masline kako bi dubinski hidratizirala i njegovala ruke. Zahvaljujući aktivnim sastojcima koji omogućuju intenzivnu hidrataciju vaše će ruke biti svilenkasto meke i glatke.
dm broj proizvoda: 2427820
EAN: 9005800398730
Značajke
Značajke
- Područje primjene:
- tijelo
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- krema
- Tip kože:
- svi tipovi kože
Sastojci
Sastojci
AQUA, GLYCERIN, CETYL ALCOHOL, ISOPROPY PALMITATE, GLYCERYL STEARATE, OLEA EUROPAEA FRUIT OIL, TOCOPHEROL, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, CETEARYL ISONONANOATE, HYDROGENATED COCO-GLYCERIDES, HYDROXYPROPYL STARCH PHOSPHATE, XANTHAN GUM, STEARIC ACID, PALMITIC ACID, MYRISTIC ACID, ARACHIDIC ACID, OLEIC ACID, LAURIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, PHENOXYETHANOL, CAPRYLYL GLYCOL, PARFUM
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Nanesite na ruke nakon pranja.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Beiersdorf AG
D-20245 Hamburg, Njemačka
bdfcroatia@beiersdorf.com
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Poljska
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: OLIVAL; Naziv proizvoda: Krema za ruke i nokte hidratantna s nevenom, 75 ml; Cijena: 3,20 €; Osnovna cijena: 0,075 l (42,67 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,20 €0,075 l (42,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,60 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: L'ORÉAL PARiS; Naziv proizvoda: Age Specialist dnevna krema za lice 65+, 50 ml; Cijena: 8,35 €; Osnovna cijena: 0,05 l (167,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu8,35 €0,05 l (167,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 9,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: NIVEA; Naziv proizvoda: creme soft gel za tuširanje, 250 ml; Cijena: 2,60 €; Osnovna cijena: 0,25 l (10,40 € za 1 l); Ograničena cijena Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: NIVEA; Naziv proizvoda: Repair & Care krema za tijelo – glicerin i pantenol, 400 ml; Cijena: 7,90 €; Osnovna cijena: 0,4 l (19,75 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu7,90 €0,4 l (19,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 7,90 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od NIVEA


