BaleaMlijeko za njegu tijela 3u1, 400 ml
1,25 €
0,4 l (3,13 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,45 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- mlijeko za njegu tijela
- intenzivna njega za suhu kožu
- pruža hidrataciju do 72 sata
- s dragocjenim shea maslacem i vitaminom E
- veganski proizvod
Balea mlijeko za njegu tijela pruža bogatu i dugotrajnu njegu suhoj koži. Njegova formula s dragocjenim shea maslacem, vitaminom E i lipidima intenzivno hidratizira kožu do 72 sata i pomaže smanjiti osjećaj zatezanja. Ovo mlijeko za tijelo ostavlja kožu mekom i podatnom te pruža osjećaj ugode tijekom cijelog dana. Brzo se upija i ne ostavlja masni trag. Podnošljivost za kožu dermatološki je potvrđena.
dm broj proizvoda: 1638733
EAN: 4066447968842
Značajke
Značajke
- Područje primjene:
- tijelo
- Učinak:
- hidratantno djelovanje
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- losion
- Djelovanje:
- njega, hidratantno
- Tip kože:
- svi tipovi kože, normalna/svaki tip kože
- Svojstva proizvoda:
- bez alkohola, bez bojila, bez parabena, bez parafina / mineralnih ulja, pH neutralno, veganski proizvod
Sastojci
Sastojci
AQUA, HELIANTHUS ANNUUS HYBRID OIL, ETHYLHEXYL STEARATE, GLYCERIN, ISOPROPYL PALMITATE, POLYGLYCERYL-4 DIISOSTEARATE/POLYHYDROXYSTEARATE/SEBACATE, TOCOPHERYL ACETATE, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER, HYDROGENATED CASTOR OIL, PARFUM, CITRUS AURANTIUM PEEL OIL, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, BENZYL ALCOHOL, LINALOOL, LIMONENE, HEXYL CINNAMAL, CITRONELLOL, LINALYL ACETATE, AMYL SALICYLATE, TERPINEOL, GERANIOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES, MAGNESIUM SULFATE, CITRIC ACID
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm drogerie markt
Am dm-Platz 1, DE-76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Kremasto-uljni losion za tijelo, 400 ml; Cijena: 1,75 €; Osnovna cijena: 0,4 l (4,38 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,75 €0,4 l (4,38 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,51 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Losion za tijelo – kokos & shea orah, 400 ml; Cijena: 1,70 €; Osnovna cijena: 0,4 l (4,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,70 €0,4 l (4,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,70 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Krema za njegu kože lica i tijela, 250 ml; Cijena: 1,45 €; Osnovna cijena: 0,25 l (5,80 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,45 €0,25 l (5,80 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Mlijeko za tijelo s ureom 15 %, 250 ml; Cijena: 2,45 €; Osnovna cijena: 0,25 l (9,80 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,45 €0,25 l (9,80 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,38 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Krema za tijelo – shea maslac i arganovo ulje, 500 ml; Cijena: 2,60 €; Osnovna cijena: 0,5 l (5,20 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,60 €0,5 l (5,20 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,60 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Balzam za tijelo Sensitive – ekstrakt pamuka i aloe vere, 400 ml; Cijena: 1,75 €; Osnovna cijena: 0,4 l (4,38 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,75 €0,4 l (4,38 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,70 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Losion za tijelo – kokos & shea orah, 400 ml; Cijena: 1,70 €; Osnovna cijena: 0,4 l (4,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,70 €0,4 l (4,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,70 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti gel za tuširanje – cvijet badema i magnolija, 300 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,3 l (2,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti gel za tuširanje Milch & Honig, 300 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,3 l (2,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,3 l (2,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Krema za njegu kože lica i tijela, 250 ml; Cijena: 1,45 €; Osnovna cijena: 0,25 l (5,80 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,45 €0,25 l (5,80 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Krema za tuširanje Sensitive, 300 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,3 l (2,50 € za 1 l); Novo Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,3 l (2,50 € za 1 l)Cijena na 10.07.2026.: 0,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Balzam za tijelo Sensitive – ekstrakt pamuka i aloe vere, 400 ml; Cijena: 1,75 €; Osnovna cijena: 0,4 l (4,38 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,75 €0,4 l (4,38 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,70 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti gel za tuširanje – vanilija i kokos, 300 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,3 l (2,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,3 l (2,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Blazinice, 140 kom.; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 140 kom. (0,68 € za 100 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 2 dodatne veličine0,95 €140 kom. (0,68 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,15 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea



