atrixIntensive krema za ruke, 100 ml
2,95 €
0,1 l (29,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- ne sadrži umjetne boje
- brzo se upija
- učinkovito njeguje i umiruje nadraženu kožu ruku
- intenzivna krema
Atrix krema za ruke pruža rukama intenzivnu njegu i dugotrajnu zaštitu od svih štetnih vanjskih utjecaja. Zajedničko djelvanje pantenola i kamilice stvara zaštitni sloj na koži te potiče obnovu grube i ispucale kože ruku. Atrix krema za ruke umiruje kožu i štiti kožu od niskih zimskih temperatura i vjetra. Atrix krema čuva vaše ruke tijekom cijele godine!
dm broj proizvoda: 1838296
EAN: 9005800374826
Značajke
Značajke
- Područje primjene:
- tijelo
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- krema
- Tip kože:
- normalna/svaki tip kože
Sastojci
Sastojci
Aqua, Cetyl Alcohol, Glycerin, Myristyl Alcohol, Sorbitan Stearate, Isopropyl Palmitate, Trilaureth-4 Phosphate, Cera Microcristallina, Octyldodecanol, Dimethicone, Chamomilla Recutita Flower Extract, Paraffinum Liquidum, Caprylic/Capric Triglyceride, Sodium Citrate, Citric Acid, Phenoxyethanol, Methylparaben, Linalool, Citronellol, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Eugenol, Parfum
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Nanesite na kožu i pustite da se upije.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Beiersdorf d.o.o
Beiersdorf AG, D-20245 Hamburg, Njemačka
bdfcroatia@beiersdorf.com
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Balzam za njegu ruku i noktiju s ekstraktom kamilice, 100 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,1 l (9,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,1 l (9,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Intenzivna hidratantna krema za suhe i oštećene ruke Urea, 100 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,1 l (9,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Krema za ruke – kamilica, 75 ml; Cijena: 1,90 €; Osnovna cijena: 0,075 l (25,33 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,90 €0,075 l (25,33 € za 1 l)Cijena na 23.04.2026.: 1,90 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: EVELINE COSMETICS; Naziv proizvoda: Revitalum hidratantna krema-maska za njegu stopala, 75 ml; Cijena: 3,00 €; Osnovna cijena: 0,075 l (40,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,00 €0,075 l (40,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 3,00 €Dostupno za isporuku
- Marka: elmex; Naziv proizvoda: Sensitive Plus pasta za zube Sensitivity + Gum Care, 75 ml; Cijena: 6,45 €; Osnovna cijena: 0,075 l (86,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu6,45 €0,075 l (86,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 5,30 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od atrix


