BaleaHranjiva krema za intenzivnu njegu stopala Intensiv, 100 ml
1,95 €
0,1 l (19,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,40 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- intenzivna krema za njegu stopala
- pogodno za dijabetičare
- za svilenkasto meka i podatna stopala
- s uljem peruanskog oraha i cupuaçu maslacem
- veganski proizvod
Balea intenzivna krema za stopala pruža bogatu i intenzivnu njegu za svilenkasto meka stopala. Njezina njegujuća formula s uljem peruanskog oraha, bademovim uljem i cupuaçu maslacem čini kožu stopala posebno nježnom i podatnom. Krema je također pogodna za dijabetičare. Redovitom upotrebom, ova intenzivna Balea krema za stopala pomaže u održavanju njegovanog izgleda kože i pruža osjećaj ugode tijekom cijelog dana. Za osjećaj njegovanih i lijepih stopala.
dm broj proizvoda: 1426445
EAN: 4070765015577
Značajke
Značajke
- Tip kože:
- normalna/svaki tip kože
- Svojstva proizvoda:
- bez parabena, bez bojila, bez parafina / mineralnih ulja, bez alkohola, bez nanočestica, bez aluminijskih soli
Sastojci
Sastojci
INGREDIENTS/SASTOJCI/СЪСТАВКИ: AQUA, HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL, GLYCERIN, ETHYLHEXYL STEARATE, POLYGLYCERYL-2 DIPOLYHYDROXYSTEARATE, DICAPRYLYL ETHER, POLYGLYCERYL-3 DIISOSTEARATE, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS OIL, PLUKENETIA VOLUBILIS SEED OIL, THEOBROMA GRANDIFLORUM SEED BUTTER, HYDROGENATED CASTOR OIL, TOCOPHEROL, MAGNESIUM SULFATE, CITRIC ACID, PARFUM, LINALYL ACETATE, TERPINEOL, DIMETHYL PHENETHYL ACETATE, SODIUM BENZOATE
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1, 76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU, Njemačka
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Krema za stopala od jelenjeg loja, 100 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,1 l (16,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,1 l (16,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,40 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Krema za njegu stopala Pretty Peach, 100 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,1 l (16,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,1 l (16,50 € za 1 l)Cijena na 13.03.2026.: 1,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Krema za tvrdu kožu na stopalima, 50 ml; Cijena: 1,25 €; Osnovna cijena: 0,05 l (25,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,25 €0,05 l (25,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,45 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Maska za stopala s babasu uljem i uljem makadamije, 15 ml; Cijena: 0,45 €; Osnovna cijena: 0,015 l (30,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,45 €0,015 l (30,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,38 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Rašpa za stopala, više vrsta, 1 kom.; Cijena: 1,25 €; Osnovna cijena: 1 kom. (1,25 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,25 €1 kom. (1,25 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Krema za stopala od jelenjeg loja, 100 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,1 l (16,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,1 l (16,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,40 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Balzam za stopala Feel Well, s uljem marelice, 100 ml; Cijena: 1,40 €; Osnovna cijena: 0,1 l (14,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,40 €0,1 l (14,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,40 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Maska-čarape za stopala, 1 par, 2 kom.; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 2 kom. (1,48 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €2 kom. (1,48 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Intenzivna hidratantna krema za suhe i oštećene ruke Urea, 100 ml; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 0,1 l (9,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu
- Marka: ebelin; Naziv proizvoda: Blazinice, 140 kom.; Cijena: 0,95 €; Osnovna cijena: 140 kom. (0,68 € za 100 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu+ 2 dodatne veličine0,95 €140 kom. (0,68 € za 100 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,15 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea

