Balea medLosion za pranje bez sapuna - za osjetljivu kožu, 500 ml
1,25 €
0,5 l (2,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,25 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- losion za pranje u zamjenskom punjenju
- posebna njega za osjetljivu kožu – pH neutralan za kožu
- s alantoinom i blagim šećernim tenzidom
- hidratantna formula bez sapuna
- podnošljivost za kožu dermatološki potvrđena
Balea med losion za pranje pH neutralan za kožu, zamjensko punjenje posebna je njega razvijena za potrebe osjetljive kože. Formula bez sapuna s pH vrijednošću 5,5 odgovara prirodnoj pH vrijednosti zaštitnog kiselog sloja kože. Obogaćen alantoinom i blagim šećernim tenzidom, losion čisti iznimno nježno, bez nadraživanja ili isušivanja kože. Hidratantna receptura podržava održavanje ravnoteže kože. Losion za pranje Balea med idealan je za svakodnevno čišćenje i ostavlja ugodan osjećaj na koži.
dm broj proizvoda: 1276837
EAN: 4070765029789
Značajke
Značajke
- Tip kože:
- osjetljiva koža
- Svojstva proizvoda:
- bez bojila, bez parabena, bez parafina / mineralnih ulja, pH neutralno, osjetljiva koža, osjetljiva njega, veganski proizvod
Sastojci
Sastojci
AQUA · SODIUM LAURETH SULFATE · COCAMIDO- PROPYL BETAINE · SODIUM CHLORIDE · PEG-7 GLYCERYL COCOATE · ALLANTOIN · SERINE · TOCOPHEROL · ASCORBYL PALMITATE · PARFUM · PHENETHYL ALCOHOL · GLYCERYL OLEATE · GLYCERIN · SORBITOL · UREA · COCO-GLUCOSIDE · GLYCOL DISTEARATE · GLYCERYL STEARATE · ALCOHOL DENAT. · HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE · LECITHIN · PHENOXYETHANOL · SODIUM BENZOATE · BENZYL ALCOHOL · BENZOIC ACID · CITRIC ACID · SODIUM HYDROXIDE · SODIUM LACTATE · LACTIC ACID.
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Prikladno za svakodnevnu upotrebu
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: pH 5,5 kremasti uljni gel za tuširanje, 300 ml; Cijena: 1,25 €; Osnovna cijena: 0,3 l (4,17 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,25 €0,3 l (4,17 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,70 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Blagi sindet za pranje lica, tijela i ruku, za osjetljivu kožu, 150 g; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,15 kg (13,00 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,15 kg (13,00 € za 1 kg)Cijena na 12.05.2026.: 1,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Krema za tuširanje Sensitive, 300 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,3 l (2,50 € za 1 l); Novo Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,3 l (2,50 € za 1 l)Cijena na 10.07.2026.: 0,75 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Blagi tekući sapun s pantenolom, dodatno punjenje, 500 ml; Cijena: 1,10 €; Osnovna cijena: 0,5 l (2,20 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,10 €0,5 l (2,20 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Ultra Sensitive gel za tuširanje, 250 ml; Cijena: 1,80 €; Osnovna cijena: 0,25 l (7,20 € za 1 l); Ograničena cijena Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,80 €0,25 l (7,20 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,80 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Blaga pjena za pranje lica s ekstraktom bademovog cvijeta, 150 ml; Cijena: 2,25 €; Osnovna cijena: 0,15 l (15,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,25 €0,15 l (15,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti gel za tuširanje – mlaćenica i limun, 300 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,3 l (2,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,3 l (2,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti gel za tuširanje – med i mlijeko, 50 ml; Cijena: 0,70 €; Osnovna cijena: 0,05 l (14,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,70 €0,05 l (14,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,70 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Soft&Sicher; Naziv proizvoda: Papirnate maramice u kutiji – 4-slojne, više vrsta, 100 kom.; Cijena: 1,35 €; Osnovna cijena: 100 kom. (0,01 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,35 €100 kom. (0,01 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: pH 5,5 kremasti uljni gel za tuširanje, 300 ml; Cijena: 1,25 €; Osnovna cijena: 0,3 l (4,17 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,25 €0,3 l (4,17 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,70 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Blagi tekući sapun s pantenolom, dodatno punjenje, 500 ml; Cijena: 1,10 €; Osnovna cijena: 0,5 l (2,20 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,10 €0,5 l (2,20 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,10 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti tekući sapun – aloe vera, refill, 850 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,85 l (1,12 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,85 l (1,12 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Vatirani štapići za uši, 160 kom.; Cijena: 0,65 €; Osnovna cijena: 160 kom. (0,41 € za 100 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,65 €160 kom. (0,41 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,80 €Dostupno za isporuku
- Marka: Sanft&Sicher; Naziv proizvoda: Ultra Sensitive vlažni toaletni papir, 2 x 50 listova, 100 kom.; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 100 kom. (0,03 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €100 kom. (0,03 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Sensitive sredstvo za dezinfekciju rublja, 20 pranja, 1,5 l; Pravna klasifikacija: Biocid; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 1,5 l (1,10 € za 1 l); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €1,5 l (1,10 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Ultra Sensitive koncentrirani deterdžent za ručno pranje posuđa, 500 ml; Cijena: 1,45 €; Osnovna cijena: 0,5 l (2,90 € za 1 l); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,45 €0,5 l (2,90 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Sprej za dezinfekciju, 250 ml; Pravna klasifikacija: Biocid; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,25 l (6,60 € za 1 l); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Lako/vrlo lako zapaljivo, Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,25 l (6,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,35 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea med

