BaleaMaska za stopala Fell Well – liceja i ulje koštice marelice, 15 ml
0,50 €
0,015 l (33,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,50 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- maska za intenzivnu njegu stopala
- s osvježavajućim eteričnim uljima litsee cubebe i limuna
- idealna za noćnu njegu
- s kakao maslacem i uljem koštica marelice
- veganski proizvod
Balea maska za stopala Feel Well pruža umirujuću intenzivnu njegu za svilenkasto meka stopala. Njezina formula s kakao maslacem i uljem koštica marelice njeguje kožu i čini je podatnom, dok glicerin i pantenol pružaju intenzivnu hidrataciju. Osvježavajuća eterična ulja litsee cubebe i limuna oživljavaju osjetila i pružaju osjećaj ugode. Ova maska za stopala idealna je za noćnu njegu, ostavljajući stopala obnovljenima i mekanima. Podnošljivost za kožu dermatološki je potvrđena.
dm broj proizvoda: 1457780
EAN: 4066447970357
Značajke
Značajke
- Područje primjene:
- tijelo
- Tip kože:
- normalna/svaki tip kože
- Svojstva proizvoda:
- bez alkohola, bez bojila, bez nanočestica, bez parabena, bez parafina / mineralnih ulja, pH neutralno, veganski proizvod, vegetarijanski proizvod
Obavezne informacije
Obavezne informacije
Točan naziv proizvoda:
Balea maska za stopala Feel Well 15 ml
Sastojci
Sastojci
AQUA, CETEARYL ALCOHOL, MYRISTYL MYRISTATE, GLYCERIN, PALMITIC ACID, STEARIC ACID, PRUNUS ARMENIACA KERNEL OIL, SODIUM CETEARYL SULFATE, THEOBROMA CACAO SEED BUTTER, PANTHENOL, CITRUS LIMON PEEL OIL, CITRUS AURANTIUM PEEL OIL, LITSEA CUBEBA FRUIT OIL, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, ETHYLHEXYL STEARATE, TOCOPHERYL ACETATE, LIMONENE, BENZYL ALCOHOL, PARFUM, PHENOXYETHANOL, POTASSIUM SORBATE, CITRAL, TOCOPHEROL, PINENE, CITRIC ACID, GERANIOL, TERPINEOL, DIMETHYL PHENETHYL ACETATE, LINALOOL, BETA-CARYOPHYLLENE, CITRONELLOL, TERPINOLENE, SODIUM HYDROXIDE.
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU: Njemačka
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Balzam za stopala Feel Well, s uljem marelice, 100 ml; Cijena: 1,40 €; Osnovna cijena: 0,1 l (14,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,40 €0,1 l (14,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,40 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Maska za stopala s babasu uljem i uljem makadamije, 15 ml; Cijena: 0,45 €; Osnovna cijena: 0,015 l (30,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,45 €0,015 l (30,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,38 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti piling za stopala, Feel Well, 100 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,1 l (16,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,1 l (16,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Deo sprej za stopala i obuću Feel Well, 150 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,15 l (11,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,15 l (11,00 € za 1 l)Cijena na 09.08.2025.: 1,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Maska-čarape za stopala, 1 par, 2 kom.; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 2 kom. (1,48 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €2 kom. (1,48 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Ultra Sensitive maska-čarape za stopala, univerzalna veličina, 1 par, 1 kom.; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (2,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €1 kom. (2,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,91 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Hidratantna maska za lice – Aloe Vera, 2 x 8 ml, 16 ml; Cijena: 0,65 €; Osnovna cijena: 0,016 l (40,63 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,65 €0,016 l (40,63 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,90 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Maska za stopala s babasu uljem i uljem makadamije, 15 ml; Cijena: 0,45 €; Osnovna cijena: 0,015 l (30,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,45 €0,015 l (30,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,38 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Piling za ruke - divlja ruža i marelica, 15 ml; Cijena: 0,90 €; Osnovna cijena: 0,015 l (60,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,90 €0,015 l (60,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,90 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Balzam za stopala Feel Well, s uljem marelice, 100 ml; Cijena: 1,40 €; Osnovna cijena: 0,1 l (14,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,40 €0,1 l (14,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,40 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Maska-čarape za stopala, 1 par, 2 kom.; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 2 kom. (1,48 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €2 kom. (1,48 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti piling za stopala, Feel Well, 100 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,1 l (16,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,1 l (16,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Rašpa za stopala, više vrsta, 1 kom.; Cijena: 1,25 €; Osnovna cijena: 1 kom. (1,25 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,25 €1 kom. (1,25 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea med; Naziv proizvoda: Ultra Sensitive maska-čarape za stopala, univerzalna veličina, 1 par, 1 kom.; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (2,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €1 kom. (2,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,91 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Maska za lice u maramici - vitamin C i hijaluron, 1 kom.; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 1 kom. (0,95 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,95 €1 kom. (0,95 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 0,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: alverde NATURKOSMETIK; Naziv proizvoda: Sol za kupku stopala – morski minerali i limun, 40 g; Cijena: 1,05 €; Osnovna cijena: 0,04 kg (26,25 € za 1 kg); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,05 €0,04 kg (26,25 € za 1 kg)Cijena na 02.05.2025.: 1,05 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Maska za ruke u obliku rukavica, 2 kom.; Cijena: 3,30 €; Osnovna cijena: 1 kom. (3,30 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu3,30 €1 kom. (3,30 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 3,30 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea
