BaleaBalzam za njegu ruku i noktiju s ekstraktom kamilice, 100 ml
0,95 €
0,1 l (9,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,10 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- krema za njegu ruku
- pruža umirujuću njegu za opterećene ruke
- s ekstraktom kamilice i pantenolom
- podržava regeneraciju kože i elastičnost noktiju
- veganski proizvod
Balea krema za ruke kamilica pruža umirujuću i intenzivnu hidratantnu njegu za opterećene ruke. Nježna formula s prirodnim ekstraktom kamilice i pantenolom umiruje kožu te podržava njezinu prirodnu regeneraciju. Osim toga, ova krema za ruke doprinosi i elastičnosti noktiju, čineći ih otpornijima. Brzo se upija ne ostavljajući masni trag, već samo osjećaj meke i njegovane kože. Idealna je za svakodnevnu upotrebu. Podnošljivost za kožu dermatološki je potvrđena.
dm broj proizvoda: 1709184
EAN: 4070765001242
Značajke
Značajke
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- krema
- Svojstva proizvoda:
- bez bojila, bez parabena, bez parafina / mineralnih ulja, veganski proizvod
Sastojci
Sastojci
AQUA, GLYCERIN, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE, CANOLA OIL, PANTHENOL, BISABOLOL, CHAMOMILLA RECUTITA FLOWER EXTRACT, PARFUM, SODIUM CETEARYL SULFATE, PROPYLENE GLYCOL, PHENOXYETHANOL, BENZYL ALCOHOL, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES, CAMPHOR, CITRIC ACID, SODIUM HYDROXIDE
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Krema za ruke – kamilica, 75 ml; Cijena: 1,90 €; Osnovna cijena: 0,075 l (25,33 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,90 €0,075 l (25,33 € za 1 l)Cijena na 23.04.2026.: 1,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Krema za ruke s pantenolom – Ultra Sensitive, 100 ml; Cijena: 1,45 €; Osnovna cijena: 0,1 l (14,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,45 €0,1 l (14,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,45 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Intenzivna hidratantna krema za suhe i oštećene ruke Urea, 100 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,1 l (9,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti gel za tuširanje – cvijet badema i magnolija, 300 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,3 l (2,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Balzam za usne Sensitive, 2 x 4,8 g, 2 kom.; Cijena: 1,30 €; Osnovna cijena: 2 kom. (0,65 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,30 €2 kom. (0,65 € za 1 kom.)Cijena na 12.05.2026.: 1,30 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti tekući sapun – aloe vera, refill, 850 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,85 l (1,12 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,85 l (1,12 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea



