Balea medKrema za ruke s pantenolom – Ultra Sensitive, 100 ml
1,45 €
0,1 l (14,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,45 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- krema za osjetljivu kožu ruku
- umiruje kožu sklonu svrbežu
- s 5 % pantenola, glicerinom i alantoinom
- podržava ravnotežu flore kože
- bez parfema, parabena i bojila
Balea MED Ultra Sensitive krema za ruke razvijena je posebno za potrebe osjetljive kože. Njezina formula s 5 % pantenola, glicerinom i alantoinom umiruje nadraženu kožu i može ublažiti svrbež uzrokovan suhoćom. Ultra Sensitive krema za ruke podržava ravnotežu flore kože i pridonosi očuvanju neoštećene kožne barijere. Ne sadrži parfeme, parabene ni bojila. Podnošljivost na koži dermatološki je potvrđena.
dm broj proizvoda: 3046806
EAN: 4070765001327
Značajke
Značajke
- Učinak:
- hidratantno djelovanje
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- krema
- Tip kože:
- suha koža, umorna koža
- Svojstva proizvoda:
- bez bojila, bez parabena, bez parafina / mineralnih ulja, pH neutralno, osjetljiva njega, veganski proizvod
Sastojci
Sastojci
AQUA, GLYCERIN, PANTHENOL, CETYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE, DICAPRYLYL ETHER, ISOPROPYL MYRISTATE, ALLANTOIN, HELIANTHUS ANNUUS HYBRID OIL, SODIUM CETEARYL SULFATE, CAPRYLYL GLYCOL, CAPRYLHYDROXAMIC ACID, CITRIC ACID, SODIUM HYDROXIDE
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Dnevna krema za lice, za osjetljivu kožu Ultra Sensitive, 50 ml; Cijena: 3,95 €; Osnovna cijena: 0,05 l (79,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,95 €0,05 l (79,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Intenzivna krema za lice Ultra Sensitive – urea i pantenol, 50 ml; Cijena: 4,35 €; Osnovna cijena: 0,05 l (87,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu4,35 €0,05 l (87,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 4,35 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Ultra Sensitive zaštitna krema za lice – ceramidi i fermentirana zob, 50 ml; Cijena: 4,45 €; Osnovna cijena: 0,05 l (89,00 € za 1 l); Dostupno samo online Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status crveno Sve dm trgovine4,45 €0,05 l (89,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,95 €Dostupno za isporukuSve dm trgovine
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Balzam za njegu ruku i noktiju s ekstraktom kamilice, 100 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,1 l (9,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,1 l (9,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Mlijeko za čišćenje lica – Ultra Sensitive, 200 ml; Cijena: 2,90 €; Osnovna cijena: 0,2 l (14,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,90 €0,2 l (14,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Pjena za pranje lica – Ultra Sensitive, 150 ml; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 0,15 l (19,67 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €0,15 l (19,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Umirujući hidratantni losion za tijelo sa solju iz Mrtvog mora, 300 ml; Cijena: 2,50 €; Osnovna cijena: 0,3 l (8,33 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,50 €0,3 l (8,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Gel za pranje lica – Ultra Sensitive, 150 ml; Cijena: 3,45 €; Osnovna cijena: 0,15 l (23,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Intenzivna hidratantna krema za suhe i oštećene ruke Urea, 100 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,1 l (9,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Losion za pranje bez sapuna - za osjetljivu kožu, 500 ml; Cijena: 1,25 €; Osnovna cijena: 0,5 l (2,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,25 €0,5 l (2,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti tekući sapun – aloe vera, refill, 850 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,85 l (1,12 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,85 l (1,12 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Ultra Sensitive gel za tuširanje, 250 ml; Cijena: 1,80 €; Osnovna cijena: 0,25 l (7,20 € za 1 l); Ograničena cijena Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,80 €0,25 l (7,20 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,80 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Umirujući hidratantni losion za tijelo sa solju iz Mrtvog mora, 300 ml; Cijena: 2,50 €; Osnovna cijena: 0,3 l (8,33 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,50 €0,3 l (8,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Ultra Sensitive gel za tuširanje sa solju iz Mrtvog mora, 250 ml; Cijena: 1,80 €; Osnovna cijena: 0,25 l (7,20 € za 1 l); Ograničena cijena Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,80 €0,25 l (7,20 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,80 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea med


