NIVEANIVEA krema u tubi, 100 ml
3,50 €
0,1 l (35,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,50 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- može se koristiti i kod djece
- intenzivno hidratizira kožu
- ispravnost kreme dermatološki dokazana
- koži donosi njegovan i svjež izgled
NIVEA Creme krema osigurava vašoj koži njegovan i svjež izgled u svakom trenutku. Jedinstvena krema koja pruža intenzivnu hidrataciju i tako pomaže održati dugotrajnu vlažnost kože. Krema je pogodna za korištenje na svim tipovima kože, a može se koristiti i kod djece i kod odraslih. Blaga formula kreme pruža iznimnu njegu koži i čini je čistom, glatkom i svježom.
dm broj proizvoda: 1605527
EAN: 9005800315676
Značajke
Značajke
- Područje primjene:
- tijelo, lice
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- krema
- Tip kože:
- svi tipovi kože
- Svojstva proizvoda:
- bez konzervansa
Sastojci
Sastojci
Aqua, Paraffinum Liquidum, Cera Microcristallina, Glycerin, Lanolin Alcohol (Eucerit®), Paraffin, Panthenol, Magnesium Sulfate, Decyl Oleate, Octyldodecanol, Aluminum Stearates, Citric Acid, Magnesium Stearate, Limonene, Geraniol, Hydroxycitronellal, Linalool, Citronellol, Benzyl Benzoate, Cinnamyl Alcohol, Parfum
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Nanesite na kožu i pustite da se upije.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Beiersdorf d.o.o.
Beiersdorf AG, D-20245 Hamburg, Njemačka
bdfcroatia@beiersdorf.com
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: NIVEA; Naziv proizvoda: Nivea krema u limenci, 250 ml; Cijena: 5,15 €; Osnovna cijena: 0,25 l (20,60 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: NIVEA; Naziv proizvoda: NIVEA krema 400 ml, 400 ml; Cijena: 7,00 €; Osnovna cijena: 0,4 l (17,50 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: NIVEA; Naziv proizvoda: Krema u limenci, 30 ml; Cijena: 1,90 €; Osnovna cijena: 0,03 l (63,33 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: NIVEA; Naziv proizvoda: Krema u limenci 75ml, 75 ml; Cijena: 2,20 €; Osnovna cijena: 0,075 l (29,33 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: NIVEA; Naziv proizvoda: soft krema – ulje jojobe i vitamin E, 100 ml; Cijena: 4,70 €; Osnovna cijena: 0,1 l (47,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: NIVEA MEN; Naziv proizvoda: Krema za lice, tijelo i ruke u limenci, 75 ml; Cijena: 3,50 €; Osnovna cijena: 0,075 l (46,67 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: NIVEA; Naziv proizvoda: Krema u limenci 75ml, 75 ml; Cijena: 2,20 €; Osnovna cijena: 0,075 l (29,33 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: NIVEA; Naziv proizvoda: Nivea krema u limenci, 250 ml; Cijena: 5,15 €; Osnovna cijena: 0,25 l (20,60 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: NIVEA; Naziv proizvoda: NIVEA krema 400 ml, 400 ml; Cijena: 7,00 €; Osnovna cijena: 0,4 l (17,50 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Vazelin, 75 ml; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 0,075 l (15,33 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Vatirani štapići, više vrsta, 50 kom.; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 50 kom. (1,50 € za 100 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €50 kom. (1,50 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,75 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od NIVEA


