NIVEAMlijeko za tijelo Rich Nourishing, 250 ml
4,75 €
0,25 l (19,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,75 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- za kožu osjetno meku i glatku na dodir
- sprječava isušivanje kože
- za suhu i vrlo suhu kožu
- obogaćeno hijaluronom, bademovim uljem i serumom za dubinsku hidrataciju
- 72h hidratacije
NIVEA Rich Nourishing mlijeko za tijelo puža klinički dokazanu 72-satnu hidrataciju. Poboljšana formula obogaćena s 3x više hijalurona, bademovim uljem i serumom za dubinsku hidrataciju pruža dubinsku, trenutačnu i dugotrajnu hidrataciju vašoj koži. Namijenjeno za suhu i vrlo suhu kožu. NIVEA Rich Nourishing mlijeko za tijelo - za vidljivo zdrav izgled koževeć nakon 3 dana upotrebe. Koža zadržava potrebnu vlažnost te postaje meka na dodir.
dm broj proizvoda: 2218527
EAN: 9005800406695
Značajke
Značajke
- Vrsta proizvoda:
- mlijeko i losion
- Područje primjene:
- tijelo
- Tip kože:
- umorna koža
Sastojci
Sastojci
AQUA, PARAFFINUM LIQUIDUM, ISOHEXADECANE, GLYCERIN, ISOPROPYL PALMITATE, PEG-40 SORBITAN PERISOSTEARATE, CERA MICROCRISTALLINA, POLYGLYCERYL-3 DIISOSTEARATE, SODIUM HYALURONATE, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL, TOCOPHEROL, TOCOPHERYL ACETATE, MAGNESIUM SULFATE, SODIUM CITRATE, POTASSIUM SORBATE, CITRIC ACID, LAVANDULA OIL/EXTRACT.CITRUS LIMON PEEL OIL, CITRUS AURANTIUM PEEL OIL, LIMONENE, GERANIOL, BENZYL ALCOHOL, LINALYL ACETATE, CITRONELLOL, TERPINEOL, LINALOOL, GLYCINE SOJA OIL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, BENZYL BENZOATE, GERANYL ACETATE, PINENE, BHT, PARFUM
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Nanesite na kožu i pustite da se upije.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Beiersdorf AG
D-20245 Hamburg, Njemačka
bdfcroatia@beiersdorf.com
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Španjolska
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: NIVEA; Naziv proizvoda: Smooth Sensation mlijeko za tijelo za suhu kožu, 400 ml; Cijena: 6,65 €; Osnovna cijena: 0,4 l (16,63 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,65 €0,4 l (16,63 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 6,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: NIVEA; Naziv proizvoda: Losion za tijelo Intensive Repair & Care, 200 ml; Cijena: 7,30 €; Osnovna cijena: 0,2 l (36,50 € za 1 l); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu7,30 €0,2 l (36,50 € za 1 l)Cijena na 30.06.2026.: 7,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: NIVEA; Naziv proizvoda: Firming Q10 + vitamin C mlijeko za učvršćivanje kože tijela, 400 ml; Cijena: 8,25 €; Osnovna cijena: 0,4 l (20,63 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu8,25 €0,4 l (20,63 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 8,25 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: NIVEA; Naziv proizvoda: creme care gel za tuširanje, 250 ml; Cijena: 2,60 €; Osnovna cijena: 0,25 l (10,40 € za 1 l); Ograničena cijena Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: NIVEA; Naziv proizvoda: Creme care gel za tuširanje, 500 ml; Cijena: 3,30 €; Osnovna cijena: 0,5 l (6,60 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: NIVEA; Naziv proizvoda: Krema u limenci 75ml, 75 ml; Cijena: 2,20 €; Osnovna cijena: 0,075 l (29,33 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: NIVEA; Naziv proizvoda: creme soft gel za tuširanje, 250 ml; Cijena: 2,60 €; Osnovna cijena: 0,25 l (10,40 € za 1 l); Ograničena cijena Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: NIVEA; Naziv proizvoda: Nivea krema u limenci, 250 ml; Cijena: 5,15 €; Osnovna cijena: 0,25 l (20,60 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
Kraj popisa
Više proizvoda od NIVEA



