BaleaBalzam za stopala Feel Well, s uljem marelice, 100 ml
1,40 €
0,1 l (14,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,40 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- njegujući balzam za stopala s ugodnim mirisom
- glicerin pridonosi hidrataciji kože
- s eteričnim uljima kubebe i limuna te maslacem kakaovca i uljem koštica marelice
- podnošljivost za kožu dermatološki je potvrđena
- veganska formula
Balea balzam za stopala Feel Well pruža njegu koja stopalima daje svilenkasto mekan osjećaj. Glicerin u sastavu pridonosi hidrataciji kože, dok eterična ulja kubebe i limuna donose osvježavajuću notu. Maslac kakaovca i ulje koštica marelice pomažu njegovati kožu i učiniti je nježnom i glatkom. Ovaj njegujući balzam za stopala pogodan je za svakodnevnu njegu, a njegova je veganska formula prikladna za sve koji biraju kozmetiku bez sastojaka životinjskog podrijetla. Podnošljivost za kožu dermatološki je potvrđena.
dm broj proizvoda: 1493568
EAN: 4066447970296
Značajke
Značajke
- Područje primjene:
- tijelo
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- krema
- Tip kože:
- normalna/svaki tip kože
- Svojstva proizvoda:
- bez alkohola, bez bojila, bez nanočestica, bez parabena, bez parafina / mineralnih ulja, pH neutralno, veganski proizvod, vegetarijanski proizvod
Sastojci
Sastojci
AQUA, GLYCERIN, CAPRYLIC/ CAPRIC TRIGLYCERIDE, ETHYLHEXYL STEARATE, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE CITRATE, PRUNUS ARMENIACA KERNEL OIL, THEOBROMA CACAO SEED BUTTER, CITRUS LIMON PEEL OIL, CITRUS AURANTIUM PEEL OIL, LITSEA CUBEBA FRUIT OIL, PHENOXYETHANOL, LIMONENE, PARFUM, XANTHAN GUM, SODIUM CETEARYL SULFATE, CITRAL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, PINENE, GERANIOL, TERPINEOL, DIMETHYL PHENETHYL ACETATE, LINALOOL, BETA-CARYOPHYLLENE, CITRONELLOL, TERPINOLENE, CITRIC ACID, SODIUM HYDROXIDE.
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1, DE-76227 Karlsruhe
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU: Njemačka
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Maska za stopala Fell Well – liceja i ulje koštice marelice, 15 ml; Cijena: 0,50 €; Osnovna cijena: 0,015 l (33,33 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,50 €0,015 l (33,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti piling za stopala, Feel Well, 100 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,1 l (16,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,1 l (16,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Deo sprej za stopala i obuću Feel Well, 150 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,15 l (11,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,15 l (11,00 € za 1 l)Cijena na 09.08.2025.: 1,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Krema za njegu stopala Pretty Peach, 100 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,1 l (16,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,1 l (16,50 € za 1 l)Cijena na 13.03.2026.: 1,65 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Kremasti piling za stopala, Feel Well, 100 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,1 l (16,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,1 l (16,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Maska za stopala Fell Well – liceja i ulje koštice marelice, 15 ml; Cijena: 0,50 €; Osnovna cijena: 0,015 l (33,33 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,50 €0,015 l (33,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Hranjiva krema za intenzivnu njegu stopala Intensiv, 100 ml; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,1 l (19,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,1 l (19,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,40 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Deo sprej za stopala i obuću Feel Well, 150 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,15 l (11,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,15 l (11,00 € za 1 l)Cijena na 09.08.2025.: 1,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Rašpa za stopala, više vrsta, 1 kom.; Cijena: 1,25 €; Osnovna cijena: 1 kom. (1,25 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,25 €1 kom. (1,25 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Krema za njegu stopala Pretty Peach, 100 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,1 l (16,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,1 l (16,50 € za 1 l)Cijena na 13.03.2026.: 1,65 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea

