NIVEAMlijeko za tijelo Smooth Sensation, 250 ml
4,75 €
0,25 l (19,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,75 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- za zdrav izgled kože pri svakoj uporabi
- za dubinsku 72-satnu hidrataciju suhe kože
- brzoupijajuća i nemasna formula
- s čistim hijaluronom, shea maslacem i serumom za intenzivnu hidrataciju
NIVEA Smooth Sensation mlijeko za tijelo s 3X UČINKOM HIDRATACIJE: bogata, trenutačna i dugotrajna hidratacija. Poboljšana formula obogaćena sa 100% čistim hijaluronom. serumom za dubinsku njegu i shea maslacem pruža dugotrajnu hidrataciju. NIVEA Smooth Sensation mlijeko dubinski hrani kožu i čini je glatkom i svilenkasto mekom. Klinički dokazano 72 h hidratacije. Nije masno i brzo se upija. Za zdrav izgled kože pri svakoj uporabi.
dm broj proizvoda: 2043093
EAN: 9005800407265
Značajke
Značajke
- Vrsta proizvoda:
- mlijeko i losion
- Područje primjene:
- tijelo
- Tip kože:
- suha ili dehidrirana koža
Sastojci
Sastojci
AQUA, GLYCERIN, ALCOHOL DENAT., CETEARYL ALCOHOL, ETHYLHEXYL COCOATE, GLYCERYL STEARATE SE, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, ISOPROPYL PALMITATE, MACADAMIA INTEGRIFOLIA SEED OIL, SODIUM HYALURONATE, TOCOPHEROL, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, SODIUM CETEARYL SULFATE, GLYCERYL STEARATE, HYDROXYPROPYL STARCH PHOSPHATE, XANTHAN GUM, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, PHENOXYETHANOL, LINALOOL, LIMONENE, BENZYL ALCOHOL, PARFUM
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Nanesite na kožu i pustite da se upije.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Beiersdorf AG
D-20245 Hamburg, Njemačka
bdfcroatia@beiersdorf.com
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Španjolska
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: NIVEA; Naziv proizvoda: Smooth Sensation mlijeko za tijelo za suhu kožu, 400 ml; Cijena: 6,65 €; Osnovna cijena: 0,4 l (16,63 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,65 €0,4 l (16,63 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 6,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: NIVEA; Naziv proizvoda: Losion za tijelo Intensive Repair & Care, 200 ml; Cijena: 7,30 €; Osnovna cijena: 0,2 l (36,50 € za 1 l); Novo Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu7,30 €0,2 l (36,50 € za 1 l)Cijena na 30.06.2026.: 7,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: NIVEA; Naziv proizvoda: Firming Q10 + vitamin C mlijeko za učvršćivanje kože tijela, 400 ml; Cijena: 8,25 €; Osnovna cijena: 0,4 l (20,63 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu8,25 €0,4 l (20,63 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 8,25 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: GARNIER SKIN NATURALS; Naziv proizvoda: Micelarna voda za osjetljivu kožu, 400 ml; Cijena: 5,50 €; Osnovna cijena: 0,4 l (13,75 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu5,50 €0,4 l (13,75 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 6,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: NIVEA; Naziv proizvoda: creme soft gel za tuširanje, 250 ml; Cijena: 2,60 €; Osnovna cijena: 0,25 l (10,40 € za 1 l); Ograničena cijena Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Becutan; Naziv proizvoda: Vlažne maramice s ekstraktom kamilice, 20 kom.; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 20 kom. (4,75 € za 100 kom.); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 2 dodatne veličine0,95 €20 kom. (4,75 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,00 €Dostupno za isporuku
- Marka: Vaseline; Naziv proizvoda: Original krema za suhu kožu Protecting Jelly, 50 ml; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,05 l (39,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Dove; Naziv proizvoda: Dezodorans u spreju Whole Body Deo – lavanda i kamilica, 150 ml; Cijena: 4,95 €; Osnovna cijena: 0,15 l (33,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,95 €0,15 l (33,00 € za 1 l)Cijena na 18.02.2026.: 5,50 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od NIVEA



