BaleaKremasti tekući sapun – kokos i breskva, dodatno punjenje, 500 ml
0,75 €
0,5 l (1,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- tekući sapun za ruke
- za nježno čišćenje
- sa senzualno-baršunastim mirisom kokosa i breskve
- njegujuća formula s Moisture Care
- održava prirodnu ravnotežu vlažnosti kože
Balea kremasti sapun kokos i breskva nježno čisti ruke i ostavlja osjećaj njegovane kože. Receptura s Moisture Care formulom za hidrataciju pomaže u očuvanju prirodne ravnoteže vlažnosti kože. Senzualno-baršunasti miris kokosa i breskve pri svakoj primjeni razmazit će vaša osjetila i pružiti poseban mirisni doživljaj. Njegujuća formula ovog kremastog sapuna osigurava osjetnu mekoću i osjećaj čistoće. Idealan je za svakodnevnu upotrebu. Podnošljivost za kožu dermatološki je potvrđena.
dm broj proizvoda: 1709534
EAN: 4070765029741
Značajke
Značajke
- Svojstva proizvoda:
- pH neutralno
Upozorenja
Upozorenja
Upozorenje: spriječiti dodir s očima.
Sastojci
Sastojci
Ingredients: AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, SODIUM CHLORIDE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, GLYCERIN, SODIUM BENZOATE, PARFUM, GLYCERYL OLEATE, COCO-GLUCOSIDE, CITRIC ACID, POTASSIUM SORBATE, GLYCOL DISTEARATE, SODIUM LACTATE, BETAINE, TOCOPHEROL, HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE, SODIUM HYDROXIDE.
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1, DE-76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Belgija
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti tekući sapun – kokos i breskva, 500 ml; Cijena: 0,80 €; Osnovna cijena: 0,5 l (1,60 € za 1 l); Ograničena cijena Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,80 €0,5 l (1,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Aromatični tekući sapun, refill, 500 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,5 l (1,50 € za 1 l); Ograničena cijena Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,5 l (1,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti tekući sapun – đumbir i limun, refill, 500 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,5 l (1,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,5 l (1,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti tekući sapun - malina i magnolija, dodatno punjenje, 850 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,85 l (1,12 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,85 l (1,12 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Tekući sapun Aroma – ginseng i zelena mandarina, 500 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,5 ml (1,50 € za 1 ml); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,5 ml (1,50 € za 1 ml)Cijena na 16.02.2026.: 0,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti tekući sapun – med i mlijeko, refill, 850 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,85 l (1,12 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,85 l (1,12 € za 1 l)Cijena na 27.09.2025.: 0,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti tekući sapun – med i mlijeko, 500 ml; Cijena: 0,80 €; Osnovna cijena: 0,5 l (1,60 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,80 €0,5 l (1,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti tekući sapun – bobice i vanilija, 500 ml; Cijena: 0,80 €; Osnovna cijena: 0,5 l (1,60 € za 1 l); Ograničena cijena Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,80 €0,5 l (1,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti tekući sapun – aloe vera, refill, 850 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,85 l (1,12 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,85 l (1,12 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti tekući sapun - malina i magnolija, dodatno punjenje, 850 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,85 l (1,12 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,85 l (1,12 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti tekući sapun – đumbir i limun, refill, 500 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,5 l (1,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,5 l (1,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti tekući sapun – med i mlijeko, refill, 850 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,85 l (1,12 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,85 l (1,12 € za 1 l)Cijena na 27.09.2025.: 0,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Soft&Sicher; Naziv proizvoda: Papirnate maramice u kutiji – 4-slojne, više vrsta, 100 kom.; Cijena: 1,35 €; Osnovna cijena: 100 kom. (0,01 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,35 €100 kom. (0,01 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti tekući sapun – kokos i breskva, 500 ml; Cijena: 0,80 €; Osnovna cijena: 0,5 l (1,60 € za 1 l); Ograničena cijena Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,80 €0,5 l (1,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Blazinice, 140 kom.; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 140 kom. (0,68 € za 100 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 2 dodatne veličine0,95 €140 kom. (0,68 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Aromatični tekući sapun, refill, 500 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,5 l (1,50 € za 1 l); Ograničena cijena Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,5 l (1,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti gel za tuširanje – vanilija i kokos, 300 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,3 l (2,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,3 l (2,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Sanft&Sicher; Naziv proizvoda: Toaletni papir, 3-slojni, 180 listića, više vrsta, 8 kom.; Cijena: 3,25 €; Osnovna cijena: 8 kom. (0,41 € za 1 kom.); Limitirana pakiranja Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,25 €8 kom. (0,41 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti tekući sapun – aloe vera, refill, 850 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,85 l (1,12 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,85 l (1,12 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea

