BaleaKremasti piling za stopala, Feel Well, 100 ml
1,65 €
0,1 l (16,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,65 €Jedinična cijena s uključenim PDV-om. nisu uključeni u cijenu proizvoda.
Dostupno za isporuku
Standardna dostava 2-3 radna dana
Besplatna dostava iznad 49 €
Besplatan povrat i u dm trgovini
Mogućnost plaćanja pouzećem
Kraj popisa
Informacije o proizvodu
Opis proizvoda
Opis proizvoda
- uljni piling za stopala
- nježno uklanja odumrle stanice kože i zaglađuje kožu
- s uljem koštica marelice te eteričnim uljima Litsea Cubeba i limuna
- podnošljivost za kožu dermatološki je potvrđena
- vegansko
Balea Feel Well piling ulje za stopala namijenjeno je čišćenju i njezi za svilenkasto mekana stopala. Uljni piling nježno uklanja odumrle stanice kože zahvaljujući finim česticama za piling, dok ulje koštica marelice njeguje kožu i čini je glatkom i mekanom. Eterična ulja Litsea Cubeba i limuna daju osvježavajući i okrepljujući osjećaj tijekom nanošenja. Ovo vegansko piling ulje kombinira zaglađivanje i njegu u jednome koraku te ostavlja stopala njegovana. Podnošljivost za kožu dermatološki je potvrđena.
dm broj proizvoda: 1493569
EAN: 4066447970371
Značajke
Značajke
- Područje primjene:
- tijelo
- Tekstura / konzistencija / nanošenje:
- piling
- Tip kože:
- normalna/svaki tip kože
- Svojstva proizvoda:
- bez alkohola, bez bojila, bez nanočestica, bez parabena, bez parafina / mineralnih ulja, veganski proizvod, vegetarijanski proizvod, prirodna kozmetika
Sastojci
Sastojci
AQUA, SILICA, GLYCERYL STEARATE, ETHYLHEXYL STEARATE, GLYCERIN, CETEARYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE CITRATE, PRUNUS ARMENIACA KERNEL OIL, PHENOXYETHANOL, CITRUS LIMON PEEL OIL, CITRUS AURANTIUM PEEL OIL, LITSEA CUBEBA FRUIT OIL, ALLANTOIN, LIMONENE, PARFUM, SODIUM CETEARYL SULFATE, CITRAL, CAPRYLYL GLYCOL, TOCOPHERYL ACETATE, PINENE, CITRIC ACID, SODIUM HYDROXIDE.
Navedeni sastojci u online trgovini mogu se razlikovati od onih na pakiranju.
Upute za uporabu
Upute za uporabu
Kružnim pokretima nanijeti na mokru kožu stopala pa isprati.
Proizvođač/Uvoznik
Proizvođač/Uvoznik
dm-drogerie markt GmbH + Co. KG
Am dm-Platz 1 76227 Karlsruhe, Njemačka
servicecenter@dm.de
Zemlja podrijetla
Zemlja podrijetla
EU: Njemačka
Naša preporuka
Slični proizvodi
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Balzam za stopala Feel Well, s uljem marelice, 100 ml; Cijena: 1,40 €; Osnovna cijena: 0,1 l (14,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,40 €0,1 l (14,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,40 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Maska za stopala Fell Well – liceja i ulje koštice marelice, 15 ml; Cijena: 0,50 €; Osnovna cijena: 0,015 l (33,33 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,50 €0,015 l (33,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Deo sprej za stopala i obuću Feel Well, 150 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,15 l (11,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,15 l (11,00 € za 1 l)Cijena na 09.08.2025.: 1,65 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Krema za njegu stopala Pretty Peach, 100 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,1 l (16,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,1 l (16,50 € za 1 l)Cijena na 13.03.2026.: 1,65 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Odabrali i drugi kupci
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Balzam za stopala Feel Well, s uljem marelice, 100 ml; Cijena: 1,40 €; Osnovna cijena: 0,1 l (14,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,40 €0,1 l (14,00 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,40 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Maska za stopala Fell Well – liceja i ulje koštice marelice, 15 ml; Cijena: 0,50 €; Osnovna cijena: 0,015 l (33,33 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu0,50 €0,015 l (33,33 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 0,50 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Rašpa za stopala, više vrsta, 1 kom.; Cijena: 1,25 €; Osnovna cijena: 1 kom. (1,25 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,25 €1 kom. (1,25 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 1,25 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Hranjiva krema za intenzivnu njegu stopala Intensiv, 100 ml; Cijena: 1,95 €; Osnovna cijena: 0,1 l (19,50 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,95 €0,1 l (19,50 € za 1 l)Cijena na 02.05.2025.: 1,40 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Maska-čarape za stopala, 1 par, 2 kom.; Cijena: 2,95 €; Osnovna cijena: 2 kom. (1,48 € za 1 kom.); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu2,95 €2 kom. (1,48 € za 1 kom.)Cijena na 02.05.2025.: 2,95 €Dostupno za isporuku
- Marka: Balea; Naziv proizvoda: Deo sprej za stopala i obuću Feel Well, 150 ml; Cijena: 1,65 €; Osnovna cijena: 0,15 l (11,00 € za 1 l); dm marka Logo; Dostupnost: Status zeleno Dostupno za isporuku, Status sivo Odaberi dm trgovinu1,65 €0,15 l (11,00 € za 1 l)Cijena na 09.08.2025.: 1,65 €Dostupno za isporuku
Kraj popisa
Više proizvoda od Balea



