BaleaBalzam za tijelo Sensitive – ekstrakt pamuka i aloe vere, 400 ml
1,75 €
0,4 l (4,38 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,70 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- balzam za osjetljivu kožu tijela
- pruža umirujuću hidrataciju
- podržava ravnotežu mikrobioma kože
- s aloe verom, pantenolom i bisabololom
- veganski proizvod
Balea balzam za tijelo Sensitive razvijen je posebno za osjetljivu kožu, pružajući joj umirujuću i intenzivnu njegu. Njegova blaga formula s aloe verom, pantenolom i ekstraktom pamuka pomaže u zaštiti kože od isušivanja i ostavlja osjećaj ugode. Balzam je obogaćen i bisabololom koji pruža dodatnu hidrataciju. Balea balzam za tijelo Sensitive podržava ravnotežu mikrobioma kože. Lako se razmazuje i brzo upija, a koža nakon upotrebe ostaje meka, glatka i zaštićena.
dm broj proizvoda: 1574858
EAN: 4066447870176
Značajke
Značajke
- Područje primjene:
- tijelo
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- balzam
- Tip kože:
- osjetljiva koža
- Svojstva proizvoda:
- veganski proizvod
Sastojci
Sastojci
AQUA . ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE . CANOLA OIL . CETEARYL ALCOHOL . GLYCERIN GLYCERYL STEARATE . PANTHENOL . BISABOLOL . TOCOPHEROL . GOSSYPIUM HERBACEUM SEED EXTRACT . HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL . PARFUM . SORBITOL . SODIUM CETEARYL SULFATE XANTHAN GUM . PHENOXYETHANOL . BENZYL ALCOHOL . SODHH UM CHLORIDE . CITRIC ACID . SODIUM HYDROXIDE
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Umasirati na kožu.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe, Njemačka
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Kremasto-uljni losion za tijelo, 400 ml; Cijena: 1,75 €; Osnovna cijena: 0,4 l (4,38 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,75 €0,4 l (4,38 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,51 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Krema za tuširanje Sensitive, 300 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,3 l (2,50 € za 1 l); Novo Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,3 l (2,50 € za 1 l)Cijena na 10.07.2026.: 0,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea MEN; Naziv proizvoda: Balzam poslije brijanja Sensitive, 100 ml; Cijena: 2,10 €; Osnovna cijena: 0,1 l (21,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,10 €0,1 l (21,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Balzam za usne Sensitive, 2 x 4,8 g, 2 kom.; Cijena: 1,30 €; Osnovna cijena: 2 kom. (0,65 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,30 €2 kom. (0,65 € za 1 kom.)Cijena na 12.05.2026.: 1,30 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Krema za tuširanje Sensitive, 300 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,3 l (2,50 € za 1 l); Novo Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,3 l (2,50 € za 1 l)Cijena na 10.07.2026.: 0,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti tekući sapun – aloe vera, refill, 850 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,85 l (1,12 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,85 l (1,12 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Losion za tijelo – kokos & shea orah, 400 ml; Cijena: 1,70 €; Osnovna cijena: 0,4 l (4,25 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,70 €0,4 l (4,25 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,70 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea



