NIVEAIntenzivna krema za ruke, 100 ml
3,70 €
0,1 l (37,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,70 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- s hijaluronskom kiselinom i bademovim uljem
- namijenjeno za suhu kožu
- 72h intenzivna njega ruku
NIVEA Intensive Moisture krema za ruke s prirodnim bademovim uljem, hijaluronskom kiselinom i jedinstvenim mirisom NIVEA kreme pruža koži 72 sata intenzivne njege. Brzo se upija i namijenjena je za suhu kožu. Uz NIVEA Intensive Moisture kremu ruke ponovno postaju nevjerojatno glatke.
dm broj proizvoda: 2276523
EAN: 9005800398860
Značajke
Značajke
- Područje primjene:
- tijelo
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- krema
- Tip kože:
- suha koža
Sastojci
Sastojci
AQUA, GLYCERIN, CETYL ALCOHOL, ISOPROPYL PALMITATE, MYRISTYL ALCOHOL, SODIUM CETEARYL SULFATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, PANTHENOL, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, PANTOLACTONE, STEARIC ACID, PALMITIC ACID, MYRISTIC ACID, ARACHIDIC ACID, OLEIC ACID, LAURIC ACID, CITRIC ACID, PHENOXYETHANOL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, PARFUM
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Nanesite na ruke po potrebi bilo kada tijekom dana.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Beiersdorf AG
D-20245 Hamburg, Njemačka
bdfcroatia@beiersdorf.com
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Intenzivna hidratantna krema za suhe i oštećene ruke Urea, 100 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,1 l (9,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Intensiv krema za ruke, 30 ml; Cijena: 1,05 €; Osnovna cijena: 0,03 l (35,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: NIVEA; Naziv proizvoda: soft krema – ulje jojobe i vitamin E, 200 ml; Cijena: 6,20 €; Osnovna cijena: 0,2 l (31,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: NIVEA; Naziv proizvoda: Creme soft gel za tuširanje, 500 ml; Cijena: 3,30 €; Osnovna cijena: 0,5 l (6,60 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: NIVEA; Naziv proizvoda: Smooth Sensation mlijeko za tijelo za suhu kožu, 400 ml; Cijena: 6,65 €; Osnovna cijena: 0,4 l (16,63 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,65 €0,4 l (16,63 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 6,65 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od NIVEA


