BaleaKremasti tekući sapun Sensitive, 500 ml
0,80 €
0,5 l (1,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- njegujući kremasti sapun
- s aloe verom i blagim mirisom
- pogodan za osjetljivu kožu
- veganski
Balea kremasti sapun Sensitive nježno čisti ruke i pruža osjećaj njegovane kože. Obogaćen aloe verom i blagim, njegujućim mirisom, receptura čuva prirodnu ravnotežu vlažnosti kože. Moisture Care hidratantna formula također pomaže u zaštiti kože od isušivanja. Ovaj pH-neutralan kremasti sapun prikladan je za osjetljivu kožu, a podnošljivost za kožu dermatološki je potvrđena.
dm broj proizvoda: 1103594
EAN: 4066447983814
Značajke
Značajke
- Vrsta proizvoda:
- tekući sapun
- Grupe mirisa:
- cvjetni, drveni
- Područje primjene:
- tijelo
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- tekuće
- Tip kože:
- svi tipovi kože, mješovita koža, suha koža, normalna/svaki tip kože, masna koža, osjetljiva koža
- Svojstva proizvoda:
- bez bojila, bez nanočestica, bez parabena, bez parafina / mineralnih ulja, pH neutralno
Sastojci
Sastojci
AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, SODIUM CHLORIDE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE POWDER, GLYCERIN, BETAINE, COCO-GLUCOSIDE, GLYCERYL OLEATE, SODIUM LACTATE, PARFUM, TOCOPHEROL, GLYCOL DISTEARATE, HYDROGENATED VEGETABLE GLYCERIDES CITRATE, LECITHIN, ASCORBYL PALMITATE, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, CITRIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, BENZYL ALCOHOL, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES.
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Navlažiti ruke i nanijeti sapun. Protrljati sapun po rukama 30 sekundi. Zatim ruke temeljito isprati vodom i osušiti.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm drogerie markt GmbH Co. KG
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti tekući sapun – aloe vera, refill, 850 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,85 l (1,12 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,85 l (1,12 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti tekući sapun – med i mlijeko, 500 ml; Cijena: 0,80 €; Osnovna cijena: 0,5 l (1,60 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,80 €0,5 l (1,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti tekući sapun – kokos i breskva, 500 ml; Cijena: 0,80 €; Osnovna cijena: 0,5 l (1,60 € za 1 l); Ograničena cijena Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,80 €0,5 l (1,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Krema za tuširanje Sensitive, 300 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,3 l (2,50 € za 1 l); Novo Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,3 l (2,50 € za 1 l)Cijena na 10.07.2026.: 0,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti tekući sapun – đumbir i limun, 500 ml; Cijena: 0,80 €; Osnovna cijena: 0,5 l (1,60 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,80 €0,5 l (1,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti tekući sapun – bobice i vanilija, 500 ml; Cijena: 0,80 €; Osnovna cijena: 0,5 l (1,60 € za 1 l); Ograničena cijena Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,80 €0,5 l (1,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti tekući sapun – med i mlijeko, refill, 850 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,85 l (1,12 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,85 l (1,12 € za 1 l)Cijena na 27.09.2025.: 0,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Blagi tekući sapun s pantenolom, dodatno punjenje, 500 ml; Cijena: 1,10 €; Osnovna cijena: 0,5 l (2,20 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,10 €0,5 l (2,20 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,10 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti tekući sapun – aloe vera, refill, 850 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,85 l (1,12 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,85 l (1,12 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti tekući sapun – đumbir i limun, 500 ml; Cijena: 0,80 €; Osnovna cijena: 0,5 l (1,60 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,80 €0,5 l (1,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti tekući sapun – med i mlijeko, 500 ml; Cijena: 0,80 €; Osnovna cijena: 0,5 l (1,60 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,80 €0,5 l (1,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti tekući sapun – bobice i vanilija, 500 ml; Cijena: 0,80 €; Osnovna cijena: 0,5 l (1,60 € za 1 l); Ograničena cijena Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,80 €0,5 l (1,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti tekući sapun – kokos i breskva, 500 ml; Cijena: 0,80 €; Osnovna cijena: 0,5 l (1,60 € za 1 l); Ograničena cijena Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,80 €0,5 l (1,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Krema za tuširanje Sensitive, 300 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,3 l (2,50 € za 1 l); Novo Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,3 l (2,50 € za 1 l)Cijena na 10.07.2026.: 0,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Soft&Sicher; Naziv proizvoda: Papirnate maramice u kutiji – 4-slojne, više vrsta, 100 kom.; Cijena: 1,35 €; Osnovna cijena: 100 kom. (0,01 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,35 €100 kom. (0,01 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Saugstark&Sicher; Naziv proizvoda: Classic papirnati ručnici, 3-slojni, 64 listića, 4 kom.; Cijena: 3,25 €; Osnovna cijena: 4 kom. (0,81 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,25 €4 kom. (0,81 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Balzam za ručno pranje posuđa – aloe vera, 500 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,5 l (1,90 € za 1 l); Ograničena cijena Logo, dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,5 l (1,90 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Antibakterijski tekući sapun za kuhinju, 300 ml; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 0,3 l (3,83 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €0,3 l (3,83 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,45 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea

