BaleaBlagi tekući sapun s pantenolom, dodatno punjenje, 500 ml
1,10 €
0,5 l (2,20 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,10 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- prikladno za osjetljivu kožu
- s pantenolom za zaštitu kože od isušivanja
- sadrži antibakterijske sastojke
- veganska formula
Balea tekući sapun s pantenol pruža nježno čišćenje i njegu za higijenski svjež osjećaj na koži. Njegova blaga formula s pantenolom i lipidima za obnavljanje štiti kožu od isušivanja tijekom svakodnevnog pranja ruku. Sapun sadrži antibakterijske sastojke koji osiguravaju učinkovitu čistoću i pouzdanu zaštitu. Balea tekući sapun pogodan je i za osjetljivu kožu. Redovitom upotrebom koža ostaje meka, njegovana i zaštićena, pružajući ugodan osjećaj nakon svakog pranja. Podnošljivost za kožu dermatološki je potvrđena.
dm broj proizvoda: 1494119
EAN: 4070765029802
Značajke
Značajke
- Vrsta proizvoda:
- tekući sapun
- Grupe mirisa:
- cvjetni, voćni, drveni
- Područje primjene:
- tijelo
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- tekuće
- Tip kože:
- svi tipovi kože, mješovita koža, suha koža, normalna/svaki tip kože, masna koža, osjetljiva koža
- Svojstva proizvoda:
- bez bojila, bez nanočestica, bez parabena, bez parafina / mineralnih ulja
Sastojci
Sastojci
AQUA, SODIUM LAURETH SULFATE, LACTIC ACID, COCAMIDOPROPYL BETAINE, COCO-GLUCOSIDE, GLYCERIN, GLYCERYL OLEATE, SODIUM CHLORIDE, SODIUM BENZOATE, PANTHENOL, CITRIC ACID, PARFUM, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, SODIUM HYDROXIDE, POTASSIUM SORBATE, TOCOPHEROL, HYDROGENATED VEGETABLE GLYCERIDES CITRATE, LECITHIN, ASCORBYL PALMITATE
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm drogerie markt GmbH Co. KG
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti tekući sapun – med i mlijeko, 500 ml; Cijena: 0,80 €; Osnovna cijena: 0,5 l (1,60 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,80 €0,5 l (1,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti tekući sapun – bobice i vanilija, 500 ml; Cijena: 0,80 €; Osnovna cijena: 0,5 l (1,60 € za 1 l); Ograničena cijena Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,80 €0,5 l (1,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti tekući sapun – kokos i breskva, dodatno punjenje, 500 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,5 l (1,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,5 l (1,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti tekući sapun – đumbir i limun, 500 ml; Cijena: 0,80 €; Osnovna cijena: 0,5 l (1,60 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,80 €0,5 l (1,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti tekući sapun – kokos i breskva, 500 ml; Cijena: 0,80 €; Osnovna cijena: 0,5 l (1,60 € za 1 l); Ograničena cijena Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,80 €0,5 l (1,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Antibakterijski tekući sapun za kuhinju, 300 ml; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 0,3 l (3,83 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €0,3 l (3,83 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Blagi tekući sapun Over The Clouds, 300 ml; Cijena: 1,15 €; Osnovna cijena: 0,3 l (3,83 € za 1 l); Limitirana pakiranja Logo, dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,15 €0,3 l (3,83 € za 1 l)Cijena na 01.04.2026.: 1,15 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti tekući sapun – aloe vera, refill, 850 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,85 l (1,12 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €0,85 l (1,12 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Losion za pranje bez sapuna - za osjetljivu kožu, 500 ml; Cijena: 1,25 €; Osnovna cijena: 0,5 l (2,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,25 €0,5 l (2,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Soft&Sicher; Naziv proizvoda: Papirnate maramice u kutiji – 4-slojne, više vrsta, 100 kom.; Cijena: 1,35 €; Osnovna cijena: 100 kom. (0,01 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,35 €100 kom. (0,01 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti tekući sapun – đumbir i limun, refill, 500 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,5 l (1,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,5 l (1,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti tekući sapun – kokos i breskva, dodatno punjenje, 500 ml; Cijena: 0,75 €; Osnovna cijena: 0,5 l (1,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,75 €0,5 l (1,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,85 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Sensitive sredstvo za dezinfekciju rublja, 20 pranja, 1,5 l; Pravna klasifikacija: Biocid; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 1,5 l (1,10 € za 1 l); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €1,5 l (1,10 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: Saugstark&Sicher; Naziv proizvoda: Classic papirnati ručnici, 3-slojni, 64 listića, 4 kom.; Cijena: 3,25 €; Osnovna cijena: 4 kom. (0,81 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,25 €4 kom. (0,81 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Blazinice, 140 kom.; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 140 kom. (0,68 € za 100 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 2 dodatne veličine0,95 €140 kom. (0,68 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,15 €Dostupno za isporuku
- Marka: Denkmit; Naziv proizvoda: Sprej za dezinfekciju, 250 ml; Pravna klasifikacija: Biocid; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,25 l (6,60 € za 1 l); dm marka Logo; Upozorenje na opasnost: Lako/vrlo lako zapaljivo, Upozorenje na opasnost: Nadražujuće; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,25 l (6,60 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,35 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea

