NIVEAKrema za ruke Repair & Care, 75 ml
4,65 €
0,075 l (62,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,65 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- namijenjena za suhe, hrapave i ispucale ruke
- vraća mekoću i podatnost
- za trenutačni učinak
- s 20 % glicerina i provitaminom B5
NIVEA Repair & Care krema za ruke pruža intenzivnu njegu rukama i ublažava osjećaj zatezanja. Blagotvorna krema za ruke namijenjena je osobama sa suhim i hrapavima rukama, kojima je nužno potrebna intenzivna njega. Napredna formula s 20 % glicerina i provitaminom B5 pomaže gruboj i ispucaloj koži da ponovno vrati svoju mekoću i podatnost. NIVEA Repair & Care krema za ruke jača prirodnu zaštitnu funkciju kože te njeguje i štiti ruke.
dm broj proizvoda: 2189302
EAN: 9005800398846
Značajke
Značajke
- Područje primjene:
- tijelo
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- krema
- Tip kože:
- umorna koža
Obavezne informacije
Obavezne informacije
Točan naziv proizvoda:
NIVEA Repair Care krema za ruke
Sastojci
Sastojci
AQUA, GLYCERIN, CETYL ALCOHOL, ISOPROPYL PALMITATE, MYRISTYL ALCOHOL, SODIUM CETEARYL SULFATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, PANTHENOL, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, PANTOLACTONE, STEARIC ACID, PALMITIC ACID, MYRISTIC ACID, ARACHIDIC ACID, OLEIC ACID, LAURIC ACID, CITRIC ACID, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, PARFUM
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Nanesite na ruke nakon pranja.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Beiersdorf AG
D-20245 Hamburg, Njemačka
bdfcroatia@beiersdorf.com
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Naša preporuka
Slični proizvodi
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: NIVEA; Naziv proizvoda: Repair & Care krema za tijelo – glicerin i pantenol, 400 ml; Cijena: 7,90 €; Osnovna cijena: 0,4 l (19,75 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu7,90 €0,4 l (19,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 7,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Vaseline; Naziv proizvoda: Original krema za suhu kožu Protecting Jelly, 100 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,1 l (29,50 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: NIVEA; Naziv proizvoda: Njegujuće maramice za uklanjanje šminke, 25 kom.; Cijena: 3,45 €; Osnovna cijena: 25 kom. (0,14 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,45 €25 kom. (0,14 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 4,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: EVELINE COSMETICS; Naziv proizvoda: Revitalum hidratantna krema-maska za njegu stopala, 75 ml; Cijena: 3,00 €; Osnovna cijena: 0,075 l (40,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,00 €0,075 l (40,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,00 €Dostupno za isporuku
- Marka: L'ORÉAL PARiS EXCELLENCE Creme; Naziv proizvoda: Boja za kosu - 01 Ultra-Light Natural Blonde, 1 kom.; Cijena: 7,45 €; Osnovna cijena: 1 kom. (7,45 € za 1 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu7,45 €1 kom. (7,45 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 8,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: L'ORÉAL PARiS REVITALIFT; Naziv proizvoda: Revitalift Laser Renew noćna krema za lice, 50 ml; Cijena: 14,50 €; Osnovna cijena: 0,05 l (290,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu14,50 €0,05 l (290,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 19,25 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od NIVEA


