NIVEAKrema za ruke protective care – vosak, 75 ml
2,60 €
0,075 l (34,67 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 2,60 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- dubinski hrani osjetljivu kožu ruku
- ojačava zaštitnu barijeru
- za njegovane i zaštićene ruke
- napredna formula sa pčelinjim voskom
- 48h hidratacije
NIVEA krema za ruke protective care s pčelinjim voskom donosi intenzivnu i ugodnu zaštitu ruku. Nježna i djelotvorna formula sadrži blagotvoran pčelinji vosak koji dubinski hrani kožu i osigurava potrebnu vlažnost. NIVEA krema za ruke protective care ojačava prirodnu zaštitnu barijeru ruku kako bi se spriječilo daljnje iritiranje osjetljivog područja. Zahvaljujući intenzivnoj zaštiti i dubinskoj njezi vaše će ruke u svakom trenutku biti njegovane i zaštićene.
dm broj proizvoda: 1873335
EAN: 9005800398822
Značajke
Značajke
- Područje primjene:
- tijelo
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- krema
- Tip kože:
- svi tipovi kože
Sastojci
Sastojci
AQUA, GLYCERIN, CETYL ALCOHOL, ISOPROPYL PALMITATE, GLYCERYL STEARATE, CERA ALBA, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, CETEARYL ISONONANOATE, HYDROGENATED COCO-GLYCERIDES, HYDROXYPROPYL STARCH PHOSPHATE, XANTHAN GUM, STEARIC ACID, PALMITIC ACID, MYRISTIC ACID, ARACHIDIC ACID, OLEIC ACID, LAURIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, PHENOXYETHANOL, CAPRYLYL GLYCOL, PARFUM
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Nanesite na ruke nakon pranja.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
Beiersdorf AG
D-20245 Hamburg, Njemačka
bdfcroatia@beiersdorf.com
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Poljska
Naša preporuka
Slični proizvodi
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: NIVEA; Naziv proizvoda: soft krema – ulje jojobe i vitamin E, 200 ml; Cijena: 6,20 €; Osnovna cijena: 0,2 l (31,00 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: NIVEA; Naziv proizvoda: Nivea krema u limenci, 250 ml; Cijena: 5,15 €; Osnovna cijena: 0,25 l (20,60 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: NIVEA; Naziv proizvoda: Krema u limenci 75ml, 75 ml; Cijena: 2,20 €; Osnovna cijena: 0,075 l (29,33 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Krema za ruke Intensiv – nar i karité maslac, 75 ml; Cijena: 1,90 €; Osnovna cijena: 0,075 l (25,33 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: NIVEA; Naziv proizvoda: Creme soft gel za tuširanje, 500 ml; Cijena: 3,30 €; Osnovna cijena: 0,5 l (6,60 € za 1 l); Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
Kraj popisa
Više proizvoda od NIVEA


